klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım cevabın için çok teşekkür ederim sağolasın,

canım burda bir iki arkadas vardı enfeksiyonu olan. onlar da sana yardımcı olabilir. ama bence de bir sakıncası yoktur herhalde. yeter ki rabbim ol desin. sen içini ferah tut. benim görümcem yeşil reçeteli ilaçlar kullanırken hamile kaldı.

hiç sorma şoklardayım halabirde üstüne okadar diş ağrısı çektimki ilaç dahi içmedim biliyosunuz ama hayırlısı demekki ben teyze olucam senden ümitliyim inşallah

yok vala sen ümidini kes ben hiç sanmıyorum hamile kalacağımı zaten daha çok var adetime mayısın 4 ünde olacağım olacam yani kesin bebişim artık koçis de ümidini yitiriyo yavaş yavaş omayacak bu ayda diyo bakalım hayırlısı inşallah ben artık kafama takmıyorum istemiyorum bebek falan ne gereği var evde zaten bi koca bebek var birde onla mı uğraşacağım diyorum.. hani istemeyince oluyormuş ya o hesap

ooo sen baya bi yoğunmuşsun kele valla bende iyiyim çok şükür işte ne olsun aynı tas aynı hamam hiçbi değişiklik yokk

aynen hiiiiç sorma.. sağolsun görümcem hamiş. geldi ve yerinden kalkmadı canım çıktı o günlerde.3 gün köle gibiydim sonrası malum kayınvalide evi. yine oturmak yok ohh şimdi evimdeyim. yalnızım gece yarısına kadar. kafamı dinliyorum.

oohhh otur evinde kendine bol bol mis gibi bende öyle yapıyorum getiriyorum önüme abur cubur afedersin sıçana kadar yiyorum

gamze canım,
aldığın arı sütü polen kapsülünün markası ne? ne kadara aldın? internetten araştırıyorum da karşılaştırma yapayım

oohhh otur evinde kendine bol bol mis gibi bende öyle yapıyorum getiriyorum önüme abur cubur afedersin sıçana kadar yiyorum

sen ye tabi. kilo derdi yok bişey yook.. ben de kalktım bu sabah. aldım yanıma kakao kremalı, fındık kremalı gofretlerimi. kahvaltı bile etmeden yedim. ama şimdi pişmanım. niye yedim ki? güya ben bugünden itibaren abur cuburu kesecektim. bol bol salata yicektim. zayıflıcaktım

Gunsydinnnnn

izin bitti is basladi.farkli bir testle test yaptim az once.tek cizgi.yarin bat gunu.sadece sol tarafimda agri war hafif.hatta bacagima vuruo.baska belirti yok.sanirim gecikmeli olacam bu ay duphastona ragmen.onuda 5 gun kullandim

Gunsydinnnnn

izin bitti is basladi.farkli bir testle test yaptim az once.tek cizgi.yarin bat gunu.sadece sol tarafimda agri war hafif.hatta bacagima vuruo.baska belirti yok.sanirim gecikmeli olacam bu ay duphastona ragmen.onuda 5 gun kullandim
canım az sabret heemn cıkmaz şimdii benım adetımı 4 gun gecmısdı yınede ıdrarda cıkmamısdı ama bat gunu kanda yaparsan cıkar ... işallah hamişsindir
günaydın taze anne
hihiihihi

yalnış yapmışsın işte sabah kahvaltısını mutlaka yapman lazım abur cuburu kesmn lazım zaten onlar kilo yapıyo aha benim koca depoda ne bulduysa yedi yedi şimdi kilo aldı vermeye çalışıyo ama sabah kahvaltısını yapıyo ara öğünlerdede dikkat ediyo ne yediğine, ekmek yemiyo artık sende dikkat et valla aldığınız gibi gidersiniz kesin accık şu yemekleri ya ye ye nereye kadar hadi benim gibi zayıf olsanız neyse diyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…