klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

"semiramelek, post: 41664082, member: 663623"]Canim sen devlette mi yaptrcan devlette yaptrnca ilaç raporu çıkarıyorsun ve ilaç kullanımına gore alıyorsunuz devlet %20 ni karşılıyor diye biliyorum ben yaptrdm mesala golan-f diye ilaç yazdi kutusu 350 tl rapaorla 140 TL dusuyo ve bu ilaçtan 4 kutu kullanım kimi 3 kimi 5 kutu kullanyo kişiye gore değişiyor umarm faydalı oldm[/QUOTE]
Canim ben cerrahpasada yaptıcam ama aşılama şansım yok çünki yumurta rezervi az direk tüp bebek geçiş olduğu için rapor olmuyoolmuyor bari diyorum ilaçları kurtarayım ama çok teşekkür ederim insan her bilgiye ihtiyaç duyuyor bana ilaçlarla 7500 tl çıkardılar ama öncesinde polhistoroskop la alcaklar[/QUOTE]
Anladim canm senn özel bildgm kadarıyla özelde yaptranlarda bazen rapor çıkartyrlar ne sebeble nasıl bikmym sen tüp Bebk yapan bi devlet hastnesne git sor onlar bilgi verr yada
özelde yaptrcgn doktoruna sor inşallah cikartrsn raporu fiyat en az iki milyar duser

"semiramelek, post: 41664082, member: 663623"]Canim sen devlette mi yaptrcan devlette yaptrnca ilaç raporu çıkarıyorsun ve ilaç kullanımına gore alıyorsunuz devlet %20 ni karşılıyor diye biliyorum ben yaptrdm mesala golan-f diye ilaç yazdi kutusu 350 tl rapaorla 140 TL dusuyo ve bu ilaçtan 4 kutu kullanım kimi 3 kimi 5 kutu kullanyo kişiye gore değişiyor umarm faydalı oldm
Canim ben cerrahpasada yaptıcam ama aşılama şansım yok çünki yumurta rezervi az direk tüp bebek geçiş olduğu için rapor olmuyoolmuyor bari diyorum ilaçları kurtarayım ama çok teşekkür ederim insan her bilgiye ihtiyaç duyuyor bana ilaçlarla 7500 tl çıkardılar ama öncesinde polhistoroskop la alcaklar[/QUOTE]
Anladim canm senn özel bildgm kadarıyla özelde yaptranlarda bazen rapor çıkartyrlar ne sebeble nasıl bikmym sen tüp Bebk yapan bi devlet hastnesne git sor onlar bilgi verr yada
özelde yaptrcgn doktoruna sor inşallah cikartrsn raporu fiyat en az iki milyar duser[/QUOTE]
Dr dediki eğer yumurta rezervi iyi olsaydı 2 aşılama dan sonra tüp bebek için rapor çıkartabilirsiniz ve 2000 tl ma olur demişti dediğin gibi ama aşılama şansım yok rezervi 0.44 o yüzden acele ediyorlar zaten tüp bebekte ilaç tedavisi vs derken Kasım aralık bulur dedi Dr

Canim ben cerrahpasada yaptıcam ama aşılama şansım yok çünki yumurta rezervi az direk tüp bebek geçiş olduğu için rapor olmuyoolmuyor bari diyorum ilaçları kurtarayım ama çok teşekkür ederim insan her bilgiye ihtiyaç duyuyor bana ilaçlarla 7500 tl çıkardılar ama öncesinde polhistoroskop la alcaklar
özelde yaptrcgn doktoruna sor inşallah cikartrsn raporu fiyat en az iki milyar duser[/QUOTE]
Dr dediki eğer yumurta rezervi iyi olsaydı 2 aşılama dan sonra tüp bebek için rapor çıkartabilirsiniz ve 2000 tl ma olur demişti dediğin gibi ama aşılama şansım yok rezervi 0.44 o yüzden acele ediyorlar zaten tüp bebekte ilaç tedavisi vs derken Kasım aralık bulur dedi Dr[/QUOTE]
Caniim hic takılma herşey bir yumurta ile bir sperme bakiyo rabbm ol desin yetr ben ilk tüp bebegmde 12 tane yumurta toplandı 7 tane dollendi birinci kalite koydular herşey çok güzeldi ama olmadı çünkü rabbm ol demedi daha rabbm hayirlisini versn insallh

özelde yaptrcgn doktoruna sor inşallah cikartrsn raporu fiyat en az iki milyar duser
Dr dediki eğer yumurta rezervi iyi olsaydı 2 aşılama dan sonra tüp bebek için rapor çıkartabilirsiniz ve 2000 tl ma olur demişti dediğin gibi ama aşılama şansım yok rezervi 0.44 o yüzden acele ediyorlar zaten tüp bebekte ilaç tedavisi vs derken Kasım aralık bulur dedi Dr[/QUOTE]
Caniim hic takılma herşey bir yumurta ile bir sperme bakiyo rabbm ol desin yetr ben ilk tüp bebegmde 12 tane yumurta toplandı 7 tane dollendi birinci kalite koydular herşey çok güzeldi ama olmadı çünkü rabbm ol demedi daha rabbm hayirlisini versn insallh[/QUOTE]
Amin nn inşallah şu mübarek günlerde dualarmiz kabul olur zaten herseye hazırlıklıyim ama işte histeroskopi den çok korkuyorum sonrasında kolay olacak diye dusunuyorum sen nerde yaptırmıştır canim

Dr dediki eğer yumurta rezervi iyi olsaydı 2 aşılama dan sonra tüp bebek için rapor çıkartabilirsiniz ve 2000 tl ma olur demişti dediğin gibi ama aşılama şansım yok rezervi 0.44 o yüzden acele ediyorlar zaten tüp bebekte ilaç tedavisi vs derken Kasım aralık bulur dedi Dr
Caniim hic takılma herşey bir yumurta ile bir sperme bakiyo rabbm ol desin yetr ben ilk tüp bebegmde 12 tane yumurta toplandı 7 tane dollendi birinci kalite koydular herşey çok güzeldi ama olmadı çünkü rabbm ol demedi daha rabbm hayirlisini versn insallh[/QUOTE]
Amin nn inşallah şu mübarek günlerde dualarmiz kabul olur zaten herseye hazırlıklıyim ama işte histeroskopi den çok korkuyorum sonrasında kolay olacak diye dusunuyorum sen nerde yaptırmıştır canim[/QUOTE]
Canm ben ankara da zekai tahirde yaptrdm

Caniim hic takılma herşey bir yumurta ile bir sperme bakiyo rabbm ol desin yetr ben ilk tüp bebegmde 12 tane yumurta toplandı 7 tane dollendi birinci kalite koydular herşey çok güzeldi ama olmadı çünkü rabbm ol demedi daha rabbm hayirlisini versn insallh
Amin nn inşallah şu mübarek günlerde dualarmiz kabul olur zaten herseye hazırlıklıyim ama işte histeroskopi den çok korkuyorum sonrasında kolay olacak diye dusunuyorum sen nerde yaptırmıştır canim[/QUOTE]
Canm ben ankara da zekai tahirde yaptrdm[/QUOTE]
Ben istanbulda yaptırıyorum şimdide tiroid yüksekliği çıktı yarın dahiliye onay verirse histeroskopi alicaklar

Hayırlısı emiramelek, post: 41711386, member: 663623"]Amin nn inşallah şu mübarek günlerde dualarmiz kabul olur zaten herseye hazırlıklıyim ama işte histeroskopi den çok korkuyorum sonrasında kolay olacak diye dusunuyorum sen nerde yaptırmıştır canim[/QUOTE]
Canm ben ankara da zekai tahirde yaptrdm[/QUOTE]
Ben istanbulda yaptırıyorum şimdide tiroid yüksekliği çıktı yarın dahiliye onay verirse histeroskopi alicaklar[/QUOTE]
Hayirlisi insallh csnm haber et

merhabalar ben 33 yasındayım 4 yıllık evlıyım evlendıgım gunden berı hıc korunmadık ve 1 yıl sonra doktora gıdınce esımde varıkosel cıktı cıft taraflı ve amelıyat oldu ve amelıyatından 1 yıl sonra ben hamıle kaldım 5 haftalık gebelıgım dusukle sonuclandı son 2 yıldırda hıc korunmdık ve cocugumuz olmuyor adetımın 3 gunu hormon testı verdım fsh 6.3 Lh 12.4 prolaktin 9.3 progesteron 0.57 tsh 0.42 e2 38.4 ve sonra 21 gunu progesteron verdım oda 1,04 cıktı bana progestan ve klomen ıcmem gerektıgını soyledıler sımdı benım boyum 171 kılom 118 bu arada buda onemlı bır ayrıntı oldugu ıcın yazmak ıstedım kılomdan dolayı tup bebek yaptırma sansım yokmu yada varsa dusuk bır ıhıtmalmı kılo vermede sıkıntım var tsh yada dıger hormon testlerı verdım normal yardımcı olursanız cok sevınırım

kızlar rica etsem yorumlarmısınız? Adetimin 10. günü 6 yumurtam var. sol: 22-9-8 sag: 14-12-10
Durumum bu sizce şansım nasıl? Sol tüpüm bağlandığı için pek umudum yok soldan. 22 olanın çatlama ihtimali var mı sizce? diğerleride çatlayabilir mi? sadece bir tanesi mi çatlıyor bu yumurtaların?

kız etsem yorumlarmısınız? Adetimin 10. günü 6 yumurtam var. sol: 22-9-8 sag: 14-12-10
Durumum bu sizce şansım nasıl? Sol tüpüm bağlandığı için pek umudum yok soldan. 22 olanın çatlama ihtimali var mı sizce? diğerleride çatlayabilir mi? sadece bir tanesi mi çatlıyor bu yumurtaların?
22 catlar iyi canm insallh olur benmde 22 di catlatlar asilama olmadi ama hayırlısı insallh

Slm kizlar bu ay asilama yaptirmistim maalesef tutmadi bayram arifesinde mujdeli haber beklerken yine sonuç hüsran umarim sizlerden guzel haber gelir

selam kızlar ben geçen hafta pazartesi çatlatma iğnesi oldum 2 gün öncede yani 7 gün kan testi yaptırdık değer 8.1 çıktı.doktorum iğneden yüksek çıkmış olabilir 2 gün sonra tekrar gel o zaman yükselmişse emin oluruz hamilesindir dedi.dayanamayıp dün tekrar yaptırdım değer 5 e düşmüştü.acaba 16. güne kadar değer oynarmı benim gibi erken test yaptırıp sonucu böyle olan varmı

selam kızlar..geçen cuma çatlatma iğnesi oldum benim gibi yakınlarda çatlatma iğnesi olan var mı beraber bekleyelim

X