klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ovulasyon testi ile net olarak öğrenirsin canım. Bazen inat oluyor bu çatlama işi...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Rabbim isteyen herkese versin insAllah. Kisa zamanda hayırlı evlatlarmz olsun cümlemizn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2.asilama icin başladığım gonalf tedavisi fazla yumurta olusmasindan dolayi tup bebege dönüştü. 2 gündür ugrasiyrm bu yuzden.izmir kent hast dr israel aruhla gorustum 2500dolar + ilaclar.biraz acil oldugu icin baska yere gidip rapor fln ugrasamadim.ctesi tekrar kontrol olup haftaya yumurtalar toplanacak.bakalim biraz saskinim inş ugrasmamiza değer. Dr icin cok olumlu seyler duydum herkes cok tavsiye ediyor.gonalf ve merional aksamlari. Sabah cetrotide oluyrm çatlamasin yumurtalar diye. Hep sessizce takip ediyrm burayi. Ben de yazayim fikir olsun dedim ins guzel hbrler alirim

tedavine histereskopiyle baslamasi iyi olmuş doktorunun..hangi Dr gidiyorsun

Dr. Necati Hançerlioğulları bugun onunla görüştüm laparoskopik ameliyat sonrası tüp bebek karırı çıkmıştı 2010 da yeni başlama fırsatım oldu bugun ilk kez gittim
inşallah hıstereskopıde sorun çıkmaz bir sonrakı ayda tedaviye başlarız...
:18:

Tedavin hayirli olsun canim inşallah tez zamanda bebeğine kavusursun....infertilite bölümüne gidiyorsun sanirim ben biara oraya gidiyordum ama jinekolojiye nuvit hanima

Tedavin hayirli olsun canim inşallah tez zamanda bebeğine kavusursun....infertilite bölümüne gidiyorsun sanirim ben biara oraya gidiyordum ama jinekolojiye nuvit hanima

yok canım ifertilite değil tüp bebege gidiyorum
amin inş canım allahım ısteyen herkese hayırlısı ile sağlıklı ve sıhhatlı bebekler nasip etsın

ben yeni üyeyim...11 gün önce aşılama yaptırdım ama sonuç negatif...kendimi eve kapattım kimseyle görüşmüyorum...umutsuzuuummmm.Rabbim isteyen herkeze nasip etsin...

ben yeni üyeyim...11 gün önce aşılama yaptırdım ama sonuç negatif...kendimi eve kapattım kimseyle görüşmüyorum...umutsuzuuummmm.Rabbim isteyen herkeze nasip etsin...

Saçmalama.... Biran önce kendine gelmelisin hepimizde ne hikayeler var sen daha ilkinde pes etmemelisin... Herşeyin hayırlısını dilemeli ve sağlıklı bir evlada kavuşma umudunu yitirmemelisin ayrıca Yanlız değilsin ailenin dışında içini dökebileceğin bir klübümüz var. Rabbim herşeyin hayırlısını versin. Olacak olacak herşey güZel olacak....

amin cnm ya saol valla moral oldun.doğru diyosun toparlanmam lazım...sen hangi aşamadasın.?

cnm sen klomen kaç tane kullandın günde...ben günde 5 tane içtim 4gün toplam 20adet 1 yumurta ile aşılama yaptım?sunuç negatif

Günde bir tane ictm sag yumrtalikta 3adet folikul oldu solda ise 2tane. Toplam 5 tane folikulm oldu smdide ovulasyon testi yaptm pozitf cikti. Dun bugn yarn iliski... ((( :)

amin cnm ya saol valla moral oldun.doğru diyosun toparlanmam lazım...sen hangi aşamadasın.?

Ben geçen ay ilk defa kelimem ve çatlama iğnesi oldum. Pek umudum yok gibi bu ay için ama yapabileceğim birçok şey var. Moralimiz düzgün olmalı ki hormonlarımız düzgün çalışsın. Allah bebişlerimize Biran önce kavuşmak nasip etsin... Küçük umutlarını büyüt bence...

Haydi hayırlısı güzel haberleri bekliyoruzzz :)))

Kizlar bende bu ay serophene e basladim. Gunde 1 taneyle baslatti dr.um. bugun adetin 17. Gunu ama hala 10mm yumurtam. Cok kucuk ( bi daha ki ay dozu artirsa daha mi cok buyur ki??

cnm 17.güne göre küçük gerçi adet döngünede bağlı ama ben günde 5tane içiyorum zorla 1 yumoş oldu.aşılama ve negatif sana doz arttırır umarım bidahaki ay olur tatlım...

iyi ya en azından yumurtalık tembellik yapmamış...ilaç yeterli gelmiş.ilişkiden sonra kalçaya yastık ve bacak bacak üstüne at aşılamadada bize öyle yapıyolar...hadi hayırlı haberler bekliyoruz :)

evet moral çok önemli kaç yumoş vardı?

2 iyi boyutta yumoş vardı
Ama bana göre ihtimal zayıf bakıp görücez Pazartesi test yapıcam

InsAllahhhh cumlemizn sen nelerden muzdarip sin

benim 9 yıl evliliğim.ilk bebeğim 4aylık karnımda öldü.sonra bi oğlum oldu çok şükür 7buçuk yaşında.3senedir uğraşıyorum 2yıl önce 1aylık düşük,geçen yılda 2aylık kalp atışı yok kürtaj oldum.1yıl geçti olmadı aşılama oda olmadı işte...kısmet ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…