klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

abur cuburu kese kese azcık mı kesiyosun abooovv anam abovvv demiyor tam keseyim diye de azıcık keseyim diyo yok bacım yok sen iflah olmazsın :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bak bol bol su iç yeşillik ye sonra çık yürüyüşünü yap ne bileyim işte faaliyetlere katıl yeter ki zayıfla :nazar::nazar:

kız ben çok kilolu değilim yavv:KK1: 60 kilo falan..eskiden zayıftım. kıyafetlerim olmuyor artık. ondan istiyorum zayıflamayı:KK9::KK9: hem çikolatayı öle birden kesemem. yemekten vazgeçerim çikolatadan asla. sonra hamile kalırsam falan bebişimin bir tarafı şişik doğar:KK9::KK9:

canım öncelikle geçmiş olsun sıkma canını allah büyüktür:KK1: sen bu çakışır suyunu nerden alacaksın eğer bulabileceğim yer varsa bana da yardımcı olur musun o çok etkili bişeymiş internette okudum onun otunu yiyen keçiler hep ikiz doğurmuş internetin deyimine göre :KK1::KK1::KK1::KK1:

kız ben de şimdi internetten ona bakıyorum. kocişe içermek gerek galiba:KK1:

nimet siz böyle diyince utanıyorum ben ve kendimden çok sizlere dua ediyorum ister inanın ister inanmayın.Allahım en kısa zamanda nasip etsin sana da herkese de.Müslümanın Müslüman kardeşine yaptığı çıkarsız iyiniyetli temenniler kabul olurmuş Rabbim katında. Birbirimize dua edelim inşallah.
can

canımım benim duaların için çok çok teşekkür ederim allah razı olsun bizlerde dualarımızı hiç eksik etmiyoruz rabbim kimsenin kucağını boş bıarakmasın evlat hasretini yaşatmasın bizi bu dünyada en mutlu edecek şeyde bebişlerimiz rabbim o duyguyu yaşatmadan bizleri bu dünyadan almasın inşallah... sende sıkma canını elbet olacak bi gün inşalah ben artık takmıyorum eşimle beraber bebek olacak diye düşünerek de afersin ilişkiyede girmiyorum öylesine giriyoruz zaten kafanı çok takarsan olmaz derler.. bizde saldık kendimizi artık gülüyoruz üzülecek yere:KK1::KK1::KK1:

kız ben çok kilolu değilim yavv:KK1: 60 kilo falan..eskiden zayıftım. kıyafetlerim olmuyor artık. ondan istiyorum zayıflamayı:KK9::KK9: hem çikolatayı öle birden kesemem. yemekten vazgeçerim çikolatadan asla. sonra hamile kalırsam falan bebişimin bir tarafı şişik doğar:KK9::KK9:

sen hamile kalda ben sana gönderirim burdan kutu kutu çikolata hayatım:KK1::KK1::KK1:

huuuuu aşağıdakiler.. görüyorum bak sizii. niye yazmıyorsunuz bakayım?
bu arada güldeniz yok bu sabah? doktora mı gidecekti o da

aynen hiiiiç sorma.. sağolsun görümcem hamiş. geldi ve yerinden kalkmadı :KK1::KK1: canım çıktı o günlerde.3 gün köle gibiydim:KK1: s?onrası malum kayınvalide evi. yine oturmak yo.k.:KK6: ohh şimdi evimdeyim. yalnızım gece yarısına kadar. kafamı dinliyorum.

Canm 4 . yildir kaynnamlrla oturuyorum dua edin benm de sizn gibi ayri evm olsun

X