klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Slm kızlar, topik gene sessizleşmiş( ben de pek gelemedim. Fizik tedaviye gidiyorum. İki elimde de sinir sıkışması var. Fizik tedavi işe yaramazsa ameliyat dedi doktor , ara ara yazamasamda okumaya çalışıyorum. Yeni tedaviye başlayanlara hayırlısı olsun inş... Rabbim isteyen herkesin yüzünü güldürsün inş...

merhaba arkadaşlar 27 yaşındayım 2 yıllık evliyim ben de uzun zamandır forumu takip ediyorum yaşadıklarımı kısaca anlatayım...
temmuz 2012 de evlendim- 16 şubat 2013 de 7+4 haftalık düşük yaşadım ardından kürtaj yapıldı. kürtajın ardından adetlerim hiç düzelmedi 45 günden erken geldiği olmadı. yaklaşık 7-8 ay sonra özel bir doktora gittim pko olduğunu söyledi eğer 35 günü geçerse gel söktürücü vereyim 1 yıl dolmadan birşey yapamam dedi. 1-2 ay sonra devlet hastanesine gittim o da kilo ver ole gel dedi.

1 sene dolunca da başka bir özel hastahaneye gittim hsg çekildi rahimde perde olduğu söylendi ameliyat oldum tüplerden biri de tıkalı olabilir dendi. eşimin değerlerinin de güzel olduğu söylendi. adetin 5. gününden itibaren 5gün günde 1 defa klomen kullandım sağda 1 adet 21mm lik yumoş oldu 1 adet prengly ile çatlatma yapıldı ama sonuç alamadık

bu ay 2. kez klomen kullandım gene aynı şekilde 5. gün başladım 5 gün günde 1 defa ve 26 mayısda (dün) 14. gün kontrole gittiğimde sağda 2 adet biri 20mm diğeri 18mm solda 1 adet 18mm yum. olduğunu ama doktorum soldakinin muhtemelen kendiliğinden çatladığını söyledi ben de 1 gün önce akıntıdan bişiler olduğunu farketmiştim. yumurtamın çatladığını görünce kan tahlili istedi eğer bu ay gebe kalmazsan önümüzdeki ay bunu kullanabiliriz dedi. diğer yumurtalar için de ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. bugün de netten sonuçlarımı aldım sizlere bunu sormak istiyorum adetimin 14. günü verdiğim kan tahliline göre

KLİNİK LABORATUVAR SONUÇLARI
Tetkik Adı Sonuç

ESTRADİOL 574,00

referans değeri
38 - 649
10 - 28
22 - 312
21 - 251

LH 34,58

referans değeri
5,16 - 61,99
0,56 - 14
7,59 - 89,08
1,80 - 11,78

PROGESTERON 0,60

referans değeri
1,20 - 15,90
0,10 - 0,20
0,10 - 0,30

değerler nasıl yorum yapabileceklere şimdiden teşekkürler.

canım sanırım sonuçların gayet güzel bana öle geldi yumoşta çatlamış umarım değerlendirmişsinizdir inş. bu ay güzel haberlerini alırız zaten olması geren aralık yazıyor tahlillerde ordan kontrol edebilirsin...

mesajıma cevap verdiğin için teşekkürler:) değerlendirmeye çalışıyoruz umarım güzel sonuçlar alırız. bu arada cahilliğime ver ama yumurtanın çatladığını nasıl anladın?

mesajıma cevap verdiğin için teşekkürler:) değerlendirmeye çalışıyoruz umarım güzel sonuçlar alırız. bu arada cahilliğime ver ama yumurtanın çatladığını nasıl anladın?

sen öle yazmışsın :) dr kendiliğinden çatladığını söle demişsin ona istinaden yazdım :)

Canim bn kent hastanesine gidiyrm tup bebek icin.dr israel aruh duymussunddur belki cok meshur. Ama sgk anlasmasi yok . 2500$ tup bebek fiyati aklinda bulunsun

evet canım duydum ve dudağım ucukladı fiyatına çokmuş :) ama değer evlat için herşeye sağlıkla hayırla olsun inş.

evet canım duydum ve dudağım ucukladı fiyatına çokmuş :) ama değer evlat için herşeye sağlıkla hayırla olsun inş.
Bnmde biraz acil oldu oyuzden tercih ettim yoksa yazin rapor cikartip anlaşmalı biyer dusunuydm. Asilama diye basladik medicalparkta ama fazla yumurta olunca tup bebege donustu tedavi ve ayni gun kent hast gidip tup bebge karar verdim .aslinda iyi de oldu cok ilgililer ben memnun kaldim inş sonuc guzel olur

Hayırlısı olsun... Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ay aman canım ya medicalden ben hiç memnun kalmadım kent 10 numara 5 yıldız fiyatıda ona göre tabi ilgide iyi olsun artık :)
symrna art ye gidicem ssk la anlaşması var bakalım nasıl olucak bugün görüştüm adetimi bekliyorum...

Son düzenleme:
Ben medicalden memnundum aslinda ablamda dogumunu orda yapti dr iyiydi kismet olurda hamile olursam yine medicale donucem cunku kente para dayanmaz muayene 250 tl tahlil ve ilaclar ucretli dusun artik!!!inş smyrna arttanda memnun kalirsin hakkimizda hayirlisi canim

@ Kurabiye tesekkur ederim canim

Ben rahim filmi çektirdikden sonra antibiyotik kullanmıştım. Doktorum önceden aldırdı. Hemen kullanmaya başladım. O ay tedavi de görmemiştim bu sebepten. Seninki de bu yüzden olabilir. Üni. hastaneleri hakkında bir bilgim yok. Tedavin hayırlı olsun.

merhaba arkadaşlar rahim filmi çekerken dewlt hastaneleri uğuşturuyrmu bilginz varmı bide aşılamann maliyeti ne kadar dewlet hastanelernde

canım cok geçmiş olsun...inşallahh ameliyata gerek almazzzzzz allah yardımcın olurrrrr..evet canım burasıı cok sesizleşmişş..benim günümde minayla geçiyor..

kızlar..15 yumurtadan kalan karmakarışık 3 yumoşdan sonra hala adet olamadım ve bugun binibr ümitlerleönce idrar sonra kan testi verdim ve negatiff...sanırım kist oluştu yarın dr gidicem yinee..

canım cok geçmiş olsun...inşallahh ameliyata gerek almazzzzzz allah yardımcın olurrrrr..evet canım burasıı cok sesizleşmişş..benim günümde minayla geçiyor..
Sağol cnm, inş gerek kalmaz ameliyata. Oğlumla nasıl yaparım bilmiyorum yoksa.
Prenses büyümüştür mutlaka, rabbim nazarlardan korusun inş...

kızlar..15 yumurtadan kalan karmakarışık 3 yumoşdan sonra hala adet olamadım ve bugun binibr ümitlerleönce idrar sonra kan testi verdim ve negatiff...sanırım kist oluştu yarın dr gidicem yinee..
Cnm inş kist falan yoktur, inş rabbim yüzünüzü güldürür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…