klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Sendemi diş gebelik geçirdim cnm ameliyatmi oldun yoksa igneylemi sonlandirdilar
Yok canim. Cok sukur dis gebelik degildi. Kalp atisi duyulana kadar hep dis gebelikten suphelendiler. Ama rahimde kese ve yolk kesesi yani empriyo vardi. Ikiz olup da biri rahimde biri tupte tutunmus olabilir dediler ama cok sukur degildi. Benim düsük oldu. Sonra kürtaj oldum.

Hmm anladim cnm bende

Bugün 3.günüm CNN yumuslarimda sorun yokmuş çok şükür inş tulum hasar görmemiştir yapan o test ne testi peki
Yumurtlama testi cnm. Yumurtlama gunlerini tespit icin. Pozitif cikiyor igne etkisiyle. Zaten erken gebelik testi olarak da kullaniliyormus. Ignenin etkisinin gecip gecmedigini merak ediyorum da. Gebelik testini bosa kullanmak istemedim. Ovulasyan testiyle etkinin gecip gecmedigini kontrol ediyorum. Ondan daha cok elimde o yuzden.

Sağol kuzuE="eses87, post: 44355723, member: 643546"]Nuraninbebegi nasilsin uzun suredir siteye girmiyordum. Ne durumdasin cnm[/QUOTE]
Sagol kuzum iyi işte ama hala bebis yok ovulasyon testleri yapiyorm pozitif ciktgnda degeelendryrm ama hala bi sonc alamadm çok istyrm artk. Sen nasilsn

Sağol kuzuE="eses87, post: 44355723, member: 643546"]Nuraninbebegi nasilsin uzun suredir siteye girmiyordum. Ne durumdasin cnm
Sagol kuzum iyi işte ama hala bebis yok ovulasyon testleri yapiyorm pozitif ciktgnda degeelendryrm ama hala bi sonc alamadm çok istyrm artk. Sen nasilsn[/QUOTE]

Iyiyim bende cok tsk ediyorum. Bende rahim ameliyati oldum 1 ay oluyor. Rahim dar oldugu icin bebek gelismiyormus. Rahim genisletildi. Bu ayda tekrar notmal yolla deneme asamasindayiz. Bakalim hayirlisi artik

eses87 .!.:
Sagol kuzum iyi işte ama hala bebis yok ovulasyon testleri yapiyorm pozitif ciktgnda degeelendryrm ama hala bi sonc alamadm çok istyrm artk. Sen nasilsn

Iyiyim bende cok tsk ediyorum. Bende rahim ameliyati oldum 1 ay oluyor. Rahim dar oldugu icin bebek gelismiyormus. Rahim genisletildi. Bu ayda tekrar notmal yolla deneme asamasindayiz. Bakalim hayirlisi artik[/QUOTE]
Ayyy insallh canm cok gecms Olsn allh gonlumzdekini versn çok yoruldm rabbm artk bekletmesn

Iyiyim bende cok tsk ediyorum. Bende rahim ameliyati oldum 1 ay oluyor. Rahim dar oldugu icin bebek gelismiyormus. Rahim genisletildi. Bu ayda tekrar notmal yolla deneme asamasindayiz. Bakalim hayirlisi artik
Ayyy insallh canm cok gecms Olsn allh gonlumzdekini versn çok yoruldm rabbm artk bekletmesn[/QUOTE]

Amin cnm ins bu sene hepimizin yili olur ins

Kozlar ben hsg cekincem ama bendeki sansa cuma gününe denk gelip yilbasi tatili varmi varsa kaç gün haberi olan varmi bi ay daha kaybetmek istemiorumm ((

Kozlar ben hsg cekincem ama bendeki sansa cuma gününe denk gelip yilbasi tatili varmi varsa kaç gün haberi olan varmi bi ay daha kaybetmek istemiorumm ((
Canim cuma 1 ocak. Yilbasi tatili. Ama hsg cekilecegin yer aciktir belki. Yada yarin cekilme imkanin yok mu? En kotu cumartesi cekilirsin. Bu kadar sıkınti yapma. Bir dahaki aya kalmaz ins

selam bayanlar benimde serophene de ilk ayım adeti bekliyorum 14.gün ile 22 günlerini gün aşırı yapın dedi ama 17.gün ile 19 günü değerlendirebildik ve ne takip var ne de çatlatma iğnesi 3 ay dozu arttırarak kullan hamile kalamzsan gel hsg çekelim dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…