klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bana kiste donustugunu soylemediler sadece yumurtalarin cok guzel catlaMa kivamina gelmis igne verirsek kist yapar dediler. Ve ben daha sorunumun ne oldugunu bile bilmiyorum.. Soylemeden tedaviye bsladilar ve 3 aydir hic ilgilenmiyolar

Slm kızlar adetime 6gun kaldı ve ben bugün hassas erken gebelik testi yaptım 2.çizgi belirgin ama biraz silik çıktı sizce nedir çok merak ediyorum acelemi ediyorum bilmiyorum ama adetten 7gun önce belli oluyormuş gebelik olup olmadığı.

Rabbim bu defa yuzunu guldursun canim Tnkufaci. Insallah kendiliginden catlar yumurtaciklarin. Hepimizin kucagi bebisiyle dolsun bir an once hayirlisiyla

Slm kızlar adetime 6gun kaldı ve ben bugün hassas erken gebelik testi yaptım 2.çizgi belirgin ama biraz silik çıktı sizce nedir çok merak ediyorum acelemi ediyorum bilmiyorum ama adetten 7gun önce belli oluyormuş gebelik olup olmadığı.
Tebrikler. Bence olmus. Cunku bnmde 2.si biraz silikti. Icindeď eyle yaziyor. Ben idrardan 2 gun sonra yaptim kan testini. Sende bekle adete varmis. Degerin düşük cikmasin.

Arkadaslar merhaba bende 2.5 yillik evliyim 1 kez laporoskopi ameliyati gecirdim kist oldugu icin ve suan cocuk tedavisi goruyorum yumurtalarim buyuyor ve catlamiyor kiste donusuyor. Bu 3. Cu ayimiz ve gercekten cok sıkıntili bir surec. Bu ay biri 28 mm biri 22 mm iki yumurta olmus fakat igne vermediler sizce catlar mi bu yumurtalar ? Bana dua edin rabbim herkese cocuk sevgisini yasatsin ve kimseyi evlatsizlikla sinamasin allah hepinizin yardimcisi olsun tesekkur ederim
Amin inşallah hepimiz için dua ediyorum canim.yumurtalar çok iyi durumdaymis inşallah çatlar büyük olasılıkla da catlar bence hadi hayirlisi

[QUOTE="Tnkufaci, post: 43025228, member: 69yumurtanın catlamiyrms na kiste donustugunu soylemediler sadece yumurtalarin cok guzel catlaMa kivamina gelmis igne verirsek kist yapar dediler. Ve ben daha sorunumun ne oldugunu bile bilmiyorum.. Soylemeden tedaviye bsladilar ve 3 aydir hic ilgilenmiyolar[/QUOTE]
Tatlm allh hayirlisini versn benm anlamadgn yumurtn catlamiyo niye iğne vermiyo çatlayan yumurta nasıl kist oluyo ki hadi hayırlısı inslh

Kızlar ben inofolic kullandığım 6. Ay hamile kaldım. Yani inşallah hamileyimdir, hcgnin artmasını beklicez dedi doktor. Hikayemi anlatıyım, 4 yıllık evliyim 3 yıldır olmuyodu, başlarda adetlerim çok düzensizdi, 60 günde bir adet oluyodum, polikistik over görünümü var dediler, tedaviye başlamadan önce de hsg çektirmemi istediler. hsg çektirdim sol tüpün kapalı olduğunu söylediler o anda, biraz daha dayan sıvıyı bi kere daha vericez dediler ve kapalı olan sol tüpüm o an 2. defa verdikleri sıvı ile açıldı. Sonrasında 5 aşılama oldum, 3 ay klomen kullanarak, 2 ay da gonalf kullanarak aşılama oldum,hiçbirinde gebelik oluşmadı. Aşılamayla adetlerim düzene girdi biraz, aşılamadan sonra doktora gitmiyordum stres olmayım diye, soğan kürü ve incir kürü yaptım hamile kalamadım, neyse başka bir doktora gittim o da inofolic verdi, inofolic yumurtlamamı iyice düzene soktu. Yumurtlamanın olduğu hafta ilişkiye girdik özellikle, tabi bu arada eşim e vitamini kullandı sperm hareketliliği için ( sperm hareketliliği düşük demişti Tüp bebek doktoru, inofoliği kullandığım 4. ay gittik tüp bebek doktoruna, tüp bebeğe başlıcaktık bu ay). Ve dün mutlu haberi aldım. Burada çok okudum, araştırdım, her ay acaba hamilemiyim diye umutlandım, regl olduğumda yeniden yumurtlama günlerimi hesaplıyordum. Hiç bir zaman aklımdan çıkmıyordu. herkes kafandan at dedi atamadım yapamadım. Ve inanın kafamdan atmadan hamile kaldım. İnofoliğin yararı çok, Allahıma şükürler olsun. Benim durumumda olan kim varsa yardımcı olmaya hazırım

[QUgüzel canmPerimasali21, post: 43045401, member: 630999"]Kızlar ben inofolic kullandığım 6. Ay hamile kaldım. Yani inşallah hamileyimdir, hcgnin artmasını beklicez dedi doktor. Hikayemi anlatıyım, 4 yıllık evliyim 3 yıldır olmuyodu, başlarda adetlerim çok düzensizdi, 60 günde bir adet oluyodum, polikistik over görünümü var dediler, tedaviye başlamadan önce de hsg çektirmemi istediler. hsg çektirdim sol tüpün kapalı olduğunu söylediler o anda, biraz daha dayan sıvıyı bi kere daha vericez dediler ve kapalı olan sol tüpüm o an 2. defa verdikleri sıvı ile açıldı. Sonrasında 5 aşılama oldum, 3 ay klomen kullanarak, 2 ay da gonalf kullanarak aşılama oldum,hiçbirinde gebelik oluşmadı. Aşılamayla adetlerim düzene girdi biraz, aşılamadan sonra doktora gitmiyordum stres olmayım diye, soğan kürü ve incir kürü yaptım hamile kalamadım, neyse başka bir doktora gittim o da inofolic verdi, inofolic yumurtlamamı iyice düzene soktu. Yumurtlamanın olduğu hafta ilişkiye girdik özellikle, tabi bu arada eşim e vitamini kullandı sperm hareketliliği için ( sperm hareketliliği düşük demişti Tüp bebek doktoru, inofoliği kullandığım 4. ay gittik tüp bebek doktoruna, tüp bebeğe başlıcaktık bu ay). Ve dün mutlu haberi aldım. Burada çok okudum, araştırdım, her ay acaba hamilemiyim diye umutlandım, regl olduğumda yeniden yumurtlama günlerimi hesaplıyordum. Hiç bir zaman aklımdan çıkmıyordu. herkes kafandan at dedi atamadım yapamadım. Ve inanın kafamdan atmadan hamile kaldım. İnofoliğin yararı çok, Allahıma şükürler olsun. Benim durumumda olan kim varsa yardımcı olmaya hazırım[/QUOTE]
Ne guzel caniim rabbm kucağına almayı nasip etsn aynı durumdan ki ben her ay adet okuym bana da PCO demişlerdi bir tüp bebeği denemm ve beş asilamm var hepsi gayet iyi olmasına rağmen sonc negatif bu iilacı doktrmu yazdı nasl kullndn doktra gitmeden alan kullnsam olurmu ben çok yoruldm artk surda hamileyim diyenlere imrenerek okuyrm icim sizliyo artk

[QUgüzel canmPerimasali21, post: 43045401, member: 630999"]Kızlar ben inofolic kullandığım 6. Ay hamile kaldım. Yani inşallah hamileyimdir, hcgnin artmasını beklicez dedi doktor. Hikayemi anlatıyım, 4 yıllık evliyim 3 yıldır olmuyodu, başlarda adetlerim çok düzensizdi, 60 günde bir adet oluyodum, polikistik over görünümü var dediler, tedaviye başlamadan önce de hsg çektirmemi istediler. hsg çektirdim sol tüpün kapalı olduğunu söylediler o anda, biraz daha dayan sıvıyı bi kere daha vericez dediler ve kapalı olan sol tüpüm o an 2. defa verdikleri sıvı ile açıldı. Sonrasında 5 aşılama oldum, 3 ay klomen kullanarak, 2 ay da gonalf kullanarak aşılama oldum,hiçbirinde gebelik oluşmadı. Aşılamayla adetlerim düzene girdi biraz, aşılamadan sonra doktora gitmiyordum stres olmayım diye, soğan kürü ve incir kürü yaptım hamile kalamadım, neyse başka bir doktora gittim o da inofolic verdi, inofolic yumurtlamamı iyice düzene soktu. Yumurtlamanın olduğu hafta ilişkiye girdik özellikle, tabi bu arada eşim e vitamini kullandı sperm hareketliliği için ( sperm hareketliliği düşük demişti Tüp bebek doktoru, inofoliği kullandığım 4. ay gittik tüp bebek doktoruna, tüp bebeğe başlıcaktık bu ay). Ve dün mutlu haberi aldım. Burada çok okudum, araştırdım, her ay acaba hamilemiyim diye umutlandım, regl olduğumda yeniden yumurtlama günlerimi hesaplıyordum. Hiç bir zaman aklımdan çıkmıyordu. herkes kafandan at dedi atamadım yapamadım. Ve inanın kafamdan atmadan hamile kaldım. İnofoliğin yararı çok, Allahıma şükürler olsun. Benim durumumda olan kim varsa yardımcı olmaya hazırım
Ne guzel caniim rabbm kucağına almayı nasip etsn aynı durumdan ki ben her ay adet okuym bana da PCO demişlerdi bir tüp bebeği denemm ve beş asilamm var hepsi gayet iyi olmasına rağmen sonc negatif bu iilacı doktrmu yazdı nasl kullndn doktra gitmeden alan kullnsam olurmu ben çok yoruldm artk surda hamileyim diyenlere imrenerek okuyrm icim sizliyo artk[/QUOTE]
Seni çok iyi anlıyorum inan. Sadece zamanı değil öyle düşün, bunu bil. İnofoliği doktorun vermesine gerek yok, vitamin takviyesi gibi düşün, içinde folic asit var, yumurta kalitesini artırıyomuş. Zaten devlet ödemiyor, eczaneden iste. Hergün içmen lazım, bu arada eşinin sperm hareketliliği de önemli canım, onda sorun yok dimi

Ptesi 6+2 iken duydum alttan bakti ama. Gecen haftada gitmistim ozaman kalp atisi olusmaya baslamis demisti ama dinletmedim.buhafta dinledim. Ins sende duyarsin.muthis bi duygu.
Yarını beklıyorum hayırlısı ıle ben hıc gıtmedım. Çok korkuyorum. Rabbım bir aksılık çıkmadan hayırlısı ıle kucağımıza almayı Nasıp eder ınsallah. Bugün 6+4 teyım ben hamılelık takvımını göre 7. Hafta .bakalım doktor ne dıyecek . Senınkı aynı mı hamılelık takvımı ve doktorun dedıgı günler.

Yarını beklıyorum hayırlısı ıle ben hıc gıtmedım. Çok korkuyorum. Rabbım bir aksılık çıkmadan hayırlısı ıle kucağımıza almayı Nasıp eder ınsallah. Bugün 6+4 teyım ben hamılelık takvımını göre 7. Hafta .bakalım doktor ne dıyecek . Senınkı aynı mı hamılelık takvımı ve doktorun dedıgı günler.
canım bnm tup bebek. sson adete gore fazla cıktı. transfere göre hesapladı dr. seninde oyle sanıırm. bnm 15 eylül transfer ona göre hesapladı. ulktrasonlada uyumlu cıktı

canım bnm tup bebek. sson adete gore fazla cıktı. transfere göre hesapladı dr. seninde oyle sanıırm. bnm 15 eylül transfer ona göre hesapladı. ulktrasonlada uyumlu cıktı
Bendimde tüp bebek 18 eylul de bendim transfer günüm. Son adetım 1 eylül dü. Ben hamılelık takvımını döllenme gununkını göre ayarladım.

Bendimde tüp bebek 18 eylul de bendim transfer günüm. Son adetım 1 eylül dü. Ben hamılelık takvımını döllenme gununkını göre ayarladım.
Son adet 21 agustos bnm.oyuzden baya farkediyor. Neyse yrn ultrason da belli olur ztn dr lar anliyorlar. Ama kalp sesi kesin duyulur

X