klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba Dilek, ben de izmirdeyim. Hangi semtte oturuosun? İnşallah güzel haberler alırız senden de!!!

Cmt günü çat iğnesi oldum.Bugün de idrar yolu iltihaplanması çıktı.Yeni geldim acilden ilaçsız serum saldılar.Doktora söyledim böyle bir durum var iğne oldum ben diye.Pencilin ilaç verdi.Biliyorum hepiniz uyudunuz ama sabah kalkınca bana biriniz cevap versin noluuuuuur:KK43: Bu benim hamile kalmama engel mi? Böyle bir şey yaşayan var mı? Çok kötü oldum ben hep ağlıyorum bu ayda m çöpe gidecek? Cevap lütfen...

Valla cnm bi arkadasim gebeyken idrar yolu enf olmustu.gebeyken kullanilabilinen haplar var sonucta.bence sikma hic canini.zaten seruma da ilac koymamislar.bence ferah.tut icini.iyi dusun iyi olsun:-)

Günaydın kızlar.
Deniz kız dün gece seni rüyamda gördüm. Bi kafede ben arkadaşlarımla oturuyorum. İşte burdaki forumdan ve sizlerden bahsediyorum. Bi arkadaşım aaaaa ben denizi tanıyorum hatta şu masada oturuyor bak diyor. Ben de dönüp bakıyorum. .sonra ben diyorum yok ya o masada hamile var 7-8 aylık . Deniz hamile değildi diye... İnş seninde güzel haberlerini alcaz:)) artık bilinç altımı malum mu oldu bilmem . Dün çok sinirlerin bozuktu ya ben de kafamamı taktım acaba ama bence öyle değil :)))

kıız ne yapıyon kele görüşemedik 3 gündür beri nasılsın :KK1::KK1:

iyi sayılırım canım. biraz keyifsizim nedense? havadan mıdır nedir? ee 3 gün görümcem bendeydi, sonraki 2 gün kyınvalideme gittik. o yüzden pek giremedim. çok sıkıldım, bunaldım. sen nasılsın bakalım kele:KK1::KK1:

gamzecim ben de şimdi internetten hayıt suyu sipariş vericem. ya ben arı sütü polen bal karışımı aldım. aynı etkiyi gösterir mi acaba? kapsül mü alsam?
kız niye internetten vercen aktarcı yokmu yakınında bir koşu al gel zaman kaybı internet:KK8:valla bilmiyorumda bir topikte birisi hayıt suyu (mecit efendi)ve arısütü poleni kapsülü ile hamiş kalmış bende böyle kullanıyorum tatlım :KK15:

iyi sayılırım canım. biraz keyifsizim nedense? havadan mıdır nedir? ee 3 gün görümcem bendeydi, sonraki 2 gün kyınvalideme gittik. o yüzden pek giremedim. çok sıkıldım, bunaldım. sen nasılsın bakalım kele:KK1::KK1:

ooo sen baya bi yoğunmuşsun kele :KK1::KK1:valla bende iyiyim çok şükür işte ne olsun aynı tas aynı hamam hiçbi değişiklik yokk:KK1:

kız niye internetten vercen aktarcı yokmu yakınında bir koşu al gel zaman kaybı internet:KK8:valla bilmiyorumda bir topikte birisi hayıt suyu (mecit efendi)ve arısütü poleni kapsülü ile hamiş kalmış bende böyle kullanıyorum tatlım :KK15:

yaa ben çatalcadayım. burda eşime sordum ama yokmuş malesef. o yüzden internetten alıcam. evet ben de okudum onu. amaan en basta gittim bi de hayıt tohumu aldım sersem gibi.

hiç sorma şoklardayım hala:KK19:birde üstüne okadar diş ağrısı çektimki ilaç dahi içmedim biliyosunuz :KK43:ama hayırlısı demekki ben teyze olucam senden ümitliyim inşallah:KK49:

gamzecim hayırlısı olsun tatlım yaa..gelme zamanı var demek kii.. sen hiiç üzülme. sıra bizlere de gelecek :2::2::2:

Cmt günü çat iğnesi oldum.Bugün de idrar yolu iltihaplanması çıktı.Yeni geldim acilden ilaçsız serum saldılar.Doktora söyledim böyle bir durum var iğne oldum ben diye.Pencilin ilaç verdi.Biliyorum hepiniz uyudunuz ama sabah kalkınca bana biriniz cevap versin noluuuuuur:KK43: Bu benim hamile kalmama engel mi? Böyle bir şey yaşayan var mı? Çok kötü oldum ben hep ağlıyorum bu ayda mı çöpe gidecek? Cevap lütfen...

Arkadaşlar dün gece çekmiştim bu mesajı görmediyseniz diye tekrar yazıyorum.Bana cevap verin bildiğiniz bir şey varsa lütfen.Çünkü ben çok kötüyüm :KK43:

yaa ben çatalcadayım. burda eşime sordum ama yokmuş malesef. o yüzden internetten alıcam. evet ben de okudum onu. amaan en basta gittim bi de hayıt tohumu aldım sersem gibi.
ozaman öyle yap tatlım ama vakit kaybetme her ay bizim için önemli biliyosun:KK45:inşallah bizede vercek ya rabbim demekki dediğin gibi zamanı var ama yinede biz elimizden geleni yapalımda:KK76:

X