klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bitanem Herkese umut olsun diye yaziyorum. 8 aydir bebek icin ugrasiyorum. Kasimda polip ameliyati oldum. biraz pko hastasiyim.

4 Ocak Çatlatma ignesi
7 Ocak supheli iliski

Hcg degerlerim

15 Ocak 14.98 (Kocamin dogum gunuydu ve cok guzel bir surpriz oldu)
16 Ocak 24.87
18 Ocak 92.51

Kisacasi şükürler olsun HAMİLEYİM :)
Can'ım gözünaydın çok sevindim senin adına. Dikkat et kendine darısı biz bekleyenlerin başına inşallah

Arkadaslar bende yumurta tembelligi var o yuzden asilama yaptircam benim gibi olap asilama ile hamile kalan var mi aranizda

Bitanem Herkese umut olsun diye yaziyorum. 8 aydir bebek icin ugrasiyorum. Kasimda polip ameliyati oldum. biraz pko hastasiyim.

4 Ocak Çatlatma ignesi
7 Ocak supheli iliski

Hcg degerlerim

15 Ocak 14.98 (Kocamin dogum gunuydu ve cok guzel bir surpriz oldu)
16 Ocak 24.87
18 Ocak 92.51

Kisacasi şükürler olsun HAMİLEYİM :)

Catlatma ignesi vurulmadim klomenle olan igneden mi bahsediyirsun canim progestan kullandim folik asit pko icin direk asilama yaptirmaya karar verdik

Catlatma ignesi vurulmadim klomenle olan igneden mi bahsediyirsun canim progestan kullandim folik asit pko icin direk asilama yaptirmaya karar verdik
Tabi sen bilirsin canim ama unutma pko olan birisinin zaten yumurtlama kalitesinde sorun oluyor. Asilamada degisen bisey yok. Asilamada sadece esinin spermi ayiklanacak senin yumurtan hala ayni olacak. Bence 1 kere catlatma ignesi yaptir yumurtan kalitelensin progestan ve folik asitini kullan INOFOLIKTE AL (ben inofolige basladigim ay hamile kaldim.bi arastir istersen INOFOLIC) seni anliyorum bende bu ay hamile.kalmasam.asilamaya gececektik ama nasip iyiki bana doktorum catlatma ignesini onermis diyorum

Pko icin asilama demissin bide ama canim asilama genelde erkekte sorun varsa etkili olan birsey. Benim doktorum boyle soyleyerek beni catlatma ignesine ikna etti bana mantikli da geldi. Cunku asilamada sana bisey yapilmayacak esinin spermi ayiklancak sana enjekte edilecek. Anladigim kadariyla esinde bir sorun yok sende pko var. Bence iyi dusun. Seni cok iyi anliyorum ama tum bunlari bilerek asilama yapacagina kendi yumurtani guclendir. 1 ay daha negatifi kaldirmak yikici olur. Pko'da gereken tek sey yumurta guclendirmek ve en etkili ilac inofolic ve catlatma ignesi. Bundan sonra progestana devam et ki cocuk tutunsun

Ben klomen kullanmadim kendi gelisen 20 mm yumurtama catlatma ignesi vuruldu 4 ocakta. 11 gun sonra hamile oldugumu ogrendim
Vallhi bilmiyorum doktor ne diyorsa ona inaniyoruz oyle birsey de onermedi buzde asilamayi dusunduk bnede 2 senelik evliyim 2 senedir de istiyoruz ve surekli tedavi ilk senede vermedi ilac 2 sene gecmesi lazim dedi zaten o ara hep folik asit ictim sabirla beklicegiz rabbbimden umit kesilmez

Tabi sen bilirsin canim ama unutma pko olan birisinin zaten yumurtlama kalitesinde sorun oluyor. Asilamada degisen bisey yok. Asilamada sadece esinin spermi ayiklanacak senin yumurtan hala ayni olacak. Bence 1 kere catlatma ignesi yaptir yumurtan kalitelensin progestan ve folik asitini kullan INOFOLIKTE AL (ben inofolige basladigim ay hamile kaldim.bi arastir istersen INOFOLIC) seni anliyorum bende bu ay hamile.kalmasam.asilamaya gececektik ama nasip iyiki bana doktorum catlatma ignesini onermis diyorum
Inefolic aynen mavi kutu kac kutu bitirdim oyle

Pko icin asilama demissin bide ama canim asilama genelde erkekte sorun varsa etkili olan birsey. Benim doktorum boyle soyleyerek beni catlatma ignesine ikna etti bana mantikli da geldi. Cunku asilamada sana bisey yapilmayacak esinin spermi ayiklancak sana enjekte edilecek. Anladigim kadariyla esinde bir sorun yok sende pko var. Bence iyi dusun. Seni cok iyi anliyorum ama tum bunlari bilerek asilama yapacagina kendi yumurtani guclendir. 1 ay daha negatifi kaldirmak yikici olur. Pko'da gereken tek sey yumurta guclendirmek ve en etkili ilac inofolic ve catlatma ignesi. Bundan sonra progestana devam et ki cocuk tutunsun
Sagol aydinlattigin icin peki rahim filmi cekildin mi hic

Inefolic aynen mavi kutu kac kutu bitirdim oyle
Mavi kutu klomen hayatim. Inofolic suya katip iciyorsun. Hamilelige cok yardimci yumurtalari canlandiriyor. Doktorun neden 2 sene beklemen gerekiyor demis anlamadim cok sacma. Internetten asilamayi arastir. Erkekte sorun varsa yapilan birsey. Sana yapilmasi gereken tek sey yumurta guclendirmek. Inefoligi muhakkak arastirmani oneririm. Hamile kalan cok var. Sende dogal yoldan hamile kalabilirsinm doktorun seni pko ile ilgili aydinlatmamis sanirim keske bir kac doktor daha deneseydin.

Bende pko vardi ve sag tupun onunde polip vardi rahim filmi cekildim. Agrisiz rahim filmi cekildim ama hastanelerdeki gibi anestezili anestesizi tercih etmedim. Betatom gibi goruntuleme merkezinde yaptirdim. Hem fiyati uygun hemde agrisiz oldu 5 dkda sonucu aldim doktoruma gotursum.

Ama bak tekrar ediyorum birkac doktora daha sor internetten de arastir. Pko oldugun kesin ise yumurta guclendirmen lazim. Umarim bana hak vermek durumunda kalmazsin asilaman tutar canimin ici dualarim seninle

Fplik asit combi benim ilac o mavi kutu kapsul sekilde bide folic asit toz seklinde olan var oda pembe onuda ictim canim kisir dememiz icin 2 sene dogal yolla olamazza ilacla tedavi edildim. Esimde sorun yok test yaptirdik. Benim de sorun yok aslinda sebebi bilinmeyen kisirlik gibi birsey doktorlarin kimisi uzatiyo tedaviyi ben bide ozele gittim cok param gitti tahim filmi icin de 750 istiyo kuzum

Fplik asit combi benim ilac o mavi kutu kapsul sekilde bide folic asit toz seklinde olan var oda pembe onuda ictim canim kisir dememiz icin 2 sene dogal yolla olamazza ilacla tedavi edildim. Esimde sorun yok test yaptirdik. Benim de sorun yok aslinda sebebi bilinmeyen kisirlik gibi birsey doktorlarin kimisi uzatiyo tedaviyi ben bide ozele gittim cok param gitti tahim filmi icin de 750 istiyo kuzum
Oo. Istanbulda misin ben kendi yerimi onrreyim

X