klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bencede doktorunu degistir ben bile hergun catlama oldumu diye kontrole gittim yumurtlama oldumu diye cagirdi kontrol etmesi gerekiyordu

Tup bebek icin en az 3 kez asilama gerekiyor

Alenay aşılama şartı varmış tüp bebek için ben çözemedim şimdi aşılama olmadan tüp bebek yapmıolarmış ??

Benide cagirdi surekli yumurtanin buyuklugune bakmak icin 22mm ulasinca catlama gununu olcmek icin hormon testi yapti lh hormonu 30 un ustundeyse catlar dedi 36 cikti benim decatladi catlicak dedi 3 gun ust uste iliski onerdi ve progestan verdi bi daha cagirmadi catlamismi die neden catla ignesi yapmiyoruz dedim kendiliginden catlicak olan yumurtayi neden catlatiyim dedi

Alenay aşılama şartı varmış tüp bebek için ben çözemedim şimdi aşılama olmadan tüp bebek yapmıolarmış ??
kizlar ben bes asilama bir tup bebek yaptrdm eger igneli iki kere asilama yaptirmadan tup bebek e gecilmiyo ayrica 24 yas bes yillk sigorta sart arkadaslar klomen kullaniyorsaniz asilama yaptirmaktan niye cekiniyorsunuzki en azindan iliskiden sansiniz daha yuksek cunku spermler yikanip en sagliklilari secilip yumurtalara yakin yere birakiliyo bence yaptirin

Agrılı değil mi peki

Merhaba arkadaşlar bende bugun doktora gittim 4 yıllık evliyim 3 kez klomen ve çstlatma iğnesi oldum. Fakat hamilelik olmadı eşimdede bende hiç sorun yok bugun doktorum aşılams yaptırınca tutma olasılığı % 8 % 10 aradı direk tüp bebek yaptır dedi kafam çok karıştı ne olur fikir verin ne yapauım

kizlar iyi aksamlar

biztopige takilmayinca sayfanin yeni sahipleri gelmis ne guzel.

kendimden haber verecek olursam uzun suren bir kanama sonucunda cok sukur kurtaja gerek kalmadan bu zorlu sureci atlattim.ctesi dogum kontrol hapi verdidoktorum.egerki kanama durmasaydi yarin kurtaj olacaktim.tabi siklus falan karmancorman oldu.hangisi reglddi hangisi dusuk kanamasi hersey karisti.bu ay boyle gececek.

tedavi isini soran arkadaslar var.ozellikle

Eşinde problem yoksa aşılamanın anlamı ne oluyo tüpler tıkalıysa rahim duvarında sorun varsa aşılamada bunlar sorun olmuomu acaba ??
Rahim filmi çekmeden aşılama yapmak yanlış bence, sonuçta yıpratan bir süreç aşılama... Defalarca aşılama yapıldıktan sınra olumsuz sonuçlanınca rahim filminde tüplerin tıkalı olduğunu görmek daha çok yıpratır diye düşünüyorum.. Benim tedaviye başlamadan önce rahim filmi çekildi, film çekilmeden önce çok itiraz ettim benim sorunum polikistik over, oyüzden hamile kalamıyorum diye ama filmde bir tüpümün tıkalı olduğu ortaya çıktı. Sıvıyı tekrar verdiker ve tıkalı olan tüpü açtılar. Sonrasında 3 ay klomen 2 ay da gonalf kullandım. Şuan 5. Aşılamadan sonraki bekleme sürecindeyim, haftaya belli olacak tutup tutmadığı...

Çok geçmiş olsun, kürtaja gerek kalmamasına sevindim. Şimdi ara mı vereceksin?

İnşallah tutmuştur anlaşıldı önce rahim filmi sonra aşılama olmalı sonrası tüp bebege yönlendrme oluo

Rahim filmi çektirmedin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…