klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım bebegE="kapf, post: 42970897, member: 456552"][/QUOTE]
Canim bebegn kalp atisi felan duyuldumu ne durumdasin hersey yolndadr insallh

Arkadaşlar nasılsınız duygularını nasıl,benim bugün aşılamadan sonra 5.günüm. Kasiklarimda ağrı var ateş basiyo belim ağrıyı.2.aşilamam bu ilkindede aynı ağrılar vardı ama bu sefer koyu beyaz akintim var bu normalmi bilmiyorum,adetime yakın akintim oluyordu ama bu kadar koyu ve cok degildi daha 9gun var adetime iyiye işarettir inşallah..

Canım E="Serali, post: 42985143, member: 709149"]Arkadaşlar nasılsınız duygularını nasıl,benim bugün aşılamadan sonra 5.günüm. Kasiklarimda ağrı var ateş basiyo belim ağrıyı.2.aşilamam bu ilkindede aynı ağrılar vardı ama bu sefer koyu beyaz akintim var bu normalmi bilmiyorum,adetime yakın akintim oluyordu ama bu kadar koyu ve cok degildi daha 9gun var adetime iyiye işarettir inşallah..[/QUOTE]
Canim

Canım E="nuraninbebegi, post: 42986961, member: 641632"]Canım E="Serali, post: 42985143, member: 709149"]Arkadaşlar nasılsınız duygularını nasıl,benim bugün aşılamadan sonra 5.günüm. Kasiklarimda ağrı var ateş basiyo belim ağrıyı.2.aşilamam bu ilkindede aynı ağrılar vardı ama bu sefer koyu beyaz akintim var bu normalmi bilmiyorum,adetime yakın akintim oluyordu ama bu kadar koyu ve cok degildi daha 9gun var adetime iyiye işarettir inşallah..[/QUOTE]
Canim[/QUOTE]
Canm insallh herşey yolundadır ve bebgn sennlede belirtilere takılma olumlu yada olmsz hicbr faydası yok bende 6kez aşılama yaptrdm bütün belirtileri yaşadm ama sonuç negatf bende çok dusunup olmaz etki yaoiydm hiç dusunmemeye cals allh yardmcn Olsn insallh hepimizin en kisa zamanda sevndrsn

Canim

Canim[/QUOTE]
Canm insallh herşey yolundadır ve bebgn sennlede belirtilere takılma olumlu yada olmsz hicbr faydası yok bende 6kez aşılama yaptrdm bütün belirtileri yaşadm ama sonuç negatf bende çok dusunup olmaz etki yaoiydm hiç dusunmemeye cals allh yardmcn Olsn insallh hepimizin en kisa zamanda sevndrsn

Canim[/QUOTE]
İnşallah canim allah hepimize nasip etsin anne olmayı,senin olmamasının sebebi ne canim

Sebebiyle E="Serali, post: 42992751, member: 709149"]Canim[/QUOTE]

Canim[/QUOTE]
İnşallah canim allah hepimize nasip etsin anne olmayı,senin olmamasının sebebi ne canim[/QUOTE]
Sebeb yok canm allh ol edemeyince olmuyo bütün asilmmlarm da bir tüp bbgm dde çok güzel işlemlerin sonrasında herşey çok güzeldi tutma ma sebebi ne bilmyrz senn sorun ne

Sebebiyle E="Serali, post: 42992751, member: 709149"]Canim

Canim[/QUOTE]
İnşallah canim allah hepimize nasip etsin anne olmayı,senin olmamasının sebebi ne canim[/QUOTE]
Sebeb yok canm allh ol edemeyince olmuyo bütün asilmmlarm da bir tüp bbgm dde çok güzel işlemlerin sonrasında herşey çok güzeldi tutma ma sebebi ne bilmyrz senn sorun ne[/QUOTE]
Benim sağ tup tıkalı canim 2bucuk yıllık evliyim 2yildir deniyoruz ama maalesef.geçen yıl ekimde hamile kaldım ama dusuk oldu değerlerde çok dusuktu zaten.bakalım bu 2.asilamamiz inşallah tutar

Sebeb yok canm allh ol edemeyince olmuyo bütün asilmmlarm da bir tüp bbgm dde çok güzel işlemlerin sonrasında herşey çok güzeldi tutma ma sebebi ne bilmyrz senn sorun ne[/QUOTE]
Benim sağ tup tıkalı canim 2bucuk yıllık evliyim 2yildir deniyoruz ama maalesef.geçen yıl ekimde hamile kaldım ama dusuk oldu değerlerde çok dusuktu zaten.bakalım bu 2.asilamamiz inşallah tutar[/QUOTE]
İnsallh canm rabbm seni de sevndrsn

Hayırlısı canım Allah ol derse olur
Korunuyomusun
Amin canım. Ben doğum yaptığından beri yeni ağustosta oldum.yani Mina 18 aylıkken yeni adet oldum...iki aydır yine olmuyorum.gecen gün test yaptım bişey çıkmadı. Ama yine ne olur ne olmaz diye korunuyorum

Amin canım. Ben doğum yaptığından beri yeni ağustosta oldum.yani Mina 18 aylıkken yeni adet oldum...iki aydır yine olmuyorum.gecen gün test yaptım bişey çıkmadı. Ama yine ne olur ne olmaz diye korunuyorum
Bence oluruna bırak beraber buyurler

Arkadaslar merhaba bende 2.5 yillik evliyim 1 kez laporoskopi ameliyati gecirdim kist oldugu icin ve suan cocuk tedavisi goruyorum yumurtalarim buyuyor ve catlamiyor kiste donusuyor. Bu 3. Cu ayimiz ve gercekten cok sıkıntili bir surec. Bu ay biri 28 mm biri 22 mm iki yumurta olmus fakat igne vermediler sizce catlar mi bu yumurtalar ? Bana dua edin rabbim herkese cocuk sevgisini yasatsin ve kimseyi evlatsizlikla sinamasin allah hepinizin yardimcisi olsun tesekkur ederim

AMİİİNNN canım i
Amiiiin canim insallh... Yumurtann biri zaten fazla buyums kiste donsms bile 22 olaniyi ama catlamiyo niye catlatma ignesi vermems sen intrnttn arastr dogal catlatma yontmlerini dene insallh catlar ve bebis gelir yada kendn pregnly yada ovitralle diye catlatma ignelerinden birini vurulur catlat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…