klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bu ay birşey yapmıyorum. Doktordan sonra 3kilo verdim düşünmekten.

Kızlar ben birşey öğrendim. İstediğiniz zaman,2rekat nafile namazı kılıp,sonra 731defa '''ya halık''''diye dua edecekmisiz. Anlamı'' yoktan var eden'''demek. İçimizden gele gele dua edelim

Internette bir doktor,klomen kullandıktan sonra 3ay etkisini gösteriyor. Diyor. Bende umut ediyorum. Ayın 20sinde tekrar doktora gideceğim...hayırlısı bakalım... Bal çörek otu. Tarçın yapacağım bu ay. Umarım bebeğim olur. Eşimde bende çok istiyoruz. Rabbim isteyen herkese versin. Korunmayı bırakalı 1yıl oldu

Canim doktor ne dedi??yap test dedi mi?benim bir arkadaşım aşılamadan sonra 16.gün öğrendi gebeliği

Umarım hamilesindir canim. Bende çok istiyorum. Doktora gidecektim bugün daha aramadılar. Bıktım kasık ağrılarından. Klomen etki etmedi. Artık ne olacak bilmiyorum.

Umarım hamilesindir canim. Bende çok istiyorum. Doktora gidecektim bugün daha aramadılar. Bıktım kasık ağrılarından. Klomen etki etmedi. Artık ne olacak bilmiyorum.
İnşallah cnm Rabbim isteyen herkese nasip eder çok zor bi süreç Rabbim sabrimizi artirsin klomene cvp vermediysen göbekten iğneli tedaviye gecebilirsin cnm belki kaç yillik evlisin

Rahim filmini çoğu kişiden duydum kardeşim bi sene çocuğu olmadı ilaç kullanmadı rahim filmi çekti ve hemen hamile kaldı bende ilk tedavim klomen +pregnyl 5000 bu ay olmaz sa rahim filmini deneyecegim

Offff ya 14 subatta tedaviye baslamistim klomen +pragnly 5000 ama bugun adet oldum hayallerim suya dustu tekrar dktra gidip tekrar tedavi asamasina baslmak istemiyorum ama bbegim olsun istiyorum tm umudunu keserken bebek sahibi olan var mi?

X