klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Can'ım rahim filmi çektirmeden boşuna tedavi yaptırma ya tüplerde sıkıntı varsa bütün emekler boşa ilk olarak rahim filmi çektir korkulacak kadar zor değil sonra tedavine devam edersin kafanda rahat olur

Can'ım rahim filmi çektirmeden boşuna tedavi yaptırma ya tüplerde sıkıntı varsa bütün emekler boşa ilk olarak rahim filmi çektir korkulacak kadar zor değil sonra tedavine devam edersin kafanda rahat olur
Bu ay igne verick sanirim oda olmazsa cekilirim diye dusunuyorum doktorn isinede karismak istemiyorm hayrlisi olr insallah gerek kalmadan hamile kaliriz

İnşallah ona gerek kalmaz ama ilk aşama bence rahim filmi bu ayıda geçir bakalım hayırlısı olur inşallah
İnsallah canim insallah bendr once bi deniym asilama fln tutmzsa ikinciden once rahim filmi cekilirm Allah daha fazla aratmasn kmsenin kucagini bs brakmasn Rabbim evlat hsreti yasatmasn minik eller grsin artik bizmde hayatimiza

İnsallah canim insallah bendr once bi deniym asilama fln tutmzsa ikinciden once rahim filmi cekilirm Allah daha fazla aratmasn kmsenin kucagini bs brakmasn Rabbim evlat hsreti yasatmasn minik eller grsin artik bizmde hayatimiza

Bende ilk etapta aşılama sonra tutmazsa rahim filmi cektirmeyi düşünüyorum

Amin inşallah canım tek istediğim o şuan minicik ellerin hayatıma girmesi

Merhaba arkadaşlar,

Pcos nedeni ile dr um rahim filmi istemişti. Ben ilk çektirmedim. 3 ay sadece bir yumurta gelişti klomen ile o da sağda. Şimdi rahim filmi çektirdim sap tüp tıkalı. Bu şekilde hiç başına gelen oldu mu? Sağ tüğ tıkalı ve sağ yumurta gelişiyor sadece. Yardımlarınızı bekliyorum :)

Canim sadece tahmin yurutuyorum igne verir yumurtalarini cogaltmak icin sol yunrtan buyuyncede ya kendi olsn diye beklr ilk ay olmazsada ikinci ay asilama yapar insallah biseye grek kalmadn kendiliginden olur.

Canim sadece tahmin yurutuyorum igne verir yumurtalarini cogaltmak icin sol yunrtan buyuyncede ya kendi olsn diye beklr ilk ay olmazsada ikinci ay asilama yapar insallah biseye grek kalmadn kendiliginden olur.
İnşallah canım. Ama tedaviye baslamıyor. Diyor ki kapalı ameliyatla bakmam lazım tüplere. Açabilirsek açacağız olmazsa aşılama dedi

Merhaba canlar. Forumda yeniyim. 4 ocak saat 18.00da 20mm yumurtamdan catlatma ignesi oldum. 7 ocakta saat 17.00 siralararinda yumurta 16 15mm civarindaydi yani catliyordu. 7-8 ocak iliski oldu. Bi kac gundur idrar testi yapiyorum negatif cikiyor 15 ocakta yani igneden 11 gun sonra kan testi yaptirdim. 14,98 cikti. 2 gun sonra yine yaptiracagim. Sizce deger yukselir mi? Hala ignenin etkisi devam ediyor olabilir mi? Idrarda hic cikmamisti.

Can'ım değerin çok güzel bence ilaçın etkisi geçmiştir içini ferah tut inşallah müjdeli haber verirsin bende aşılama tedavisi görüyorum şimdi dr çıktım 9. Gün dört yumurta oluşmuş Çarşamba tekrar bakılacak

amin inşallah canım
Bitanem Herkese umut olsun diye yaziyorum. 8 aydir bebek icin ugrasiyorum. Kasimda polip ameliyati oldum. biraz pko hastasiyim.

4 Ocak Çatlatma ignesi
7 Ocak supheli iliski

Hcg degerlerim

15 Ocak 14.98 (Kocamin dogum gunuydu ve cok guzel bir surpriz oldu)
16 Ocak 24.87
18 Ocak 92.51

Kisacasi şükürler olsun HAMİLEYİM :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…