klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yok tatlim dogum kontrol hapi hormonlari duzenliyor kistlri felan eritiyor benim bi ara hormonlar cok yuksekti iki ay kullndm duzeldi tup bebege baslarkende bir ay kullndiriyorlar sonraki ay basliyorlar hepimizin yuzunu guldrsun rabbm
Benim yumurtalar büyüyüp gelişiyo ya önümüzdeki ay klomenle büyütecek birde ya yani bu ay yasmin kullanmamın bir sonraki ay yumurta oluşup büyümesine olumsuz etkisi olmazmıki cnm?...Allah yardımcımız olsun.

Benim yumurtalar büyüyüp gelişiyo ya önümüzdeki ay klomenle büyütecek birde ya yani bu ay yasmin kullanmamın bir sonraki ay yumurta oluşup büyümesine olumsuz etkisi olmazmıki cnm?...Allah yardımcımız olsun.
hormonlari duzenledigi icin olmz sanirm ben cok kullndm bes asilamm var ucu klomen ikisi igne kist veya hormnal bir sknti oldgnda hemen dogum kontrl hapi verylar insallh hersey yolunda gider canm

selam kızlar. bugün aşılamamın 12. günü. sabah idrar testi yaptım negatif çıktı. önceki kimyasal gebeliğimde kan değerim 13 ken idrar testi silik çıkmıştı. değerim bu kadar bile yükselmedi diyorum olsa çıkardı.moralim çok bozuk. ayrıca aşılamanın 8.gününden itibaren adet sancısı çekiyorum. ümidimi tamamen kesmelimiyim sizce? :KK61:

selam kızlar. bugün aşılamamın 12. günü. sabah idrar testi yaptım negatif çıktı. önceki kimyasal gebeliğimde kan değerim 13 ken idrar testi silik çıkmıştı. değerim bu kadar bile yükselmedi diyorum olsa çıkardı.moralim çok bozuk. ayrıca aşılamanın 8.gününden itibaren adet sancısı çekiyorum. ümidimi tamamen kesmelimiyim sizce? :KK61:

Üzülme canim nasip cikmadiysa yoktur baska aya inşallah. Benimde pazartesi catlatma ignesi salida asilama olcak ins

iyi aksamlar

gelemedigim sure icinde basimdan neler gecti.
persembe gunu karin icine olan kanamayla beraber acilen ameliyata alindim.dis gebelik geciriyormusum meger.olumdeb dondum diyebilirim.sol tupum alindi

CNm bnce erken daha bekleelisin en azindan 16. Gune kadar benim asilama degil ama yumurtlama ilaci igme ve catlatma ignesi dun 16. Gunumdu umitsizce idrar testi yaptim cift cizgiyi gordum ve hemen gittim labaratuara kan testi yaptirdim degerim 263.2 cnm umit kesilmez cokk erken davranmissin test icin bence

iyi aksamlar

gelemedigim sure icinde basimdan neler gecti.
persembe gunu karin icine olan kanamayla beraber acilen ameliyata alindim.dis gebelik geciriyormusum meger.olumdeb dondum diyebilirim.sol tupum alindi
Geçmiş olsun ablamda geçen yil dis gebelik gecirdi nasil bisey bilirim kendine cok dikkat et 1 ay rapor alıp yattı doktor kendisi dikkat et canim

CNm bnce erken daha bekleelisin en azindan 16. Gune kadar benim asilama degil ama yumurtlama ilaci igme ve catlatma ignesi dun 16. Gunumdu umitsizce idrar testi yaptim cift cizgiyi gordum ve hemen gittim labaratuara kan testi yaptirdim degerim 263.2 cnm umit kesilmez cokk erken davranmissin test icin bence
hayirli olsuun caniiim sorunun neydi nasil bir tedavi uygulandi darisi bize olsun insallh

Hayirli olsun darisi başımıza inş

günaydınn..
biz 3 yıllık evliyiz ve 1.5 yıldır istiyoruz çocuk ama olmadı malesef :KK43:
2 ay önce hsg çektirdim bir tüpüm kapalı çıktı, hsg nin tedavi edici özelliğinden dolayı 2 ay yine denedik ama olmadı cuma günü adet oldum ve aşılama aşamasına geçtik.. menogon verdi 8 gün kullanıcam.. sonrasında yine gidicem

Kizlar yarin asilama yapilacak. Nasil oldugu hakkinda bilgi edindim de yine aklima soru işaretleri var. Sedyeye uzanarak mi yapiliyor yoksa çatalda mi

X