klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar döllenme olduğunda ilk belirtiler neler ben netten baktim akinti hafif sanci falan yaziyo ben8m adet gunume 5 gun var akinti var ama adet yaklasiyo diyemi dollenme oldu onun icinmi anlayamadim

E="Esra1006, post: 42894659, member: 708117"]Kizlar döllenme olduğunda ilk belirtiler neler ben netten baktim akinti hafif sanci falan yaziyo ben8m adet gunume 5 gun var akinti var ama adet yaklasiyo diyemi dollenme oldu onun icinmi anlayamadim[/QUOTE]
Canim test yaptı yada adeti bekle ben burda idrar köyü oluyor die okudum sevindim köprüye fln die meğerse boşluk ha iyi mi oldu bilemem sevindim hani

E="Esra1006, post: 42894659, member: 708117"]Kizlar döllenme olduğunda ilk belirtiler neler ben netten baktim akinti hafif sanci falan yaziyo ben8m adet gunume 5 gun var akinti var ama adet yaklasiyo diyemi dollenme oldu onun icinmi anlayamadim
Canim test yaptı yada adeti bekle ben burda idrar köyü oluyor die okudum sevindim köprüye fln die meğerse boşluk ha iyi mi oldu bilemem sevindim hani[/QUOTE]
Testte cikarmi erken diye yaptirmak yapmak istemedim

Esdeğerlerine t: 42896643 .!.:
Canim test yaptı yada adeti bekle ben burda idrar köyü oluyor die okudum sevindim köprüye fln die meğerse boşluk ha iyi mi oldu bilemem sevindim hani
Testte cikarmi erken diye yaptirmak yapmak istemedim[/QUOTE]
Hastanede degerkerine bakıyorlar orda çıkıyor 50 tl ydi ama birazdan bekle derim ben paran yazık zaten her yere harciyoruz

Selamlaaarrr.. Bu sayfayı sessizce takip edenlerdendim. 2013 Kasım'dan beri bebek istiyorduk polikistik overliyim. 1 aşılama 2 klomen tedavisinin üzerine hamile kalmıştım, ne yazık ki 10.haftada kalbi durdu. Sonra 3 klomen tedavisi daha gördüm ve yine hamile kaldım, bu defa da dış gebelikti.. Sonra tek bir klomen tedavisi ile 3.kez hamile kaldım ve su an 30 haftalık hamileyim :)) hikayenin detaylarını anlatmak için bir blog açtım, merak eden ordan da bakabilir, www.anneeko.com :) Bebek isteyen herkese sabır diliyorum. Geç olsun ama sağlıklı olsun. Bu sayfada paylaşılan deneyimler için de ayrıca teşekkür ederim kendi adıma çok yararını gördüm :) sevgilerr

Canim sen baya zayıftır bende pko uyum ama Bişey de yok tutmuyor bende

Ben özelbi bankada cçalışıyorum sigorta karsilamiyor infilak devlet te hafta ici izin alamam onada odeyin sonra kurumdan alıyorum. ..

İyi gunler bende klomen ve ovitrelle kullaniyorum bu ay 3 cu denememiz. Gecen ay 1 ay ara verdik kist yaptigi icin bu ay tekrar basladik ve soyle bi durum var endimetriom 4 mm oldugu icin pazartesi tekrar cagirdilar endimetriom ne oluyo ? Yani neden tekrar cagirdilar igne falan vermeden simdiden tesekkur ederim. Ve isteyn herkese allah biran once versin

Canım enE="Tnkufaci, post: 42919304, member: 699086"]İyi gunler bende klomen ve ovitrelle kullaniyorum bu ay 3 cu denememiz. Gecen ay 1 ay ara verdik kist yaptigi icin bu ay tekrar basladik ve soyle bi durum var endimetriom 4 mm oldugu icin pazartesi tekrar cagirdilar endimetriom ne oluyo ? Yani neden tekrar cagirdilar igne falan vermeden simdiden tesekkur ederim. Ve isteyn herkese allah biran once versin[/QUOTE]
Canim endometrium rahim duvarı kalınlığı demek onun belli kalınlıkta olması gerekiyordu 7 ve 12 mm arası felan ne çok kalın ne çok ince olması lazm bebeğin rahime tutunması için sen kaçıncı gunndesin ilaclarin

Merhaba ben de 30 eylulde asilama yaptirdim. Sonicu bekliyorum ama 7sinden beri cok akintim var sari kokisuz kasintim falan yok. Adet olacak gibi de belim agriyor. Dua ediyorum allahim ne olir adet olmayayim diye. Normalde adet duzensizligim vardi hep adet olayim diye dua ederdim simdi olmasin diye dua ediyorum ne garip...

Merhaba ben de 30 eylulde asilama yaptirdim. Sonicu bekliyorum ama 7sinden beri cok akintim var sari kokisuz kasintim falan yok. Adet olacak gibi de belim agriyor. Dua ediyorum allahim ne olir adet olmayayim diye. Normalde adet duzensizligim vardi hep adet olayim diye dua ederdim simdi olmasin diye dua ediyorum ne garip...
Canim inşallah adet olmazsin bebisin göbisinde olur. Bende 2.aşilamam yaptirdim bugün 3.gün inşallah tutunur bebislerimiz..

Canim inşallah adet olmazsin bebisin göbisinde olur. Bende 2.aşilamam yaptirdim bugün 3.gün inşallah tutunur bebislerimiz..

Ah canim insallah ben carsamba gunu ogrenecegim buyuk ihtimalle sonucu senin daha ilk gunlermis. Rabbim bi daha denetmesin bu sefer hamis olursun insallah canim

X