klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben sana eşlik etmek isterdim canım ama yumurtam fazla büyümüş doktor çatlatma iğnesi vermeyelim kendisi çatlarsa çatlasın dedi. İlk defa bu ay klomen kullanmıştım. ikiz üçüz eğleniyorduk nasip kısmet işte.

umarım senin güzel haberlerini alırız

hımm haklısın canım kısmet ne diim bende çok umutluydum bu aydan olmayacak hissine kapıldım sabahtan beri çok kötüyüm beklemicem gün saymicam

bende aynı senin gibiyim. yoruldum beklemekten ama elden hiç birşey gelmiyor. Sağa dönüyorum sola dönüyorum herkes hamile. pikniğe gittik geçen oh unutayım herşeyi kafam rahatlasın dedim. arkadaşın akrabası geldi hamileymiş. sürekli anlattı yok öyle yok böyle hamilelik. arkadaşlarım şuan hamile. yeni doğum yapanlar var. her görüştüğüm bebek anlatıyor. şöyle güzel böyle iyi. insanın çocuğu gibi var mı?........... napalım Rabbim bizede bunları yaşamayı layık gördün diyip içime atıyorum sonra eve gelip tutamayıp ağlıyorum. Strese girme olacak diye düşün diyor doktor ama düşünmemek elde mi?
SaTu ST bizde öğreneceğiz düşünmemeyi, Rabbim bizede birgün anne olmayı nasip edecek inşallah. Umarım yakın zmaanda bebeğinin haberini verirsin bize.

ahh ah sorma canım o yara zaten içimizde..benim elti bizden 1 ay sonra evlendiler hamile..dün değil önceki akşam alt komşu kapıda yakaladı beni bebek yok mu bebek diyor dedim kısmet olmadı hala..ben hamileyim demez mi şok oldum 2 çocuğu var ortaokula giden:))) sekiz yıldır uğraşıyorz bizde 3. için dedi..iyi niyetli söyledi galiba ama hassasım yaa batıyor herşey dua edeceğini söyledi sağolsun..öyle etrafımızda çok var uğraşıp hamile olanlar ayrı ama böyle rahat olup da karşıdakine hava atar gibi yapanlar çok üzücü inşallah en kısa sürede hepimizin hayırlısıyla olur..amin

Öyle canım. Hiç sıkıntı yaşamadan gebe kalmış, gebeliği çok rahat geçiyor ama karşına geçip bir naz bir naz. ay şöyle oldum böyle oldum. Şöyle zor böyle zor. Allah esirgesin bir sorun görmemişsin rahatlığından ne yapacağını şaşırmışsın diyemiyor insan. Neler okudum burada ne sorunlar yaşamış insanlar hem hamile kalmak için hem gebeliklerinde. Ama işte yaşamayan anca nazlanıyor. Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli bebek nasip etsin.

Sen ne kadar zamandır uğraiıyorsun? Herhangi bir teşhiş kondu mu?

çok haklısın canım biz de 1 yıldır uğraşıyoruz canım sğ tüp kapalı sol tüpüm açık solda yumurta oluşmuyordu hiç bu ay iğne tedavisiyle bir sürü yumurtam oldu ama işte gerisi Allah a kalmış tek sorun o gibi görünüyordu bu ay tutmazsa artık aşılama vs ama ne zaman devam ederim bilmiyorum

Allah inşallah dualarını kabul eder bebeğini gönderir sana. Güzel düşün güzel olsun.

Bende tedavi için doktor arıyorum. Bir doktorum vardı memnunum ama hamile arkadaşlarım gittiği için ben gitmek istemiyorum. Onlarla orada karşılaşmak istemiyorum.

Arkadaşlar eamblue, post: 42139506, member: 645520"]Allah inşallah dualarını kabul eder bebeğini gönderir sana. Güzel düşün güzel olsun.

Bende tedavi için doktor arıyorum. Bir doktorum vardı memnunum ama hamile arkadaşlarım gittiği için ben gitmek istemiyorum. Onlarla orada karşılaşmak istemiyorum.[/QUOTE]
Arkadaslar su cuma gecesi rabbm hepimizi güzel hayırlı evlatlarla sevndrsn insallh

Bisey yapmadm kuzum hastaneye gitmyrm tup bebek yarıda iptal oldu yumurtanın hızlı buyumsyle ondan beridr gitmyrm hayırlısı sen ne yaptın gidiyonmu
Ben ozele gittim rahim filmi falan cekildi sol yumurtalikta yapisiklik falan var dedi.gatada gorev yapiyor bu ozeline gittigim doktor. Tup bebek yapalim islemi hizlandiralim dedi.konseye girilcekmis falan bakalim hayirlisi

OTE="muhammedomer, post: 42157138, member: 461961"]Ben ozele gittim rahim filmi falan cekildi sol yumurtalikta yapisiklik falan var dedi.gatada gorev yapiyor bu ozeline gittigim doktor. Tup bebek yapalim islemi hizlandiralim dedi.konseye girilcekmis falan bakalim hayirlisi[/QUhadi hayırlısı canm ya insallh güzel sonuçlar alırsın bana yaz bilgilendirme lütfen ücreti ne durumda

Bende tedavi için doktor arıyorum. Bir doktorum vardı memnunum ama hamile arkadaşlarım gittiği için ben gitmek istemiyorum. Onlarla orada karşılaşmak istemiyorum.[/QUOTE]
Arkadaslar su cuma gecesi rabbm hepimizi güzel hayırlı evlatlarla sevndrsn insallh[/QUOTE]

İnşallah Rabbim duysun dileklerimizi dualarımızı kabul etsin.

Muayenesi 300.adam prof...rahim filminide 600 cekti.kan falan gatada veriyorsun.bilgilendiririm.sende yaz coktandir yazmamissin

Canım malum E="muhammedomer, post: 42160501, member: 461961"]Muayenesi 300.adam prof...rahim filminide 600 cekti.kan falan gatada veriyorsun.bilgilendiririm.sende yaz coktandir yazmamissin[/QUOTE]
Canim malum yaz telaşı gezmeler temizlikler kısa hazrlk yogun geciyo yakınında annm ablam var taşındılar onları yerleştirme felan kosustfma anlayacağı. Rahim filmi feln çok para istmsler ya sen buyukdgmda cektrmemsmiydn canm

Canım malum E="muhammedomer, post: 42160501, member: 461961"]Muayenesi 300.adam prof...rahim filminide 600 cekti.kan falan gatada veriyorsun.bilgilendiririm.sende yaz coktandir yazmamissin
Canim malum yaz telaşı gezmeler temizlikler kısa hazrlk yogun geciyo yakınında annm ablam var taşındılar onları yerleştirme felan kosustfma anlayacağı. Rahim filmi feln çok para istmsler ya sen buyukdgmda cektrmemsmiydn canm[/QUOTE]
Yok canim cektirmedim.anestezili cektirdim

Slm kızlar yanlız değilsiniz ben ilk tüp bebeği yaptırdım sonuç bekliyorum tutumu tutmadımı bilmiyorum lütfen dua edelim bir birimize

Slm kızlar yanlız değilsiniz ben ilk tüp bebeği yaptırdım sonuç bekliyorum tutumu tutmadımı bilmiyorum lütfen dua edelim bir birimize
Hadi insallh canm bize guzel haberler verrsn kaç gün oldu nerde yaptrdm sorun neydi bende bir kereyyaptım herşey güzeldi tutmadı ikincide yumurtanın birtanesnn hızlı buyumsnden dolayı iptal oldu

Bu gün 10 günüm pazartesi gebelik testi yaptıracam ben devlet hastanesinde yaptırdım sorun yok bizde ama olmuyordu inşallah Allah'ım bizlerede nasip etsin hepimizi kucağını doldursun Rabbim

Zeytinburnu Semiha Şakir kadın dogum evinde yaptırdım ve bugün son yarın sonuç öğrencem inşallah güzel haberler alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…