klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım senn asilamaE="muhammedomer, post: 42806264, member: 461961"]Bugunde mi kan verdin cnm[/QUOTE]
Canim senin asilamann sonucu ne

[QUOdamla suaptanelif, post: 42835979, member: 456552"]

kızlar bunu ızlemenızı ısterım...[/QUOTE]
Bir damla sudan nereden nereye demi rabbim ol derde ne olmazki allahım herşeye gücü yetek tek ve sonsuz ilahtır. Bu mucizeyi bizede nasip etsn senn içinde bu izlediklerin oluyo şuan ne büyük heyecan demi allh cumanizi mübarek etsn dualarda unutmayalm birbirimizi

[QUOdamla suaptanelif, post: 42835979, member: 456552"]

kızlar bunu ızlemenızı ısterım...

Bir damla sudan nereden nereye demi rabbim ol derde ne olmazki allahım herşeye gücü yetek tek ve sonsuz ilahtır. Bu mucizeyi bizede nasip etsn senn içinde bu izlediklerin oluyo şuan ne büyük heyecan demi allh cumanizi mübarek etsn dualarda unutmayalm birbirimizi[/QUOTE]
Insallah Can'ım tez Zaman'da buradaki bütün arkadaşlarda Nasıl eder rabbım.

Bana yardimci olabilirmisiniz ? Ben anne olmak istiyorum tedaviye basladik 1 dusuk yasadim 1 yil once neyse kisa anlatim tedaviye devam ederken en son yumurta sayimi yapicaktik bir yumurtavardi bunu takip edicez dedi doktor bigun sonra gel dedi gittim yumurta yoktudollenme olmus mudur aacaba

:KK64::KK64:
Bana yardimci olabilirmisiniz ? Ben anne olmak istiyorum tedaviye basladik 1 dusuk yasadim 1 yil once neyse kisa anlatim tedaviye devam ederken en son yumurta sayimi yapicaktik bir yumurtavardi bunu takip edicez dedi doktor bigun sonra gel dedi gittim yumurta yoktudollenme olmus mudur aacaba
Olan yumurta nereye gıtmışkı anlamadım

X