klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım allhE="aasliaaa, post: 42706579, member: 682448"]Olsa çıkmazmıydı iğneninde etkisi gitmiş demekki oy bilmiyorum[/QUOTE]
Canim allh nasip ettyse vardır etmediyse yoktur ama bazen geçddöllenme olabiliyor ozaman baya geç cikiyo hem senn vücudunda betahcg idrara ggeç karışıyor olablr kanında gebelik cçıkıp ama idrarnda çıkmayan insanlar tanıyorum idrara geçkkarıştığı için az daha bekle adetine kaç gün var senin

Canım allhE="aasliaaa, post: 42706579, member: 682448"]Olsa çıkmazmıydı iğneninde etkisi gitmiş demekki oy bilmiyorum
Canim allh nasip ettyse vardır etmediyse yoktur ama bazen geçddöllenme olabiliyor ozaman baya geç cikiyo hem senn vücudunda betahcg idrara ggeç karışıyor olablr kanında gebelik cçıkıp ama idrarnda çıkmayan insanlar tanıyorum idrara geçkkarıştığı için az daha bekle adetine kaç gün var senin[/QUOTE]

[/QUOTE]

7 gün var 27sinde olucam pregnyl iğnesi oldum bugün 12.gün iğneyi olalı

[/QUOTE]

Acele mi ettimde diyorum canım ama testi daha erken yapıp sonuç alanlarda var ve belim çok ağırıyo dün geceden beri ayaklarımda da yanma var

Yeni transfer olan arkadaşlar ya sizin yumoslar toplaniyor sonraki aymi transfer yapılıyor bunun amacı Rahimi mi hazırlamak hangi kliniklerde yaptrynztatl

benim yumurtam cok oldugu icin ohss riskine karsi taze transfer yapilmadi.herhangi bir problem olmadi ama reglim 10 gun erken geldi.dun doktora gitttim rahim kendini yeni toparliyor dedi.transfer icin bir sonraki adetimde tedaviye baslicam

Acele mi ettimde diyorum canım ama testi daha erken yapıp sonuç alanlarda var ve belim çok ağırıyo dün geceden beri ayaklarımda da yanma var[/QUOTE]
Sen bi sabirli tatlm insallh bebegn sennledr yoksada emin ol zamanı gelmedi bende 5 yildr beklyrm allhm bizim içinde bir nasip koymstr

Evet onceki pihtilasmayi hep geriye itti hiic gun yüzüne getirmedi ki en onemli olan sey de buydu..bakalim cnim.sen ne durumdasin biraz olumlu gordum seni ve cook mutlu oldum

Benmı hafif hareketlenme basladı dımı içimde buranın etkısı bakalım kaptanın sonucunu beklıyorum

Yaa ignede zor valla hergun gıt gel yat kalk jel de ıyıymış beki mormal de sende akıntı oluyormuydu bır de ıntıhap cıktı bende ondanmı olmadı dıyorum bazen amaan kan pıhtısı ıntıhap vs cıkıp duruyor ya

Akıntı yoktu canım bende. Intıhap ı kurutması gerektirdi. Olmadı sen SOĞAN suyu ıc oda ıyı geliyor. Bendede kan pıhtılaşması çıktı ondan ıgne verdı bırde aspirin .

Acele mi ettimde diyorum canım ama testi daha erken yapıp sonuç alanlarda var ve belim çok ağırıyo dün geceden beri ayaklarımda da yanma var
Sen bi sabirli tatlm insallh bebegn sennledr yoksada emin ol zamanı gelmedi bende 5 yildr beklyrm allhm bizim içinde bir nasip koymstr[/QUOTE]

İnşallah canımmm yaaa hayırlı sağlıklı olsunda bide elimize almayı nasip etsin rabbim bende 6.seneye girdim ağustos 4de

7 gün var 27sinde olucam pregnyl iğnesi oldum bugün 12.gün iğneyi olalı[/QUOTE]
Canim üzülme erken olduğu için belki çıkmamış

Günaydın herkese...
Gunaydin...selam bu arada:)
Bende de kist vardi kaybolmus sukur simdi carsamba klomene baslicam sonra igne insallah...korkuyorum tutmicak doye daha once 2 kez klomen kullandim ama igne kullanmadim...bu ay ilk olucak igneli...yalniz siz klomeni adetin kacinci gun ve kac tane aldiniz gunde?ben 5.gunu baslayip gunde 1 tane almistim...

Ben bu msj cvp yazmamısım
Sebeb de hemen basla yazıyor ya kacmışım resmen
Kusura bakma sedacım bendeki ufak tefek degısıklıklerı zamanla göreceksin

Kızlar tüp bebeğe başlıcaz . bu ay fsh yüksek çıktığı için cyclo- progynova kullandim bitti ve adet oldum bugün.yarın kan vermem gerekiyordu ama aradım heryer kapalı. Bayram sonrasına kaldı. Adet harici bir gunde bakıp hormonlara, devam edebilir mıyız acaba ? Öbur aya mi kaldik ?

Bende klomen di günde iki defa içiyordum.benimde ilk ignemdi..çok şükür tuttu.inşallah seninde tutar.

Tup bebege yani ilaçlara adetlıyken baslanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…