klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Hadi hayırlısı canım. Çok dua et. Özellikle geceleri kalkıp namaz kil ve dua et derim...

Sağol canım inşallah fotolarini paylasirim...

Seda kızz senın fındıgı gördum masallah ne tatlı o oyle süslü ayakkabılarını yesınler kime benziyo bakıyım

Hayırlı olsun canım

Slm arkadaslar bende yeni uye oldum ama pek beceremiyorum çòmezim:) 13 ekimde asilama yaptirdim beklemedeyim ama umutluda degilim fazla bu 2ci asilamam

Kimse cvp vermedi aşılama yaptıran yokmu belirtileri olanlar tutanlar lutfennnnn
cnm aşılama yaptıran elbette çok kişi vardir ama musait değiller herhalde hayırlı olsun öncelikle ben yaptırmadım yardimci olamayacagim malesef ilk deneme sanırım değil mi öncesinde 1 yıl kadar kendiliğinden oluyor mu diye bekleniyordu yanılmıyorsam ? tüplerde tıkanıklık var mı diye de aşılama oncesi HSG cektiriliyordu sanırım..böyle şeyler hatırlıyorum..sende nasıl oldu..hayırlı olsun tekrardan

Ben yıllardır uğraşıyorum evet hsg çekildi hatta laparoskopik oldum kapalıydı tüplerim 9 yıllık evliyim inş hayırlı sonuçlar alırım ister istemez belirti arıyor insan oyuzden sormak konuşmak istiyorum bu 2ci aşılamam

Canim bende 30 eylulde ilk asilamami yaptim ve buraya 2 gun sonra uye oldum asilama yapanlarin yorumlarini okudum 12 gun boyunca. Bazen belirtiler vardi bazen yoktu ama ben hic olumlu hissetmemistim 14 ekimde kan testimi verdim isr gectim ve sonuc gelmeden kirmizilar geldi hamile kalamadim simdi ikinci asilamaya hazirlaniyorum bakalim nasip. Cok kafana takma derim ben oluruna birak ikinci denememde ole yapacagim

İnş ikinci tutar nasip kısmet diyelim kafaya takmamak ne mümkün :) çok Yoruldum artık tedavilerden he ay hüsrana uğramakdan inş zamanı gelmiştir sen kaç yıllık evlisin sorunun ne

cnm inşallah Rabbim en tez olan en hayırlı vakitte nasip etsin sana anneligi..tüp bebek düşündünüz mu peki esinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…