klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

2 iyi boyutta yumoş vardı
Ama bana göre ihtimal zayıf bakıp görücez Pazartesi test yapıcam

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

öyle deme ya hiç beklemediğin anda olur...2 yumoş gayet güzel hadi müjdeli haber dualar pazartesi için inşllh güzel haber verirsin cnm

[QUO TE=ebrulii77;35410096]öyle deme ya hiç beklemediğin anda olur...2 yumoş gayet güzel hadi müjdeli haber dualar pazartesi için inşllh güzel haber verirsin cnm[/QUOTE]

Sağol tatlım... Bak nasıl kendine geldin ahahahaaaa ... Moral bozmak yok herşey güzel olacak...

Merhaba arkadaşlar beş senelik evliyim sonuç malum ha olur ha olacak derken beş sene geçmiş yeni yeni tedavi olmaya basladim klomen dediler ilk olarak doktorlar neyin nesi bu acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yumurta geliştirici bir ilaç. Hemen hemen hepimiz kullandık...

uzun bir aradan sonra aranıza yeniden geldim beni hatırlayanlar varsa selamlar kızlar. neler oldu kimler hamiş merak ediyorum.

cnm 17.güne göre küçük gerçi adet döngünede bağlı ama ben günde 5tane içiyorum zorla 1 yumoş oldu.aşılama ve negatif sana doz arttırır umarım bidahaki ay olur tatlım...

evet canım aynen öyle oldu. Bugün gittim yine. Gelişme yok dedi. Adetini bekliycez , doz arttırıcaz bidaha ki ay dedi. Ben 1 tane içtim 2 yumoş oldu ama büyümediler. Bakalım bu ay nolacak

evet canım aynen öyle oldu. Bugün gittim yine. Gelişme yok dedi. Adetini bekliycez , doz arttırıcaz bidaha ki ay dedi. Ben 1 tane içtim 2 yumoş oldu ama büyümediler. Bakalım bu ay nolacak

adetin geç olur büyük ihtimal.ama hapla doz arttırımı yapmadan iğneye geçmiyolar.bide iğneye göre hapın kist yapma oranı daha düşük...3yıldır içiyorum hap şimdiye kadar hep 5.gün yada4.gün başlatırdı hapa ama değiştim doktorumu 2.gün başlattı daha güzel gelişti yumoşum...inşlh çok yorulmazsın tatlım

Hakknzda rabbim hayrlisni versn insAllah bu cuma gnu dualar edlm . Mirac kandilmz vr ikigun sonra. Rabbm isteyen herkesn tum muslumanlra anne lik duygusnu tatttrsin insAllah. Hayrlisi olsn daima rabbim hayırlı olani versn cümlemize. Guzel haberler ver ins

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrbalar
aranızda bende varım kızlar malesef aynı dertten muzdaribiz bende sizler gibi anne olmak istiyorum ama hala bi gelişme yok

Son düzenleme:

inşllh cnm hepimizin güzel haberleri gelsin.ellerimizi açtık Mevlaya ancak O bizi bizden iyi gören ve işitendir...güzel haberler gelsin tatlım

ne zamandır uğramayamadım bu sayfaya.artık diyet sayfasında takılıyorum.bebek fikrini attım gibi kafadan.tek dikkat ettiğim yumurtlama günleri.2 haftadır diyetisyen kontrolünde kilo vermek için çabalıyorum.2 kilo verdim çok şükür.yalnız ben diyetisyenden önce kendiliğimden de vermiştim toplamda 4 kilo falan gitti

arkadaşlar merhaba bişiy sorcam klomen reçetesiz satılıyor mu acaba?? ben evde var dye doktora yazdırmadım taşınma aşamasındayız nereye koydğumuda bulamıyorumm acaba reçeteszi alınırmı??

Bu mukaddes miraç gecesinde bizleri de bağışla, öyle bir dünyada hayata gözlerimizi açtık ve öyle bir âlemde yaşıyoruz ki, önümüzde tuzak, arkamızda tuzak; uğrayıp geçtiğimiz her yerde nefis, şeytan ve aynı takımdan binlerce ifrit ağını germiş av bekliyor; yol boyu yüzlerce fitne ocağı ve isi-dumanı gelip sinelerimize oturuyor. İnayetine ihtiyacımız açık, çaresizliğimiz her hâlimizden belli; bizleri yara-bere almadan hedefe ancak Sen ulaştırabilir ve bugüne kadar elli defa çatlamış, kırılmış ruh dünyamızı da ancak Sen tamir edebilirsin. İçimizi Sana döküyor, kusurlarımızı Sana açıyor ve bize yeniden insan olma yollarını göstermeni diliyoruz.HAYIRLI KANDİLER

En iyisini yapmışsın canım, Allah kolaylık versin...

Kizlar hepinizin oncelikle kandili mubarek olsun..benim bu ayda olmadi ne yazikki bebisim..hastaneyi aradim hsg randevusu icin 2 hazirana gun verdiler..onun oncesindede tekrar hastaneye gelmemi ve bazi ilaclari almami soylediler.acaba bu filmden hemen sonra o ay icinde olusan gebeligin bi riski var mi anne yada bebek acisindan..ben bu ay bal corekotu kurunede basladim.bide bu film sonucu acaba universite hastanelerinde ne zaman veriliyo .ben oraya gidiyorumda..bu verilen ilaclar nedir ve boyle hastanelerde anestezi kullaniliyor mu..

Yumurta toplama islemim bgn gerçekleşti hafif hafif agrim oluyor ama baska bi sorun yok bakalim ctesi embriyo transferi yapilacak inş sonuca ulasiriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…