klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba kizlar bende 4 gun arayla iki kere hsg cekildim ilkinde tupler kapali cikti ikincide acildi.simdi korunsammi korunmasammi bilemedim.hamilelik icin zararli olurmuki yardimci olursaniz sevinirim
Hsgden sonra hamile kalanlar varmis cnm hic korunma bende Zübeyde hanimda tedavi görüyorum cnm klomen kullandim yarin bakacaklar yumuslar ne kadar büyümüş die

Hsgden sonra hamile kalanlar varmis cnm hic korunma bende Zübeyde hanimda tedavi görüyorum cnm klomen kullandim yarin bakacaklar yumuslar ne kadar büyümüş die

Hayırlısi olsun ins tez zamanda bebislere kavusuruz.benide doktorum adetin 2.gunu cagırdi asilama tedavisine baslanacak.asilama zübeyde hanimda ücretlimi acaba varmi bir bilgin

Sagol canim bende zübeyde hanima gidiyorum hayirlisi insallah
Hayirlisi olsun hakkimizda cnm bugün yumusum 17olmus cumartesi asilamam yapilacak buay klomenle beraber çörek otu tarcin bal karisimini yaptim 7gunde maşallah büyüdü normalde 11olurdu çörek otu baya etkiliymis dua et ne olur inş bu sefer saglikli bi şekilde tutar

Hayirlisi olsun hakkimizda cnm bugün yumusum 17olmus cumartesi asilamam yapilacak buay klomenle beraber çörek otu tarcin bal karisimini yaptim 7gunde maşallah büyüdü normalde 11olurdu çörek otu baya etkiliymis dua et ne olur inş bu sefer saglikli bi şekilde tutar

İnsallah tutar canim güzel haberlerini bekliyoruz☺

Çörek otunu Nasıl uyguladın? Sabahları mı içine başka ne koydun

1.5 senedir evliyim bebeğimin olmuyor diye doktora gittim klomen verdi kullandım şimdide pregnyl 5000 verdi ve kullandım ama sonuç alamadım bunları kullanıp sonuç alan varmı

1.5 senedir evliyim bebeğimin olmuyor diye doktora gittim klomen verdi kullandım şimdide pregnyl 5000 verdi ve kullandım ama sonuç alamadım bunları kullanıp sonuç alan varmı
Bende 1.5yıllık evliyim. Polikistik over var dediler. İlk 5ay korunduk. Şimdi olmuyor. Klomen kullandım 2ay. İlk ay1yumurtam gelişti ve çatlatma iğnesi. Bu ay yumurtam gelişmedi. Ama kasık ağrım var. İnternette okudum. Klomen kullanıp 3ay etkisini görebilirsiniz diyorlar. Bu ay adet olacakmiyim diye bekliyorum. Tekrar klomen ve olmazsa rahim filmi ve aşılama

Aslında bu işler sıkıntılı diye. Allah ima hep doktora gerek kalmadan kendiliğinden olsun diye dua ettim. Şimdi alıştım artık. İlk başta zor oluyor

Herşeyin hayırlısı. Geçen ay soğan kürü yaptım acaba ondan mi yumurtam gelişti diyorum. Bu ay incir yedim fayda etmemiş

X