klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Günaydın arkadaslar size kötü haberim var azonce hastalandim ( napalim bunda da vardir bi hayir cok uzgunum 4 gun gecikti

Biliyordum zaten hic bir belirtisi yoktu ama gecikince insan yinede azda olsa umutlaniyor kismet işte. Bende pogaca yaptim oturup yerim artik bu psikolojiyle :)
Ben tam 50 gün adet olmadım. Kesin hamileyim gözüyle bakıyordum. İyice moda girmiştim. İki kere kan verdim negatif çıktı ama ısrarla inanmadım. 50. gün adet oldum. Hiç kendimi o kadar çaresiz hissetmemiştim.

Senin baya gec olmus cumaya kadar bekleyip olmasaydim doktoruma gidicektim ama hasta olunca gerek kalmadi. Bazen zorlamamak gerektigini dusunuyorum Allahim en uygun zamanda veriyor zaten ama acele ediyoruz hemen olsun istiyoruz bundan sonraki zaman neyi gosterir bilemem hakkimizda hayirlisi neyse o olsun

Biliyordum zaten hic bir belirtisi yoktu ama gecikince insan yinede azda olsa umutlaniyor kismet işte. Bende pogaca yaptim oturup yerim artik bu psikolojiyle :)

Afiyet olsun bizim icinde ye valla yaninda da cay havada buz gibi zaten icimiz isinir :) nasip kismet her şeyin allah hayırlisini versin

slm kızlar nezamdır girmiodum nebilim geçen ay klomen kullandım cvp vermedi yine yumurtalar iğneye başlıycam 6 defa klomen kullandım sadace 1 defa büyüdü yumurtlama proplemim var acaba anlamadım ya kızlar cvp verirseniz sevinirim

Ilacla bile catlama olmuyorsa demekki bi problem var doktorunuzla gorusmedinizmi ona gore tedavi uygular

Ooohh afiyet olsun ben de bugun gündeydim arkadasların bebekleri vardı cok içerledim resmen sabır sınavı yani bu yaşadıklarım Nası bi kısmetim var bilsem..ama ben cok sabırsızım bunun daha kısa yolu yokmu yaa daha aşılamaya bile gecmedim tüp bebek hemen yapsalar yaparım yanii :)

Üzüntüden oturup yedim surekli moral sifir napicagimi sasirdim bende 3.asilamayi yaptiricam bakalim sonuca gore tup bebek dusunuyoruz ama devlette istemiyorum ozellerde de cok pahali altindan kalkamayiz ev kredisi falan derken batariz iyice aklim cok karisik darmadaginim

Ben de asilama yaptiracagim ocak ta..bu ay hsg sonrasi bir kere daha deneyelim dedik...morfoloji sıkıntısı var esimde...korkuyorum biraz asilamaya da cok umut baglamak istemiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…