klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yalnış yapmışsın işte sabah kahvaltısını mutlaka yapman lazım abur cuburu kesmn lazım zaten onlar kilo yapıyo aha benim koca depoda ne bulduysa yedi yedi şimdi kilo aldı vermeye çalışıyo ama sabah kahvaltısını yapıyo ara öğünlerdede dikkat ediyo ne yediğine, ekmek yemiyo artık sende dikkat et valla aldığınız gibi gidersiniz kesin accık şu yemekleri ya ye ye nereye kadar hadi benim gibi zayıf olsanız neyse diyeceğim:KK20::KK20::KK20::KK20:

yaa tek başıma kahvaltı yapmak gelmiyor içimden :2: ekmek olmadan da bir hayat düşünemiyorum:KK52: bakalım vericez inş. bol bol su içsem azcık yürüsem azcık da abur cuburu kessem 5 kilo veririm herhalde:KK33:

canım benim Allah oğluna uzun ömürler versin. ben hep kendimden zor durumda olanları düşünüp teselli bulurum. bak burda bir çoğumuzun henüz 1 bebişi bile yok. hatta bir kısmımızın çook uzun yıllar olmayacak. Anneliği tatmışsın. kocaman olmuş maşşallah bir evladın var. demek ki şuan olmuyorsa vardır bir sebebi. Allahtan her şey. sonuçta hamile kalmaman için bir sebep yok.

Orası öyle tabi.Burda hiç çocuğu olmayanları da okuyorum ve ben bunları yazarken utanıyorum.Ama naparsın işte insan hamile kalamayınca yana yakıla aranıyor.Rabbim burda olan veya olmayan ama çocuk isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inş.Anne olmayanlarada anneliği tattırsın rabbim.Müthiş bir şey.Benim oğluma da hayırlısıyla bir kardeş ver Allahım.Dün gece elinde zikirmatikle uyumuş kalmış.Sabah sordum ne çektin diye.Güzel blir kız kardeşim olsun diye 1000 tane ALLAH çektim dedi.Sen yapmıyon Allah habersiz versin bari dedi. :KK43: :KK43: Bu sıpa bigün beni öldürecek kahrımdan...

öyle dediği zaman ben de duygulandım hatta banyoya gidip ağladım..Babası biraz oyalamaya çalıştı onu bak teksin herşey senin ne güzel falan diye ama ıı anlamıyor.Neyse Rabbim neylerse güzel eyler...
allah gonlune gore versın en azından bi tane evladın var hıc olmayanlar ne yapsın :KK43: rabbimize bınlerce kez şukur ama allahım guzel salih evlatlar nasip etsin sana ve butun ısteyen anne adaylarına amin

Orası öyle tabi.Burda hiç çocuğu olmayanları da okuyorum ve ben bunları yazarken utanıyorum.Ama naparsın işte insan hamile kalamayınca yana yakıla aranıyor.Rabbim burda olan veya olmayan ama çocuk isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inş.Anne olmayanlarada anneliği tattırsın rabbim.Müthiş bir şey.Benim oğluma da hayırlısıyla bir kardeş ver Allahım.Dün gece elinde zikirmatikle uyumuş kalmış.Sabah sordum ne çektin diye.Güzel blir kız kardeşim olsun diye 1000 tane ALLAH çektim dedi.Sen yapmıyon Allah habersiz versin bari dedi. :KK43: :KK43: Bu sıpa bigün beni öldürecek kahrımdan...

ayyyy bakar mısın şuna yaa:KK1: bacaksız seni.. ne kadar çok istiyor böyle? böylesini de ilk kez duydum ben ya.hem üzüldüm hem sevindim bu kadar istemesine.Allahım onun dualarını kabul eder belki.:KK49:

allah gonlune gore versın en azından bi tane evladın var hıc olmayanlar ne yapsın :KK43: rabbimize bınlerce kez şukur ama allahım guzel salih evlatlar nasip etsin sana ve butun ısteyen anne adaylarına amin

AMİN canım amin.
Hünalüke dea zekeriyya rabbeh kale rabbi heb li mil ledünke zürriyeten tayyibeh inneke semiud düa." Bunu tekrarlayın arkadaşlar sabah akşam ne zaman kaç tane olursa olsun. Hz. Zekerriya çocuk istediği zaman böyle dua etmiş. Rabbim bizi de duyar inş.

AMİN canım amin.
Hünalüke dea zekeriyya rabbeh kale rabbi heb li mil ledünke zürriyeten tayyibeh inneke semiud düa." Bunu tekrarlayın arkadaşlar sabah akşam ne zaman kaç tane olursa olsun. Hz. Zekerriya çocuk istediği zaman böyle dua etmiş. Rabbim bizi de duyar inş.
hamılelerın okuması gereken dua varmı bılıyomusun soylermısın bana :KK31:

ayyyy bakar mısın şuna yaa:KK1: bacaksız seni.. ne kadar çok istiyor böyle? böylesini de ilk kez duydum ben ya.hem üzüldüm hem sevindim bu kadar istemesine.Allahım onun dualarını kabul eder belki.:KK49:[/QUO

Bu daha dediği lafların bir kısmı.İnsanın ciğerine ciğerine işleyen ne lafları var.Kuzumun yüzü suyu hürmetine Rabbim hepimizin yüzünü güldürür inşallah.

yaa kızçeleer.
ben şimdi arı sütü polen kapsülü alıcam. ama internetten bakıyorum 2 çeşit var
1- kırmızı ginseng arı sütü polen kapsülü
2-propolis arı sütü polen kapsülü

yaa bunların hangisini almam gerekiyor? bilen duyan var mı?:KK52:

öyle dediği zaman ben de duygulandım hatta banyoya gidip ağladım..Babası biraz oyalamaya çalıştı onu bak teksin herşey senin ne güzel falan diye ama ıı anlamıyor.Neyse Rabbim neylerse güzel eyler...

aynen canım sıkma canını bak ne güzel yine bir tane bebişin var o duyguyu tatmışsın ya bizler ne yapalım tatlım:KK1::KK1:

Ben mücadele suresini okumuştum doğum kolay olur dedilerdi.Ama Meryem suresini oku mutlaka.Elinden geldiğince de Yasin ve Fetih oku.
Ve o yazdığım Hz.Zekerriya'nın duasınıda mutlaka oku.
tesekkur ederım peki dinlesemde oluyomu ? ben 5 gundur yasin ve meryem suresını acıyorum gobegıme yakın dınlıyorum :KK17: bılıyorum belkı sacma gelebılır ama bebegım suan bıle gelısrken allahın kelamlkarıyla gelıssın ıstıyorum niyet onemlı deılmı ? annemıde aradım benım ıcın meryem suresını oku dedım ...

günaydın kızlar...
benim ırmızılar bekletmeden geldi 1 gün önceden.klomen bana yaramadı her ay yumurtladığımı anlarken bu ay hiç anlamadım.yeni bat 14 mayıs.ilaç kullanmayı düşünmüyorum.eşim için çakşır suyu alıcam preseed jel bende bal tarçın kürünü yapıcam.hakkımızda hayırlısı artık.

tesekkur ederım peki dinlesemde oluyomu ? ben 5 gundur yasin ve meryem suresını acıyorum gobegıme yakın dınlıyorum :KK17: bılıyorum belkı sacma gelebılır ama bebegım suan bıle gelısrken allahın kelamlkarıyla gelıssın ıstıyorum niyet onemlı deılmı ? annemıde aradım benım ıcın meryem suresını oku dedım ...

Sana bir şey söyleyim çok doğru yapıyorsun. Ben hamileyken sürekli elimde Kur'an vardı.Bir de ben İngilizce öğretmeniyim sürekli İngilizceyle hayşır neşirdim.Ve sizi temin ederim ki oğlum Kur'an ve İngilizceye çok yatkınn.
En güzelini yapıyorsun dinlesen de olur tabi hiç bilmiyorsan.Az lbiliyorsan da dinlerken takip et.Allah kucağına almayı nasip etsin ve isteyen herkese versin.

yaa tek başıma kahvaltı yapmak gelmiyor içimden :2: ekmek olmadan da bir hayat düşünemiyorum:KK52: bakalım vericez inş. bol bol su içsem azcık yürüsem azcık da abur cuburu kessem 5 kilo veririm herhalde:KK33:

abur cuburu kese kese azcık mı kesiyosun abooovv anam abovvv demiyor tam keseyim diye de azıcık keseyim diyo yok bacım yok sen iflah olmazsın :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bak bol bol su iç yeşillik ye sonra çık yürüyüşünü yap ne bileyim işte faaliyetlere katıl yeter ki zayıfla :nazar::nazar:

günaydın kızlar...
benim ırmızılar bekletmeden geldi 1 gün önceden.klomen bana yaramadı her ay yumurtladığımı anlarken bu ay hiç anlamadım.yeni bat 14 mayıs.ilaç kullanmayı düşünmüyorum.eşim için çakşır suyu alıcam preseed jel bende bal tarçın kürünü yapıcam.hakkımızda hayırlısı artık.
rabbim gönlüne göre versin işallah...

aynen canım sıkma canını bak ne güzel yine bir tane bebişin var o duyguyu tatmışsın ya bizler ne yapalım tatlım:KK1::KK1:

nimet siz böyle diyince utanıyorum ben ve kendimden çok sizlere dua ediyorum ister inanın ister inanmayın.Allahım en kısa zamanda nasip etsin sana da herkese de.Müslümanın Müslüman kardeşine yaptığı çıkarsız iyiniyetli temenniler kabul olurmuş Rabbim katında. Birbirimize dua edelim inşallah.

mrb arkadaşlar biraz önce dr geldim tahlil yapmadı utrasonla baktı sadece şuan için görünmüyo dedi ama yokta demedi bugun hiç uyutmadı kasık agrılarımla bacak agrılarım sizce tuttugu içinmi böyle agrıyo adetime daha 1 hafta var hiç bukadar agırmamıştı hala sancım var ayaklarım sızlıyo

günaydın kızlar...

canım öncelikle geçmiş olsun sıkma canını allah büyüktür:KK1: sen bu çakışır suyunu nerden alacaksın eğer bulabileceğim yer varsa bana da yardımcı olur musun o çok etkili bişeymiş internette okudum onun otunu yiyen keçiler hep ikiz doğurmuş internetin deyimine göre :KK1::KK1::KK1::KK1:

X