klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Yarin adet olmam lazim ama hic belirtim yok menelerimin ustune yatamazdin ben adet sancilarim olurdu hicbisi yok klomen mi yapti acaba yaaa. Gecikicek miyim acaba.

Ayişiğim klomen gecikme yapıyor bende bigün yaptı üçgüne kadar geciken var ayrıca belirtileri de değiştiriyor hormonları değiştirdiği için

eses87, post: 38309739, member: 643546"]bende ayni durumdayim bugun hasta olmam gerekiyordu hic belirti yok nedir bu anlamadim bence klomen yapti :)[/QUOTE]
Hayirdir inşallah umutlanmadan olsak bari hamile degilsek
Ayişiğim klomen gecikme yapıyor bende bigün yaptı üçgüne kadar geciken var ayrıca belirtileri de değiştiriyor hormonları değiştirdiği için

Ben uc ay öncede icmistim tedaviye ara vermistim sonra ama adettimde gecikme olmamisti belirtilerim olmustu bu ay farkli allah hayir etsin diyorum. Dualarim kabul olsun inşallah. Olmazsada allahtam isyan yok hep şükür etmek var yaradana. Iyi geceler kizlar

Amin Hakkında hayırlısı öncekinden farklıysa ozaman inşallah hamilesindir dualrın kabul olsun ayy nolur hamile kalın da bize de ışık olun ii geceler :)

eses87, post: 38309739, member: 643546"]bende ayni durumdayim bugun hasta olmam gerekiyordu hic belirti yok nedir bu anlamadim bence klomen yapti :)
Hayirdir inşallah umutlanmadan olsak bari hamile degilsek

Ben uc ay öncede icmistim tedaviye ara vermistim sonra ama adettimde gecikme olmamisti belirtilerim olmustu bu ay farkli allah hayir etsin diyorum. Dualarim kabul olsun inşallah. Olmazsada allahtam isyan yok hep şükür etmek var yaradana. Iyi geceler kizlar[/QUOTE]
hamile olan varmi kizlaar

hamile olan varmi kizlaar[/QUOTE]

Hala belli degil adet olmadim 1 gun gecikti biraz daha beklemek istiyorum hasta olmazsam kanda baktiricam sizde durum nedir

Merhaba arkadaşlar ben de pkoluyum 1 seneye yakındır korunmuyoruz bu ay ilk kez klomen kullandım adetimin 3 .gününde itibaren 5 gün gümde 2 adet ardından yumurta takibim yapıldı yumurtam 22mm e ulaştı çatlama iğnesi yapılmadı hormon testi sonucu kendiliğinden çatlayacağını söyledi ve 3 gün üst üstte ilişki önerdi ve progestana başlattı günde 2 kez kullanıyorum en son 17 kasım da regl oldum suan beklemedeyim bugün kan testi yaptırdım sonuç negatif doktorum gecen ay aşılama önermişti ama kafam çok karışık acaba birkaç kez daha bu tedaviyi denemeliyim sizin yorumlarınız ve tecrübeleriniz nelerdir?

Klomene en az üç ay devam ediliyo benim bildiğim 6 aya kadar yolu var ben de bu ay klomen kullandım çatlatma iğnesine gerek kalmadı ama 3 ay deniycez dedi doktorum sonra rahim filmi sonra aşılama dedi doktordan doktora farkedebilir başka bir doktora danış istersen için rahat etmiyosa..

Canım Allah'a çok şükür bu sayfada yuzu gülenlerdenim. Ben yavruma kavuştum. Rabbim size de nasip etsin. Sizin de yüzünüz gülsün. Tez zamanda hayırlısı ve afiyetlisiyle yavrularınıza kavuşun inşallah... :)

Bende bekliyorum bugun olmam lazimdi olmadi ara sira sancilar bicak batmasi gibi bişiler oluyor ama geçiyor yalnız dikkatimi ceken bise var benim atesim artti sicakliyorum demin olctum 37 cikti. Gebelik varsa boyle bi belirti olur mu ki ay insallah gebeyimdir yavruma kavusurum ya. Aşılama yaptirmadan gebe kalmisimdir inşallah

Merhaba canım. Ben de pcoluyum. Yumurta takibinde bu 4. ayım. Doktorum bana 6 ay yumurta takibi yapacağını ve sonra aşılamaya geçeceğini söyledi. 4 aydır malesef hayal kırıklıgı yaşıyorum sürekli. Benim bir diğer sorunum da rahim duvarı inceliği. Duvar ince olduğu için spermler tutunamıyormuş. Bu yüzden sürekli progestan kullanıyorum. Bence bir müddet yumurta takibi yaptır. Yine sen bilirsin ama aşılama masraflı bir işlem ve sonra tüp bebek tedavisine geçmek gerekiyor. O daha da masraflı bir işlem. Sevgiler...

3aşımalama 3 tüp bebek devlet karşılamıyormu?

O çok kötüymüş yaa benmde tutmuyo peki bunun mSrafı yaklaşık olarak ne kadar ?
Canım aşılama hiç yaptırmadım. Açıkcası yaptırmayı da düşünmüyorum. İlaçlar falan yaklaşık fiyat 1,5-2 bin lira civarı. Tüp bebek de merkezden merkeze değişiyor tabi. En son arkadaşım ilaçlarla birlikte 7 bin liraya yaptırdı.

Merhaba arkadaslar ben asilamayi ozel hastanede yaptirdim 450 tl sperm yikatma islemine verdik doktora

Merhaba arkadaslar ben asilamayi ozel hastanede yaptirdim 450 tl sperm yikatma islemine verdik doktora 500 tl verdik bilginiz olsun diye soyleyim dedim

T
tutma garantisi bile yok ..aşılama yaptırmayı neden düşünmüyosun bi sıkıntısı mı var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…