klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım arı sütü polen kapsülünü hangisinden aldın bide kaça aldın bende alıyım diyorum da

tamma canım bende siparis vereyim nerden verdin ... Polen ne için canımmm

deniz soğanın kabuğunu haşla suyunu iç bazen ben böyle söktürüyordum adetimi

ozge yoldayim bacilar hastaneye gidiyorum bek yazi yazamiyom sayfalari okudum anca bitti.

Allah mutlulugnuzu daim etsin canm ben her zaman soylyorm tek derdimz para olsn bide ayri olmaynca bi sure sonra ask sevgi saygi hepsi azaliyr kendimi 40 yasinda hissediyrm normal yasm 23 surkli etek yazmayla gezmk ckk zor

alla alla ilk kez duydum bunu yumurta oluşumuna mı yardımcı bu? ama zor bişeymiş bu ya onu da deneyelim ama napalım

Enfeksyonu disari atiyoms bide rahim reglde aciliyo ya onu ve kanallri temizliyo bundan da cok hamile kalan var

Allah mutlulugnuzu daim etsin canm ben her zaman soylyorm tek derdimz para olsn bide ayri olmaynca bi sure sonra ask sevgi saygi hepsi azaliyr kendimi 40 yasinda hissediyrm normal yasm 23 surkli etek yazmayla gezmk ckk zor

daha küçükmüşsün canım. az daha sabret. pijamayla dolaşmak ister insan, eşine sürpriz yapmak ister..bunların hepsi biraradayken çok zor..birgün senin de olur. kimse sürekli birlikte oturmuyor.

merhaba..
ben de hiçbi düzensizliğim olmamasına rağmen yumurta tembelliği olduğunu öğrendim...
adetlerim düzenli,kilom yok,oldukça zayıfım..1 yıldır istiyoruz olmuyo..2 aydır klomen kullanıyorum,2 kez de çatlatma iğnesi oldum...
şimdi beklemedeyim..klomene iyi cevap veriyo vücudum,yumurtalarım oluşuyo büyüyo,iğneyle de çatlıyo...

ben bu ay da tutmasa ara vermek istiyorum,sıkıldım,çok bunaldım gerçekten..sadece 2 aydır ilaç tedavisine başladık ama ondan öncesinde 1 yıllık bir bekleyiş var,yordu beni bunlar..

bu arada spermiogram iyi çıktı,rahim filmi çektirdim sorunsuz..hormonlarda başka problem yok..

sizlere sormak istediğim ara versem 1-2 ay hata mı etmiş olurum acaba,bir bebeğim olmasını geciktirmiş mi olurum ? devam mı etmeliyim kesintisiz ? bir fikriniz var mı ?

tamam canım. haberdar edersin. kolay gele

millette ne sans var ya kiz kont.geliyor hamile oldugunu ogrendik bir sevinc bir sevinc sormayin ama 6 yildir ugrasiyomus hic beklemedigi anda olmus.sook yani kiz bwn tabii oyle boynum bukuk duruyom gwne cok insan var ya burda Allah herkeze versin
dedim sokturucu istiyirym dur bakalim ya hamileysen dediler vermediler degilim dedim israr yaptim progestan dusuk cikti dedim ama gene kan dediler beklicem valla

bozma moralini canım bi gün sende öğreniceksin hamile olduğunu bak hem az mı 6 yıl uğraşmış inşallah hayırlı sonuçlar alırsın canım

sorma yaa.. geçen gördüm eşimin bir akrabası kadın kırkından sonra doğurmuş. kucağında bebişi. üstelik 23 yaşında çocuğu var.
dedim yaa bu millet ne doğurgan bizde iş yok. kız bakarsın hamiş çıkarsın belli mi olur

ben de seninle aynı durumdayım canım. 1 kez çatlatma iğnesi vuruldum.bu ay son kez denicem. sonra bir kaç ay kendi haline bırakmayı düşünüyorum. zaten bundan sonrası ya aşılama ya da tüp bebek. ve ben bu süreçlere henüz hazır değilim. o yüzden ben de senin gibi düşünüyorum. yaşın kaç? ona göre ara ver derim ben.

neyazcım napıyosun bitanem hiç sesin çıkmıyo nasıl oldun geçti mi iltihapların

yok canım geçmedi iltihapım ilaçlar yeni bitti işte perşembe günü bi şeye sinirlendim üzüldüm o günden beri çok kötü dr dediği doğrumu ne dedim sinirlenince tiksinince vucut üretiyor demişti neyse buğünde bi kaşıntı bi kaşıntı yanıyo cumartesi günü güzel iyi bir dr gideyim acıbademe gitmeyi düşünüyom sonra da tedaviyeye başlayayım
iş yerinde herkesin oluyo bir ben kaldım herkesin içinde seçilmiş gibi üzülüyom ama elimden bişey gelmiyo bilmiyom ki
sen ne yapıyon nasılsın

çok geçmiş olsun canım ya kızılcıkta çok iyi geliyormuş iltihapa bi dene istersen canım acıbadem en iyi hastanelerden biri bi git bakalım inşallah şifa bulursun inşallah Allah en kısa zamanda bizede nasip eder canım bende iyiyim çok şükür gene ilaç kullanmaya başladım bakalım kısmet artık çok fazla takmamaya çalışıyorum taktıkça olmuyo nasıl olsa

adenozin merhaba,
hamiş olduğunu okudum sayfalardan. uzun zamandır yoktum. gözünaydın.
hikayeni anlatır mısın biraz? aşılama ile oldugunu biliyorum. ondan önce neler yaptın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…