klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canim cuma 1 ocak. Yilbasi tatili. Ama hsg cekilecegin yer aciktir belki. Yada yarin cekilme imkanin yok mu? En kotu cumartesi cekilirsin. Bu kadar sıkınti yapma. Bir dahaki aya kalmaz ins
Yok CNm bu ay kaldi maalesef ocakda cekincem asilamam subata kaldi zamanda gecmioki artik mecbur bekliecem artik maalesef sen ne yaptin cnm kaç günün kaldi

Gec olsun guc olmasin canim. Benim 14. Gun bugun. Erken gebelik testi yaptim. Ama negatif :KK43: olmadi yine
Hayirli cnm bidahaki ay bidaha denersin dediğin gibi geç olsun da güç olmasin Rabbim bu arada da bize bol bol sabir versin inan artik dayanamiorum inş en Lisa zamanda bizde mutlu haberleri aliriz ins

Hayirli cnm bidahaki ay bidaha denersin dediğin gibi geç olsun da güç olmasin Rabbim bu arada da bize bol bol sabir versin inan artik dayanamiorum inş en Lisa zamanda bizde mutlu haberleri aliriz ins
Ins canim ins... Bazen boguldugumu hissediyorum bazen dunya umrumda olmuyor. En guzeli takmamak ama elde degil. Hele ki tedavi surecinde insan daha da takiyor. Ne zaman ki umursamadim dunya umrumda olmadi o zaman hamile kaldim. Keske yine umursamaz davranabilsem. Ama olmuyor. Rabbim dogru zamani biliyordur diyip teselli buluyorum iste.

Ins canim ins... Bazen boguldugumu hissediyorum bazen dunya umrumda olmuyor. En guzeli takmamak ama elde degil. Hele ki tedavi surecinde insan daha da takiyor. Ne zaman ki umursamadim dunya umrumda olmadi o zaman hamile kaldim. Keske yine umursamaz davranabilsem. Ama olmuyor. Rabbim dogru zamani biliyordur diyip teselli buluyorum iste.
Aynen cnm aynen son asilamada bende olmaz DİE umursamamistim bi vaktim tutmuş tedavi döneminde elinde olmuoki CNN ne kadar da etkilenmioz desek fazlasıyla etkili ve stres yapio en azindan tek siginamiz Rabbim o herşeyin en iyisini biliyor zamanki varmis hayirlisi oymuş DİE teselli ediyoruz kendimizi oda olmasa hic bi şekilde kaldirilacak bi yük değil yani

Gunaydin canım bebegnn cinsiyeti ne
Doğumda ogrenecegız Can'ım . Esım de bende sürpriz olmasını ısıtıyoruz. O yüzden doktor muayeneye başlamadan cınıyetını öğrenmek ıstemıyoruz dıye uyarıyoruz[/QUOTE]
Ay bravo valla... Ben olsam hayatta dayanamazdimmm... Ama merak etme bu surecte tecrubeli kisiler karninin sekline ve sendeki degisikliklere gore tahminlerde bulunacaklardir

Doğumda ogrenecegız Can'ım . Esım de bende sürpriz olmasını ısıtıyoruz. O yüzden doktor muayeneye başlamadan cınıyetını öğrenmek ıstemıyoruz dıye uyarıyoruz
Ay bravo valla... Ben olsam hayatta dayanamazdimmm... Ama merak etme bu surecte tecrubeli kisiler karninin sekline ve sendeki degisikliklere gore tahminlerde bulunacaklardir[/QUOTE]
Bulunmazlar mı... Hepsıde erkek dıyor. Bakalım sonuç doğru mu..

Sağlıklı kaptanelif, post: 44413521, member: 456552"]Ay bravo valla... Ben olsam hayatta dayanamazdimmm... Ama merak etme bu surecte tecrubeli kisiler karninin sekline ve sendeki degisikliklere gore tahminlerde bulunacaklardir[/QUOTE]
Bulunmazlar mı... Hepsıde erkek dıyor. Bakalım sonuç doğru mu..[/QUOTE]
Saglikli bir şekilde kucağına alda canm ikisinde hasretiz sonuçta rabbmn hediyesi ama öğrensen ona gore hazrlk yaparsnz iyi olur

MRB ARKADASLAR:KK54:
23 yasindayim.5 yillik evliyim.yurtdisinda yasiyorum.
2012 yilinda 6 kez catlatma ignesiyle denedik olmadi.
2013 kasimda 1 asilama negatif. aralikta 1 asilama negatif sonuclandi.
2014 bos arayislarla gecti.simdi tup bebek icin ugrasiyorum.
hormon testleri ve rahim filmim istendi goturdum.
bu ay baslariz saniyordum.subata ertelendi.rahimden parca alip incelenicek dendi.
aranizda varmi bunu yaptiran ?nsl bisey neden istendi ?
birde enfeksiyon ilacina basladik esimle.bu tedbir amaclimi veriliyor?

MRB ARKADASLAR:KK54:
23 yasindayim.5 yillik evliyim.yurtdisinda yasiyorum.
2012 yilinda 6 kez catlatma ignesiyle denedik olmadi.
2013 kasimda 1 asilama negatif. aralikta 1 asilama negatif sonuclandi.
2014 bos arayislarla gecti.simdi tup bebek icin ugrasiyorum.
hormon testleri ve rahim filmim istendi goturdum.
bu ay baslariz saniyordum.subata ertelendi.rahimden parca alip incelenicek dendi.
aranizda varmi bunu yaptiran ?nsl bisey neden istendi ?
birde enfeksiyon ilacina basladik esimle.bu tedbir amaclimi veriliyor?
Canim daha yasin cok gencmis. Senin yasindakiler hala ogrenci. Biraz kafani rahatlatmaya calus. Allahin izniyle yakin zamanda olur. Rahimden parca almayi hic duymadim. Nerede tedavi goruyorsun? Yurtdisinda mi turkiye de mi?

Canim daha yasin cok gencmis. Senin yasindakiler hala ogrenci. Biraz kafani rahatlatmaya calus. Allahin izniyle yakin zamanda olur. Rahimden parca almayi hic duymadim. Nerede tedavi goruyorsun? Yurtdisinda mi turkiye de mi?
evet haklisiniz.ama fransadayim.5 yildir gurbetteyim.bi minigim olsun istiyorum bana yoldas olur.
5 yildir hic ailemi goremedim.gidemiyorum cunku burda oturum hakkim yok cikarsam gelemem tekrar.
kan bagi sart .ailem burda olmadigina gore bi cocuk olursa direk onlarin vatandasi olucak
bende ona bakmak zorunda oldugum icin banada vatandaslik tanirlar.cok zor 5 yil bitti olmayinca ariyor insan dermanini.

evet haklisiniz.ama fransadayim.5 yildir gurbetteyim.bi minigim olsun istiyorum bana yoldas olur.
5 yildir hic ailemi goremedim.gidemiyorum cunku burda oturum hakkim yok cikarsam gelemem tekrar.
kan bagi sart .ailem burda olmadigina gore bi cocuk olursa direk onlarin vatandasi olucak
bende ona bakmak zorunda oldugum icin banada vatandaslik tanirlar.cok zor 5 yil bitti olmayinca ariyor insan dermanini.
Canim bende senle aynibdurumdayim ama ben Amerikadayim. Bende rahimden parca verdim yurt disinda cok onemli goruyorlar bunu. Biraz zor bir sey yaninda biriyle gitsen iyi olur. Bayiltma falan olmuyo ama biraz aciyor. Eger agri esigin dusukse kesin birini gotur yaninda ben her agriya agri demem normalde benim bike canim acidi

Allah kolaylik versin canim. Ins cok beklemeden anneligi tadarsin. Turkiye de olsan daha kolay olur tedavin. Turkiyede cok gelismis bildigim kadariyla. Ameliyati da iyi arastir bence.

Canim bende senle aynibdurumdayim ama ben Amerikadayim. Bende rahimden parca verdim yurt disinda cok onemli goruyorlar bunu. Biraz zor bir sey yaninda biriyle gitsen iyi olur. Bayiltma falan olmuyo ama biraz aciyor. Eger agri esigin dusukse kesin birini gotur yaninda ben her agriya agri demem normalde benim bike canim acidi
ah cnm gurbet ne zor degil ya.dili ayri dert hasretlik ayri dert.
bende agriya fazla dayanamam ama bakalim nsl gecicek.
esimle gidicem mecbur .ehliyetim yok.sende dil sorunu varmi yada oturum derdi.

Allah kolaylik versin canim. Ins cok beklemeden anneligi tadarsin. Turkiye de olsan daha kolay olur tedavin. Turkiyede cok gelismis bildigim kadariyla. Ameliyati da iyi arastir bence.
evet turkiye daha gelismis bu konularda.
onuda gectim kendi dilinden konustugun kisilere derdini anlatabilmek cok daha rahat ama gelemiyorum malesef uff..

ah cnm gurbet ne zor degil ya.dili ayri dert hasretlik ayri dert.
bende agriya fazla dayanamam ama bakalim nsl gecicek.
esimle gidicem mecbur .ehliyetim yok.sende dil sorunu varmi yada oturum derdi.
Dil sorunu olmaz mi canim ya. Ben okula gidiyorum iki senedir. Oturumum yok ogrenci vizesiyle burdayim okula gittigim muddetce kacak sayilmiyorum. Ama saglik guvencemiz yok yani devletin tup bebek yardimini falan alamiyoruz. Ama sagolsun doktorlar ve hemsireler cok yardimci oluyor anlamadigimda doktorum ozellikle yavas yavas anlatiyor sagolsun. Allah yardimcimiz olsun cumlemizin.

Dil sorunu olmaz mi canim ya. Ben okula gidiyorum iki senedir. Oturumum yok ogrenci vizesiyle burdayim okula gittigim muddetce kacak sayilmiyorum. Ama saglik guvencemiz yok yani devletin tup bebek yardimini falan alamiyoruz. Ama sagolsun doktorlar ve hemsireler cok yardimci oluyor anlamadigimda doktorum ozellikle yavas yavas anlatiyor sagolsun. Allah yardimcimiz olsun cumlemizin.
-bende ogrenci vizesiyle geldim.ama suresi bitince aldilar.
suan devam edebilmem icin oturum sart.
-benimde sigorta yok ucretli gidiyorum.
-sanslisin doktorun anlayisliymis.benimki tam rasist.bas ortuluyum ondan olsa gerek.
bir lafi ikinciye tekrarlamaz.hemsireye soruyorum cikista.cok zor valla bu memleket.

X