klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar klomen kullandim 5 gun, normalde bugun catlatma ignesi yaptirmam gerekiyordu ama yumurtam 14 mm henuz, 4 gun sonraya atti catlatma ihnesini, sizin klomenle boyle uzun surdumu ?? Sonrasında aşılama yapılacak bana da.
Benim de yumurtam gec gelisiyor canim. Stres yapma. Boyutu gayet iyi. Benim de 16 mm di. 2 gun sonrasinda catlatma ignesi vuruldum.

Hosgeldinn arkadasim. Hayirli olsun asilaman. Ben de beklemedeyim su an. Seni anliyorum. Ama asilama degil benimki. Ilac ve catlatma ignesi. Bence hicbir belirti arama. Cunku herkesin farkli. Daha once hamilelik yasadim bi tane. Bendeki belirtiler birebir adet belirtisiydi. O yuzden son ana kadar ne umudunu kaybet ne dr cok umutlan. Elde degil biliyorum ama...

Tesekkur ederim zenderu. Rabbim herkesin gonlune gore versin.

Slm yeni katildim araniza. Yardimlarinizi bekliyorum. 3. Asilamami yaptirdim. Bugun 4. Gunum. Stres yapmamaya calisiyorum ama Stresli bir bekleyis icersindeyim. Bu asamada bi belirti olmasi gerekiyor mu?
Benim 3.asilamada tutmustu ama dis gebeli olmustu 12 gun icinde cok cok hafif bas donmesi vardi okadar

arkadaşlar meraba ben 2 yıllık evliyim bir buçuk yıldır bebeğimiz olsun diye uğraşıyoruz ama Rabbim henüz nasip etmedi ben bir kere yumurta takibi yaptırdım hiç sorun yoktu ama tutmadı..
şimdi doktor klomen verdi günde 2 kez içicem ama benim merak ettiğim adetimin üçüncü günümü içmem gerek yoksa üç gün bitip dördüncü günün sabahı mı başlamalıyım doktor söyledi ama benim dalgınlığıma geldi yardımcı olursanız çok sevinirim...
birde bu ilaç bittikten sonra ki süreçte ne yapılıyor şimdiden çok teşekkür ederim..

arkadaşlar meraba ben 2 yıllık evliyim bir buçuk yıldır bebeğimiz olsun diye uğraşıyoruz ama Rabbim henüz nasip etmedi ben bir kere yumurta takibi yaptırdım hiç sorun yoktu ama tutmadı..
şimdi doktor klomen verdi günde 2 kez içicem ama benim merak ettiğim adetimin üçüncü günümü içmem gerek yoksa üç gün bitip dördüncü günün sabahı mı başlamalıyım doktor söyledi ama benim dalgınlığıma geldi yardımcı olursanız çok sevinirim...
birde bu ilaç bittikten sonra ki süreçte ne yapılıyor şimdiden çok teşekkür ederim..
Benim bildiğim adetin 3-4 yada 5.gun baslanabiliyor. Yani bisey farketmez. Sana tekrar gelicegin tarihi bildirdimi ona göre ayarla bence.
Kullandiktan sonrada yumurta takibi yapiliyor. Istenilen buyukluge gelindiginde de asilama gunu belirleniyor ve catlatma ignesi veriliyor. Asilamadan 36 saat once igneyi vuruluyorsun. Asilama gunude esinle birlikte gidiyorsunuz. Benimki boyle oldu en azindan.

Son düzenleme:
Bende 5. Gün basladım çok farketmiyor günü zaten yumurtanın gelişim sekline göre tedavi sürüyor iğne kontrol vs

iyi geceler

Dolunay22 Dolunay22 bende femera ile hamile kalmistim gecen sene.dis gebelikle sonuclandi ama maalesef.femera etkili bir ilac ama benim doktorum 3 aydan fazla kullanmayacagiz demisti.cunku femera normalde meme kanseri tedavisinde kullanilan bir ilac.insallah guzel haberler verirsin.

iyi geceler

Dolunay22 Dolunay22 bende femera ile hamile kalmistim gecen sene.dis gebelikle sonuclandi ama maalesef.femera etkili bir ilac ama benim doktorum 3 aydan fazla kullanmayacagiz demisti.cunku femera normalde meme kanseri tedavisinde kullanilan bir ilac.insallah guzel haberler verirsin.
Insallahhh... Hatirliyorum senin femara ile kaldigini. O da umut oldu bana. Ve cok kalan var. 3 ay kullanacakmisiz zaten. 3 kez klomen kullandigim icin klomen vermedi doktor.

Şimdi aklımda şöyle bi soru var ben adetimin 3.günü kullanmaya başlasam adetimin 8.günü doktora gidicem adetli iken mi alttan bakacak ??

Ben adetin 3.günü basliorum içmeye muayeneden sonra alip iciorum

Bugun vuruldum cnm.. Ins bebisim gelir artik. Ben onceki ignelerden 17 gun sonra adet oldum hep. O yuzden 17 gun beklicem. Tabi dayanamayip 12. Gunden sonra test yapmazsam :KK70:sen rahim filmi ne zaman cekileceksin hemen bu ay mi?
Sendemi diş gebelik geçirdim cnm ameliyatmi oldun yoksa igneylemi sonlandirdilar

X