klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Klomeni kacinci kez kullanisiniz arkadaslar .gunde bi tane kullandim yarin yine gidicm dozunu mu artirio dr

Merhaba arkadaslar ben 5 yillik evli picos mağduruyum. Bu ayın 12sinde ilk asilamami oldum test tarihim 26 Aralik insallahh. Gonal f igne 25 gun kadar kullandim daha sonra ovitrelle catlatma ignesi ve asilamadan sonra crinone vajinal gel. bu jele hala devam ediyorum. Rabbim hepimizin kucaklarini doldursun insallah :emir_bebek:

Arkadaslar aşılamanın 13.günü sabah kahverengi leke geldi böyle olan var mı aranızda acaba adet mi olacagım sabah kan testim var

1,5 yıllık evliyim bir dusugum var 3 ayı geçti tekrar olmadı. Nisana kadar hamile kalamazsam nisanda klomene baslayacagiz hayirlisi

Hayırlı akşamlar.
Ben bugun amh test sonucumu aldım 0.39 doktor direk tüp bebek dedi sizce ne yapmalıyım ben şimdi burdaki arkadaşların hepsi nerdeyse doktor kadar tecrubeli cokmu kotu durumum

Hayırlı akşamlar.
Ben bugun amh test sonucumu aldım 0.39 doktor direk tüp bebek dedi sizce ne yapmalıyım ben şimdi burdaki arkadaşların hepsi nerdeyse doktor kadar tecrubeli cokmu kotu durumum[/QUOTEicin rahat etmediyse başka doktorlarada görün. Gerçekten tüp bebek dışında ihtimaliniz yoksa vakit kaybetmeden başlarsınız. Arkadaşım tüp bebekte ikiz hamile

Içim rahat değil cok düzenli adet olurum ama bu değer böyle cıkınca direk tüp bebek dedi bir ilaç tedavisi falan görmek lazım sonraki ihtimal tüp bebek diye düşünüyorum çünkü doktor ulturasonla baktığında bu ay sağdan yumurtlucaksın dedi yumurtlama oluyor ama sanırım zayıf yumurtlamam büyümeden yok oluyor diye düşünüyorum pazartesi bir daha başka bir doktordan randevum var

Içim rahat değil cok düzenli adet olurum ama bu değer böyle cıkınca direk tüp bebek dedi bir ilaç tedavisi falan görmek lazım sonraki ihtimal tüp bebek diye düşünüyorum çünkü doktor ulturasonla baktığında bu ay sağdan yumurtlucaksın dedi yumurtlama oluyor ama sanırım zayıf yumurtlamam büyümeden yok oluyor diye düşünüyorum pazartesi bir daha başka bir doktordan randevum var
Canım beni hatırladın mı? Aynı dönemde hamile kalmaya uğraşıyorduk. Ben de henüz kalamadım. Herhangi bir sorun yok bizde. Ama olmadı işte. Aşılama denedik sanırım o da tutmadı. Yarın ya da öbür gün adet olurum. Tüp bebek denemeye karar verdik biz de eşimle

Canım beni hatırladın mı? Aynı dönemde hamile kalmaya uğraşıyorduk. Ben de henüz kalamadım. Herhangi bir sorun yok bizde. Ama olmadı işte. Aşılama denedik sanırım o da tutmadı. Yarın ya da öbür gün adet olurum. Tüp bebek denemeye karar verdik biz de eşimle

Evet hatırladım canım hala olmadı bizimde bizde aşılama denemek istedik ama bakalım tutmayada bilir tüp bebek te tutma garantisi yok acıbadem tüp bebek için 6 7 bin TL tutar dedi muhtemelen bende eskişehir de ikamet ediyorum burda oyle dediler tutmazsa her yönden hayal kırıklığı

Evet hatırladım canım hala olmadı bizimde bizde aşılama denemek istedik ama bakalım tutmayada bilir tüp bebek te tutma garantisi yok acıbadem tüp bebek için 6 7 bin TL tutar dedi muhtemelen bende eskişehir de ikamet ediyorum burda oyle dediler tutmazsa her yönden hayal kırıklığı
Allahtan Ümit kesilmez canım. Olacak inşallah. Haberleşelim

Bende pcos var. Birde dusugum var. Yumurtam oluşmadı bu ay bakalım nisana kadar olmazsa nisanda klomene baslayacagiz. Allah verirse sağlıcakla kavustursun hamile kalıp ardından uzulmek daha zor hayırlısı inşallah

Kizlar beni de hatirlarsiniz umarim bazi durumlardan dolayi gremedim bayadir takipte edemedim bendr henuz hamile kalamadm tdavi asamasndaym klomen kullandm 4 ay bu ay ara vermk zornda kaldik adet olrsam (22gun gcti idrar negatf ) dr gdicm ve ignelere basliycz ama acikcasi acaba ignedn once rahm filmi mi cektrsm bilemiyorm yardmci olun. Ayrica dr egr tup dedyse erteleme bnce bi an once tedavine gt bnm dusncem Allah aratmasn kzlar com zor bi durum

Kizlar beni de hatirlarsiniz umarim bazi durumlardan dolayi gremedim bayadir takipte edemedim bendr henuz hamile kalamadm tdavi asamasndaym klomen kullandm 4 ay bu ay ara vermk zornda kaldik adet olrsam (22gun gcti idrar negatf ) dr gdicm ve ignelere basliycz ama acikcasi acaba ignedn once rahm filmi mi cektrsm bilemiyorm yardmci olun. Ayrica dr egr tup dedyse erteleme bnce bi an once tedavine gt bnm dusncem Allah aratmasn kzlar com zor bi durum

Canım rabbim tez zamanda kavuştursun bebelerimize

X