klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Oyleyse lutfen stres yapma canim, insaallah catlamistir, oyle dusun, ama ignenin etki edip etmedigini de gormek onemli, niye cagirmiyor acaba anlamadim. Ben hep gitmistim mesela. Ama olacagi varsa olur zaten, ben cok rahat oldugum bir ayda igneyi kacirmaya ragmen catlamisti. Galiba gercekten de mesele kafada bitiyor. Stres yapma, hepimiz ayni durumdayiz, rabbimizin takdirini bekliyoruz hayirli evlatlar versin insaallah

aminnn canım keske çağırsa ama çağırmıo işte dediğin gibi stres onemli...tam da o gunlerde eşimle hemen her gun gibi ağlamamla noktalanacak şekilde kavgalar ettik. onun stresli gunlerine benim hassas günlerim denk geldi. kayınvalidem için beni üzdü de üzdü

Bu surec zaten yeterince stresli oluyor, hemen herkesten duydum bu problemleri. Hatta dr um demisti ki, tedavi bitti diye birakiyoruz bir kac ay sonra hamile geliyorlar. Herkes bu surecte hassas oluyor, tedavi bitince rutin stres de bitiyor. Sonra gebelik olabiliyor. İnsaallah sizin de sorununuz her ne ise en kisa zamanda cozer ve rahata erersiniz de tedavi bitmeden hayirlisiyla gebe kalirsin.

Günaydın canlarım... Eğer yumurtlamayı merak ediyorsan ovulasyon testi uygula... Ben de bu ay kendim bu şekilde takip edicem en azından gerçek çatlama tarihini görmüş oluruM... Benim kızkardeşim bu şekilde takiple hamile kaldı... Gittigidiyordan sipariş vericem 40lı paket işimi görür. Aklınızda bulunsun...

Ayrıca ben ilk iğne deneyiminden sonra adet olmadım ama hamilede değilim tarlusal başladım yine başa döndüm... Adaçayı ve inciri denicem bu ay hadi bakalım faydası olacak mı!!! Çok övüyor ve onaylıyorlar incir havuç kürünü yumurta çatlaması için... Bakalım detayları sonra yazarım... Öptüm...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah canım ya bizim sorunumuz eşimin annesiyle beni bi türlü yakın göremedi kendine öyle ki bana 3. yılımızda sen karakedisin oğlumla benim arama girdin ben evlendiğinizde böyle olacağını bilmiyordum filan demişti buna ragmen herseyi yuttum hep küçüğüyüm diye alttan aldım ama artık eşim beni onunla ilgili üzmeye başladı. oğlunu nasıl dolduruyorsa

canım Rabb'im aratmadan versin inşallah en kısa zamanda. ben ovulasyon testlerini 4 ay kullandım ama çok verim alamadım hamile de kalamadım kısmet hakkımızda hayırlısı

Yaaa canım aynı dert bende de var. Benim kaynanam iyi fena değil ama evde kalmış teyze beni yiyip bitiriyor. Izmirden gelin geldim Ankara'ya ve izmirin kızları rahat olur çok bilmiş olur vs ... Neler neler valla hiç takmıyorum eşimle sorun yaşatıyor bazen beni ilgilendirmez senin ailenin sorununu sen benimkileri ben çözerim diyip çekiliyorum. Dahil etmeZsem konuya anlamıyor Halim'i valla Şuan kafam rahat . Eğer ailesiyle ilgilenip onlarıntavırlarını düzeltmezse benden olacak... Ailesi saygı duyunca bana bende duyarım terbiyesizlik etmem ama ilişkişerimi sınırda tutuyorum onlar bana yanaşana kadar. Eğer olayları alttan alırsam daha çık üstüme gelirler... Illa her ailede çıkıyor böyle kıskançlar...

Rabbim yardimcin olsun. İmtihanlar bitmiyor iste...

sorma canım ya senin yerin ayrı benim yerim ayrı oğlunun gözünde ki ben kaynanamla elbet anlaşabilmeliyim neticede aynı adamı seviyoruz o oglu olarak ben eşim olrak. ama öyle ki bi detayı söylemesem ela benle paylaşmıo der anlatsam umursamaz davranır dahası alay konusu olacak bişey mutlaka bilir. ya ne zormuş bu kaynanayı idare etmek. üstelik bi de of lu benimkisi

Zormuş seninki. Resmen senle itişiyor sanırım. Halbuki mutlu olması lazım oğlunu seven bir kadın var. Zamanında oğluyla yeterince ilgilenmediği için kaybetti zannediyordur, Yada o da kaynanasından onu görmüştür... Sen moralini buna harcama bak bizler anne adayıyız ve morale herkesten çok ihtiyacımız var.

sorma canım ya, o kaynanasından öyle görememiş canımcım koylu bi kaynanası var yoruk, çoğunlukla dilinden bile anlamıo kaynanasının, 3 guler yuz bi guzel söz gelinlik yapıo işte ona 6ayda bir görüyor ayda bir arıyor şeklinde. ama ben 1 hafta aramayayım bak kocam nası eve gelio sen annemle neden hiç konuşmuosun die. Rabb'im dermansız dert vermesin idre edioz işte bi şekilde

Eşin doğru iletişim kuramıyor. Neyse sen umursama fazla bebelerimiz olunca ne kadar anlamsız gelicekler bize... Kaynalalara Allah vicdan versin. Sonuçta bizde annemizin kuzusuyuz...

Tecrubeli arkadaslardan cevap istiyorum.

Kisirlik icin akupunktur deneyen var mi, ya da hacamat, suluk vesaire...

Canim stres yapmaa..dr seni takibe alacak simdi ilac verecek ve yumurta gelismesini takip edecek..tupun acik oldugu tarafta yumurta gelistiginde iliski onerecek..durumunuz ne ..nekadardir evlisiniz bebek istiyorsunuz bilmiyorum ama..direk asilamada yaptirabilirsin o tarafta yumos gelistigindee...veyahutta dahada aceleciysen tup bebek..

Bu isler nasip kismet isi..nasipde varsa o tek tuple cifter cifter bile dogurursun normal yolla..nasipte yoksa tupler acikda olsa olmazz..

Genelde catlar..catlamadigi durumlarda oluyor..catlama ignesinden 2 gun sonra cagirmadimi dr un .??

Bazilari cagirmazz..sen hicc tinlama onlarii hele kontrol hakkinda varsa direk randevu al ve gitt..asiri sancilandim korktum geldim dersin ..muayene eder orda goruyor catlayip catlamadigini..

Tecrubeli arkadaslardan cevap istiyorum.

Kisirlik icin akupunktur deneyen var mi, ya da hacamat, suluk vesaire...

Canim ben hic denemedim..5 yilik evliyim istiyoruz ama olmadi pko var bendede...simsi tesavileri deniyoruz bunlar olmazsa bu yolarida denicez mecbur..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ilaci filmden sonra bi enfeksiyon falan olmasin diye tedbir amacli veriyolar yani tuplerin acilmasiyla ilgili degil canim..

Canim ben hic denemedim..5 yilik evliyim istiyoruz ama olmadi pko var bendede...simsi tesavileri deniyoruz bunlar olmazsa bu yolarida denicez mecbur..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de 3 yil olacak nerdeyse evleneli. Pko var aynen. Tup bebege o kadar para vermektense once bunlari denemek daha mantikli geliyor. Hem kalici etkisi olur belki. Bunlar biraz zahmetli olunca pek cesaret eden cikmiyor. Bitkisel kurler filan daha kolay diye once onlar deneniyor galiba. Ve muhtemelen ben de oyle yapacagim gibi... Rabbim isteyenlere hayirlisindan nasip etsin ne diyim...

Ilaci filmden sonra bi enfeksiyon falan olmasin diye tedbir amacli veriyolar yani tuplerin acilmasiyla ilgili degil canim..

Anladim canim, hani bazen enfeksiyona bagli tikanma oluyormus da acaba onun icin mi antibiyotik diye dusunmustum. Benim de catlamiyor yumurtam ama diyorum ki hamdolsun yumurtalarim var, gec de olsa olma ihtimali var, veya tup bebekte ne catlamasi ne tup tikanikligi, hicbirinin onemi kalmiyor. Bizdeki kalici kisirlik degil gebeligi biraz erteleyen bir sey. Buna da sukur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…