klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

İnşallah canımmm sağoll. Kadın doğomcu amcam var onunla görüştüm acele etme diyo yaaa yiycem kafayı ama 15.günü beklemeden testi yaptıranlar var onlar sonuç almışlar
Canim ben 14.günü yapmıştım idrar testi.çıkmıştı.istersen sende 14.günü yap.inşallah hamilesin

kizlarrrr nasilsinizzz

ben 4 5 gundur lekelenme ile adet oluyordum sandim ama bugun doktorda vajinal ultrasonla bakti kanaman tam baslamamis dedi.aksam da spora gitmistim.dustan sonra asil reglim basladi.bu ay cyclo prognova kullandim.gelecek ay transfer yaptiricam allah izin verirse
Canim hayırlısı..inşallah Bu sefer olumlu cvp alırsın.sizlere çok dua ediyorum.

Canim ben 14.günü yapmıştım idrar testi.çıkmıştı.istersen sende 14.günü yap.inşallah hamilesin
Ayyy ağzın dualı olsun canımmm inşallah yaaa amcam kafamı karıştırdı 15gün sonrasını beklesem bayrama denk geliyo burdaki doktorlarda bi senin için koskoca makinayı çalıştıramayız diolar . Normalde hamile kaldım ben ama elime almak nasip olmadı 3ünüde bitanesi dış gebelikti ve normal gebelik tanısı koyulduğu gibi kan sulandırıcı iğneye başlamam lazım ama gelde anlattt oyyy

Ayyy ağzın dualı olsun canımmm inşallah yaaa amcam kafamı karıştırdı 15gün sonrasını beklesem bayrama denk geliyo burdaki doktorlarda bi senin için koskoca makinayı çalıştıramayız diolar . Normalde hamile kaldım ben ama elime almak nasip olmadı 3ünüde bitanesi dış gebelikti ve normal gebelik tanısı koyulduğu gibi kan sulandırıcı iğneye başlamam lazım ama gelde anlattt oyyy
Çok geçmiş olsun canım..sende idrar testi yap..ben öyle öğrendim..

Çok geçmiş olsun canım..sende idrar testi yap..ben öyle öğrendim..
Sağol canım
Benim idrar testinde ikinci çizgisi çok silik çıkmıştı..emin olmak için akşam acile gidip kan testi yapmıştım 45 çıkmıştı..
Adet döngün ne peki ona göre değişiyomuş sonuçlar ben 33günde bi oluyorum pcoluyum

Ben hiç jel kullanmadım progestan 2.de 3 de de progestanı ıgne istedım ama olmadı rahim kalınlıgı kactı
kalınlığı bılmıyorum canım. Jel ve iğne Arasında hıc bır fark yokmuş. iğne bır müddet sonra ppoponun uzerıne oturamazsın derdi Dr. Bıde onun için hastahaneye gitmen gerek jela evde yaparsın kendın kolay dedı kadının bırı sordu da.

Elif'cim hayırlı olsun inşallah İstanbul sana Uğur getirecek güzel haberlerini bizimle paylaşacaksın .

bende aynı ilaçları kullandım Birtek clexane dan Emin değilim sanki onuda transferden önce kullandım . Neden bir tane transfer edildi
Canım yas 35 ın uzerınde olursa yada yumurtalar kalıtelı olmazsa ıkı tane transfer edıyoruz dedı Dr, Sensin yumurtan çok ıyı dedı. Ikız gebelıklerde erken dogum rıskı çok fazla , Buda bebegı sakıncalı dedı. Cok şükür Hayırlısı ıle bu tutsun yeter canım.

Yeni transfer olan arkadaşlar ya sizin yumoslar toplaniyor sonraki aymi transfer yapılıyor bunun amacı Rahimi mi hazırlamak hangi kliniklerde yaptrynztatl
İnşallah canımmm sağoll. Kadın doğomcu amcam var onunla görüştüm acele etme diyo yaaa yiycem kafayı ama 15.günü beklemeden testi yaptıranlar var onlar sonuç almışlar
Malesef olmadı çubuk tek çizgi :KK43:
Canim acele etme bekle iki ucgun sonra kan da baktr emin ol derim

X