klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yaa tek başıma kahvaltı yapmak gelmiyor içimden :2: ekmek olmadan da bir hayat düşünemiyorum bakalım vericez inş. bol bol su içsem azcık yürüsem azcık da abur cuburu kessem 5 kilo veririm herhalde

yaa kızçeleer.
ben şimdi arı sütü polen kapsülü alıcam. ama internetten bakıyorum 2 çeşit var
1- kırmızı ginseng arı sütü polen kapsülü
2-propolis arı sütü polen kapsülü

yaa bunların hangisini almam gerekiyor? bilen duyan var mı?

günaydın kızlar...
benim ırmızılar bekletmeden geldi 1 gün önceden.klomen bana yaramadı her ay yumurtladığımı anlarken bu ay hiç anlamadım.yeni bat 14 mayıs.ilaç kullanmayı düşünmüyorum.eşim için çakşır suyu alıcam preseed jel bende bal tarçın kürünü yapıcam.hakkımızda hayırlısı artık.

yaa tek başıma kahvaltı yapmak gelmiyor içimden :2: ekmek olmadan da bir hayat düşünemiyorum bakalım vericez inş. bol bol su içsem azcık yürüsem azcık da abur cuburu kessem 5 kilo veririm herhalde

abur cuburu kese kese azcık mı kesiyosun abooovv anam abovvv demiyor tam keseyim diye de azıcık keseyim diyo yok bacım yok sen iflah olmazsın bak bol bol su iç yeşillik ye sonra çık yürüyüşünü yap ne bileyim işte faaliyetlere katıl yeter ki zayıfla

rabbim gönlüne göre versin işallah...

mrb arkadaşlar biraz önce dr geldim tahlil yapmadı utrasonla baktı sadece şuan için görünmüyo dedi ama yokta demedi bugun hiç uyutmadı kasık agrılarımla bacak agrılarım sizce tuttugu içinmi böyle agrıyo adetime daha 1 hafta var hiç bukadar agırmamıştı hala sancım var ayaklarım sızlıyo

canım öncelikle geçmiş olsun sıkma canını allah büyüktür sen bu çakışır suyunu nerden alacaksın eğer bulabileceğim yer varsa bana da yardımcı olur musun o çok etkili bişeymiş internette okudum onun otunu yiyen keçiler hep ikiz doğurmuş internetin deyimine göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…