klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar iğneden sonra adet olmadım. 7 gün geçti ama testler negatif çıktı? Dr bekle diyor test negatif çıkıyor canım sıkıldı.... Belirsizlikten sıkıldım...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sağol cnm, inş gerek kalmaz ameliyata. Oğlumla nasıl yaparım bilmiyorum yoksa.
Prenses büyümüştür mutlaka, rabbim nazarlardan korusun inş...

insallah gerek kalmazz ve cocukla cok zor olur...evet teyzesii kızım büyümüşş 3.ayımızı bitirdikk artıkk sesler cıkarıyorrrrr.canım buaralar ellerii hep ağzındaaa dün ellerinii cıngırak verdimm agzina koyduu ne biçim yalıyorr elleerinden aldığım zaman aglıyorrrrrr...

kızlarrrr
dr rahme cizik atmaktan bahsetti??????
bu ne demek bılen var mı
tıp dılındekı adı aklıma gelmıyor amaa kucuk bır operasyonla rahme cizik atılıyormus. rahım bunu ıyılestırmek ıcın yenı hücre olusturuyormus boylece hamıle kalma olasılıgı artıyormus falan adını unuttum ama bılen var mı boyloe bır ıslem yaptıran var mı ...

adını sımdı buldum 'Histeroskopinin mıymıs....yaptıran var mı...

Son düzenleme:

Selam Kizlar bende çatlama iğnesi olali 20 gün oldu adetimi 2 gün geçti ama hala adet olmadim. Dun kan testi verdim negatifti. Yarinda beklicem cumartesi Dr a gidicem. Gecen ay iğneden 17. Gün sonra adet olmuştum. Çok moralim bozuk (

kızlarr bugun dr daydımm.....kist yokmus ama adet olamadım halaa...4 gün daha bekle dedi...olmassan tarlusal içç...bu ay iğne veremem dedi rahimi dinlendirelimm...ama boş geçmesinide istemiyorum dedi...klomenden daha etkili olan famela var ondan iç dedi..sonrasında bakıcazz..son durumlar bunlar iştee...

Bennnn

Bennnn

yaptırdın mı canım ... nasıl bır operasyon ne kadar suruyor... nasıl yapılıyor agrı var mı ... bıldıgımn ne varsa sana zahmet paylasıver... doktorum yapalım dedı ama ben kararsızım...

yaptırdın mı canım ... nasıl bır operasyon ne kadar suruyor... nasıl yapılıyor agrı var mı ... bıldıgımn ne varsa sana zahmet paylasıver... doktorum yapalım dedı ama ben kararsızım...

Canım yaptırdım masraflı bıraz yumurta toplamadakı gıbı bayıltıyorlar bısey hıssetmıyorsun sonrasında bayaa kanama oluyor adet gıbı 1kac gun suruyor benım rahımde kalınlasma sorunu vardı kalınlasmıyordu dr sebebını hıperoskppide anlarız dedı ama onda da bısey cıkmadı ıslem esnasında cızıkler attım dedı agrı olmadı galıba hatırlamıyorum olsa hatırlardım bu cızıkler emrıyonun tutunmasını kolaylastırıyomus bende bı ise yaramadı ama
Bence sen önce genetık testlerı yaptır elıf esınde sende yaptır benım bır onlar kalmıstı kan verdım beklıyorum 1ay sonra cıkcaktı

ya tam bilmiyorum da burada konusulmuştu zaten. hatta deniz mi söylemişti ne? rahim duvarını inceltip bebeğin tutunmasını kolaylaştırma sanırım:44:

Yok canım rahıme cızık atıyolar emrıyo yerlessın dıye ınceltırlerse bebek duser hatta belırlı bır kalınlıga gelmesı gerekıyor rahmın

benım doktorum ucretsız yapacak ... bakalım bırde onu deneyelım... agrı olmasında...

Kizlar gunaydinnnn. Size yeni havadislerim var ama lutfen yorum yazacaksaniz da icinizden gecirecekseniz de masallah diyerek baslayin. Simdi bugun dr kontrolum vardi 19. Gunumdeyim. 16. Gunumde 15mm olan yumyum 19.gunde 18mm olursa igneni yapalim demisti dr um. Ben de ona ama dr hanim bana 21mm de yapsak daha iyi demistiniz o yuzden ben pzt bidaha geleyim o zaman yine bakalim o zaman yapalim demistim o da tamam demisti. Bugun gittim kizlar 21mm olmus ELHAMDULİLLAHİ RABBİL ALEMİN hemen bugun pregnyl 5000 iki doz vurul ve tam 36 saat sonra iliski olsun dedi. Benim icin dua edin kizlar lutfen bu sefer olsun bu kez iliski gun asiri olsun her gun olmasin dedi, kizlar lutfen dualarinizi benden eksik etmeyin, Rabbim isteyen kimseye aratmasin. Aminnnnnn.
Bu arada adacayinin gunde 2 hatta 3 fincan adacayinin buyuk faydasini gordum yumurtanin gec buyumesi sorununu yasayan butun arkadaslarima tecrube edilmis tavsiyemdir. Lipton %100 adacayi ve tabii inofolik suda eritelen folik asit kizlar.

kızlar merhaba. bu ay bende rahim filmi çektireceğim. bende pco var. 2 aydır klomen ve çatlama iğnesi tedavisi görüyorum ve sonuç negatif. benim sormak istediğim hsg çekildiği ay tedaviye ara mı verilecek? oluşan veya oluşacak yumurtalara zararı veya gebeliğe çekildiği ay için engel mi? nooluuurrrr yardımcı olur musunuz?

Maşallah maşalllah canım. İnşallah her şey gönlüne göre olur. Ada çayı yumurta büyütmeye mi yarıyo ne zaman içiliyor. Bana bundan biraz bahseder misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…