klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba hanımlar bayramımız mübarek olsun yeni katıldım araniza benim size danışmak istediğim bisey var cevaplarsaniz beni aydınlatır sabit sevinirim. Şimdi ben 2. haplı aşılama yapildi ilkinde çok agrim oldu ve 4 gecikti adetim. Şimdi bunda 2 gün gecikti ama bu asılmadan çok agrim olmadı arada egildigimde kasima kil çeker son ani saniyelik arılar girdi ben göğüs ağrılar var bu aşılama çok ağrı yasamadim bayram oldigu için kan veremiyorum idrarda çıkar mi bu kadar erken belirtiler verir mi yoksa ilaçlardan dolayimi bugün aşılamamış 14. Günü lütfen yardım edin 2.5 yıl oldu artık bebisim olsun istiyorum hayirlisyla allahtan

Hayirli bayramlar.idrarda yuksek ihtimalle cikar cnm.sonucu bizede yaz...

Sizin bahsettiği erken gebelik testi kesin sonuc veren marka soylermisin şimdi normal idrarda çıkmazsa hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum tekrar
Bak yukarda arkadas paylasmis predictor marka...hadi al da yap bakalim merakla bekliyorum haber.bende asilamada bugun 10.gunumdeyim benim hiicbir belirtim yok

Canım gözün aydın çok sevindim maşallah. Kaçıncı gündü transferden sonra senin. Bide erken testten mi yaptın.
Ayinn15iydi transfer.bgn 10.gundu. 2tane 3.gun embriyosu konuldu. Predictor un erken testi ile ogrendim.sabahtan beri salak gibi dolaniyorum yuzumde şaşkin bi ifade. Alllahim saglikla kucagina almayi nasip etsin

Ayinn15iydi transfer.bgn 10.gundu. 2tane 3.gun embriyosu konuldu. Predictor un erken testi ile ogrendim.sabahtan beri salak gibi dolaniyorum yuzumde şaşkin bi ifade. Alllahim saglikla kucagina almayi nasip etsin
Hayırlı olsun canim. Benim daha 6. Gunum çıkmaz sanırım bide bende tek embriyo daha düşük çıkar benim tahminim

Kızlar evde normal testim vardı. Gece uyku tutmadı yaptım. 6. Gün daha erken biliyorum ama bakın ne çıktı...yorumlarinizi bekliyorum

Eklentiler

• IMG_20150925_030921.jpg
    131 KB · Görüntüleme: 46
Belli oluyor Elifcim bu kadar erken çıkması süper hadi hayırlısı olsun inşallah oldu bu iş :)
Bilemiyorum canım. Çizginin yarısı çıktı yarısı yok daha ziyade nokta gibi bi görüntü. Bugün 7. Gün bakalım pazaryesiye kadar beklerim artık. Eczaneler kapalı açık olanlarda da erken gebelik testi yok. Önceden alaydım keske

Keşke alsaydın neyse sağlık olsun evet o çizginin hepsi belirginleşmemiş ama ben o testlerden kaç tane yaptığımı hatırlamıyorum 1 kere bile nokta bile çıktığını görmedim inşallah tesadüf değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…