klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bende onu anlamadim yani yumurta nereye giderki yani acaba dollenmeyip öldümü yoksa döllendimi bu belli olmazmiydi acaba

Bende onu anlamadim yani yumurta nereye giderki yani acaba dollenmeyip öldümü yoksa döllendimi bu belli olmazmiydi acaba
Canm yumurtann boyutu kaybolmadan once kaçtı bir yumurtann dolleneblmesi için en az 16 ile 20 mm arası olup çatlatması gerekir eğerbu boyutlarda ise catlamstr cpatladığı içinde buzusms tr gozukmmstr başka nasıl kaybolur anlamamm

Gunaydin kizlar ben dun aksam 8 de catlaa ignemi oldum pregnly ama su an ne bi agri ne de bi gogus hassasiyetim yok:KK43:olmadimi acaba ilk defa vurduruyorum da tedirginim...yardimci olurmusunuz?

Gunaydin kizlar ben dun aksam 8 de catlaa ignemi oldum pregnly ama su an ne bi agri ne de bi gogus hassasiyetim yok:KK43:olmadimi acaba ilk defa vurduruyorum da tedirginim...yardimci olurmusunuz?
Canm daha isin cok basindasin bune stres herkes ayni sey olacak diye birsey yok ben belki toplam on kere catlatma ignesi vuruldm her biri farkli belirti gosteriyo gostermeyede biliyo belirtilere hic takilma allh sonunu guzel ve hayir etsn

Bende arife gunu çatlamaignesi oldum ddayanamadımbbugünbbaktir dim sonuç negatifti bburnum kanadi strestenggeldimuyatıyorum doktor zzayıfla dedi ddoktorum da memorial den ayrılmış moralim bozuk

X