klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

İnş ikinci tutar nasip kısmet diyelim kafaya takmamak ne mümkün :) çok Yoruldum artık tedavilerden he ay hüsrana uğramakdan inş zamanı gelmiştir sen kaç yıllık evlisin sorunun ne
Aslinda haklisin vucudundaki ufacik degisiklikten umitleniyosun hemen aklina acaba mi diye bir soru geliyor ama hemen o dusunceyi kafandan atmak icin bisry yap o an. Kendini baska seylere yonlendir.
Ben bir bucuk yildir evliyim polikistir over sorunum var. Aslinda doktor sadece ilaclarla kendiniz deneyin drdi ama esim cok is asigi birisi oldugu icin biz zamani kacirdik. Ikinci denemede ben dedim asilama yapalim.Ve isin kotusu yurt disindayim dilde sorun oluyo. Ne olursa olsun sanslisiniz derdinizi anlatiyorsunuz o yuzden stres yapma ne olur. Belirti bekleme kendinde ben cok bekledim. Her ufak sey belirti mi diye arastirdim durdum ama son iki gun anladim ben tutmadigini. Zaten kan tahlilinden once de sonucu kendim aldim kirmizilarla :KK43: sizin sorun neydi kac yillik evlisiniz bu arada?

Ben bir bucuk yildir evliyim polikistir over sorunum var. Aslinda doktor sadece ilaclarla kendiniz deneyin drdi ama esim cok is asigi birisi oldugu icin biz zamani kacirdik. Ikinci denemede ben dedim asilama yapalim.Ve isin kotusu yurt disindayim dilde sorun oluyo. Ne olursa olsun sanslisiniz derdinizi anlatiyorsunuz o yuzden stres yapma ne olur. Belirti bekleme kendinde ben cok bekledim. Her ufak sey belirti mi diye arastirdim durdum ama son iki gun anladim ben tutmadigini. Zaten kan tahlilinden once de sonucu kendim aldim kirmizilarla :KK43: sizin sorun neydi kac yillik evlisiniz bu arada?
Ben 9 yıllık evliyim 29 yaşındayım bendede pco var yıllarca boşu boşuna ilaç kullandım 2013 tüplerinin kapalı olduğu öğrendim laparoskopik yapıldı sorun kalma bugün asilamamin 9 gün çok şiddetli agrm oldu sabah hasta oluyorum diye bi güzel ağladi mm :) ama olmadim hala ağrım var yürüyünce göğsumde hassasiyet gitti sisliğimde git yine olmadı

Ben 9 yıllık evliyim 29 yaşındayım bendede pco var yıllarca boşu boşuna ilaç kullandım 2013 tüplerinin kapalı olduğu öğrendim laparoskopik yapıldı sorun kalma bugün asilamamin 9 gün çok şiddetli agrm oldu sabah hasta oluyorum diye bi güzel ağladi mm :) ama olmadim hala ağrım var yürüyünce göğsumde hassasiyet gitti sisliğimde git yine olmadı
Yasimiz hemen hemen ayni bende 28 yasindayim. Ilk uygulamada tutmadi bende hemen tuplerime baktirmak istedim. Yarin randevum var bakalim bi sorun cikacak mi? Yasimiz daha genc korkma olacak insallah bizimde bebialerimiz Allahin izniyle

Yasimiz hemen hemen ayni bende 28 yasindayim. Ilk uygulamada tutmadi bende hemen tuplerime baktirmak istedim. Yarin randevum var bakalim bi sorun cikacak mi? Yasimiz daha genc korkma olacak insallah bizimde bebialerimiz Allahin izniyle
İnşallah allah bilir vaktini bencede en iyisini yapmissin tüplerine baktirmadan yaptırma inş ondanda sorun çıkmaz evet ya genciz daha yarinmi çektireceksin hsg yi seninde ağrım olmuş muydu aşılamadnsonra

Selam kizlar bende pco hastasi okdugumu saniodum yani doktor ole demisti kilo verdim seker ve abur cuburu biraktim bu arada denedik ama olmadi farkli doktorlara giitik yine sonuc alamadm. Suan hala gittigim doktorun sadece basit bir duzrnsizlik oldugunu ve kistin olmadgni soyledi. Esimdrn sperm ornevi alindi ben iki ay boyunca hormon tahlili verdim daha sonra ilacli rahim filmi celtirdm. bir sure daha denedik ve ilk klomenle basladik olmadi sonra yumurtalarm gayet iyi oldugu icin asilama onerdi doktorum ve yapildi ikinci hafta sonuna gelirkn hic unudum yokyu adet olcis gbi agrm vardi 14. Gun test taptm ve pozitif ☺️ Simdi 19+3 ikiz gebeyim. Allah isteyen herkese nasip etsin hayirli zamanda. Harika bir duyguymus sukurler olsun

Selam kizlar bende pco hastasi okdugumu saniodum yani doktor ole demisti kilo verdim seker ve abur cuburu biraktim bu arada denedik ama olmadi farkli doktorlara giitik yine sonuc alamadm. Suan hala gittigim doktorun sadece basit bir duzrnsizlik oldugunu ve kistin olmadgni soyledi. Esimdrn sperm ornevi alindi ben iki ay boyunca hormon tahlili verdim daha sonra ilacli rahim filmi celtirdm. bir sure daha denedik ve ilk klomenle basladik olmadi sonra yumurtalarm gayet iyi oldugu icin asilama onerdi doktorum ve yapildi ikinci hafta sonuna gelirkn hic unudum yokyu adet olcis gbi agrm vardi 14. Gun test taptm ve pozitif ☺️ Simdi 19+3 ikiz gebeyim. Allah isteyen herkese nasip etsin hayirli zamanda. Harika bir duyguymus sukurler olsun
Ahhh canım cooook sevindim ne güzel allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin benimde 1o. Günün bugün asilamanin benimde dün çok ağrım oldu hem adett hemde gaz sancısı gibiydi bide göguslerde hassasiyet vardı onlar biraz geçti gibi oyuzden biraz umutsuzluğa kapiliyorum senin başka belirtilerin varmiydi

Canm benm sadece kasik agrim cok oldu bide inanilmaz istahim acilmisti. Surekli yemek yiodum normalde karnimda siskinlik oluodu adet doneminde ancak o zamn olmamisti. Insallah sende guzel haberi alirsin mutlaka haber bekliyorum senden ☺️

Canm benm sadece kasik agrim cok oldu bide inanilmaz istahim acilmisti. Surekli yemek yiodum normalde karnimda siskinlik oluodu adet doneminde ancak o zamn olmamisti. Insallah sende guzel haberi alirsin mutlaka haber bekliyorum senden ☺️
İnşallah çok sabirsizlaniyorum fazla bi belirtim yok ama hayırlısı bakalım bana dua et hamilesin kabul olur dua sonuç alınca yazarım hele hamileysem uzun uzun hmileyimmmmm yazarim :) cvp yazdığım içinde tak ederim

[QUOTE="Mercanburcu, post: 43172036, member: 6804alarim seninle canim. Allah yardimciniz olsun[/QUOTE]
Ayy ne sanslisin rabbm seni sevndrms sukur.. Bizde boyle olurmuyuzki ben bes aşılama bir tüp bebek denedm yok sorun yok diyorlar allhm insallh ol der olur dua et

İnşallah allah bilir vaktini bencede en iyisini yapmissin tüplerine baktirmadan yaptırma inş ondanda sorun çıkmaz evet ya genciz daha yarinmi çektireceksin hsg yi seninde ağrım olmuş muydu aşılamadnsonra

Bugun cektirdim hsg yi canim sukur bi sorun yokmus. Ama hemsire bu gece iliskiyi deneyin cunku bu testten sonra hamile kalan cok kisi var dedi evet canim ilk bi hafta cok agrim olmustu belim cok agrimisti bi de kalp atislarim hizlanmisti niyeyse. Son gunlerde tekrar agrilarim artmisti ama agtilar genelde sabahti zaten o agrilar da aybasinin habercisiymis.

Umarim hayirli zamanda sizde bu mitlulugu yasarsiniz. Ama ben sunu anladim ki bu surecte kafaya gercekten takmamk lazimmis. Ben cok kafama takiodum ve cok uzuluodum bunlardan uzaklasmak icin evim icin etrafimdaki yakinlarim icin kokulu tas yapmaya basladim is disinda kendimi hep bununla oyaladim ve asilama yapilan ay hic dusunmedim bu konuyu sadece agrilarm oldu kasik agrm he olmadi bu ay da dedim ve tup bebek merkezlerninarastrmaya basladim. Ama aslinda o zamn hamileymisim. Allahim kimsenin kucagini bos birakmasin. Bunu sadece bu sureclerden gecen bilir.

Baska doktora gittiniz mi hic. Cunku bende iki uc doktor degistirdim hic birinden sonuc alamadm suan acibadem bakirkoye gidiyorum doktorum hem kadin dogum uzmni hemde infertilite uzmani

[QUOTben ankaradyMercanburcu, post: 43176979, member: 680430"]Baska doktora gittiniz mi hic. Cunku bende iki uc doktor degistirdim hic birinden sonuc alamadm suan acibadem bakirkoye gidiyorum doktorum hem kadin dogum uzmni hemde infertilite uzmani[/QUOTE]
Canm ben ankaradayim zakai tahir Burak hastansne gttm hep herşey yolunda olmasına rağmen hiç sonuç alamadm benm gibi olan biri varms eşinin testleri normal olmasına rağmen eşinin sperm DNA hasarı testinde spermi % 50 hasarli cikms ve tedavi görünce kendlgnden gebe kalms bu testi yaptırmayı dusunym hayırlısı insallh

[QUOTben ankaradyMercanburcu, post: 43176979, member: 680430"]Baska doktora gittiniz mi hic. Cunku bende iki uc doktor degistirdim hic birinden sonuc alamadm suan acibadem bakirkoye gidiyorum doktorum hem kadin dogum uzmni hemde infertilite uzmani
Canm ben ankaradayim zakai tahir Burak hastansne gttm hep herşey yolunda olmasına rağmen hiç sonuç alamadm benm gibi olan biri varms eşinin testleri normal olmasına rağmen eşinin sperm DNA hasarı testinde spermi % 50 hasarli cikms ve tedavi görünce kendlgnden gebe kalms bu testi yaptırmayı dusunym hayırlısı insallh[/QUOTE]

Anladim canim insallah sonuc alirsin kisa zamanda. Doktorda cok onemli bu konuda.

Kızlar kendinizde hiç ama hiç belirti aramayin. 3 aşılama 4 tüp bebek geçirmiş biri olarak söylüyorum. Bu belirtiler kişiden kişiye değişiyor. Aslında belirti bile değil emin olun. Doğal süreçte olası olaylar. Sadece biz onlara anlam yukluyoruz. Siz ne yapıp edip aklınızdan atin. İnanın bu işin sırrı bu. Çalışmayanlar iş bulsun. İşi olan hobi edinsin falan ama dusunmeyin. Hep derlerdi ama nasıl olduğunu anlayamazdim. Bu sefer düşünmedim başka sıkıntılarla uğraştım ve çok şükür... Rabbim tez zamanda sizlere de nasip eder inşallah.

Kızlar kendinizde hiç ama hiç belirti aramayin. 3 aşılama 4 tüp bebek geçirmiş biri olarak söylüyorum. Bu belirtiler kişiden kişiye değişiyor. Aslında belirti bile değil emin olun. Doğal süreçte olası olaylar. Sadece biz onlara anlam yukluyoruz. Siz ne yapıp edip aklınızdan atin. İnanın bu işin sırrı bu. Çalışmayanlar iş bulsun. İşi olan hobi edinsin falan ama dusunmeyin. Hep derlerdi ama nasıl olduğunu anlayamazdim. Bu sefer düşünmedim başka sıkıntılarla uğraştım ve çok şükür... Rabbim tez zamanda sizlere de nasip eder inşallah.
elif son tüp bebek denemesinde mi oldu yoksa kendiliğinden mi tekrar hayırlı olsun bu topige sen de umut oldun :)

X