klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

WAWcım iki ay klomen kullandim ilk ay bir yumurtam gelişti ikinci ay yumurtamsı gelismedi....Rahim filmi çekildim canim tüp bebek oncesi...Eylule kadar falan Dr gitmiycem doğal yolla deniycem biraz kilo verip ondan sonra Dr gitmeyi düşünüyorum evime yakin bi ilde bakalim zaman ne gösterecek

Tamam canim tedaviye insallahh gerek kalmadan hayirlisi ile bebek haberlerimi almayi umit ediyorum ama baslarsakta zaten burda an ve an paylasirim gorursun..boyle birbirimize destek oluruz insallah..ben tedavi ile birlikte corekotu bal kuru de baslicam netten arastirabilirsin istersen sende basla..
Dr un bana verdiği tedaviye göre tatlı yemem yasak canım glifor diye bi şeker ilacı içiyorum o yüzden sogan suyu icmistim kızdı Dr bıraktım ben de 15 gun regl im gecikmisti onu ictigimde umut üstüne umut sonra hayal kırıklığı. . . Ben hala yumurta oluşmuş mudur onu merak ediyorum bırakmam mi yoksa baktirsam mi bilemedim :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Canimm..sen hic klomenn tedavisi gordunmuu ?? Direk tup bebegemi kalkistin..onceki dr un kilo kilo diye tutturmusdu..bence dinlen bi ara sonra dogal dene biraz..rahim filmi cekilmistin dimii..

Hakkinda hayirlisi olsun canim...ayni yollardan bende gectim..puregon ise yaramadi diye uzulme...bendede bi ay yumis olmadi 9 mm de kaldi...bu ayda 15 yumos olmuss...3 u farkli zamanlarda catlamiss ..asilamayi iptal etti dr...15 gun sonra yine baslicazz..

Bisi sorucamm...rahim filmi cekildinmii???

Canimm rabbim kucagina aldigin gunleride gostersinn...

Canimm..hamilesinn..bu sefer sana ttutunsun bebegin hic birakmasinn..

Cok gecmis olsunn canimmm...amman dikkat et garip bi nezle bu seneki..uzadikca uzuyorr..sonrasindada bi oksurukkk..rabbim sifasini versinn...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sagol canım yatırmıyorsa sumuklu gıbı dolastırıyor valla

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Elocann kılo verınce hersey yoluna gırer belkı bencede once kılo ver sonra bebıs ılk tedavınde gelcek sana

Elocann kılo verınce hersey yoluna gırer belkı bencede once kılo ver sonra bebıs ılk tedavınde gelcek sana

Bakalim bende öyle düşünüyorum ama verebilecek miyim ....gelirse hazir olda bekliyorum gelmezse de cennetteki bebeklerimi bekliycem artik :KK16:

Bakalim bende öyle düşünüyorum ama verebilecek miyim ....gelirse hazir olda bekliyorum gelmezse de cennetteki bebeklerimi bekliycem artik :KK16:

Sen zayıfla zaten hamıle kalabılıyosun gobegındekı yaglar bebege donuscek 😄

Dr un bana verdiği tedaviye göre tatlı yemem yasak canım glifor diye bi şeker ilacı içiyorum o yüzden sogan suyu icmistim kızdı Dr bıraktım ben de 15 gun regl im gecikmisti onu ictigimde umut üstüne umut sonra hayal kırıklığı. . . Ben hala yumurta oluşmuş mudur onu merak ediyorum bırakmam mi yoksa baktirsam mi bilemedim :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Sen bilirsin canim ama bence stres yapma oluruna birak..(ben sana diyorum ama bende beceremiyorum stres yapmamayi)cunku strestende olmuyo bu bebisler..

Sen bilirsin canim ama bence stres yapma oluruna birak..(ben sana diyorum ama bende beceremiyorum stres yapmamayi)cunku strestende olmuyo bu bebisler..
Evet stress çok etkili canım ama olmuyor. Şimdi bile ağladım anne çocuk diye bir prog var orda kadın tüp bebek yaptırmış o anlatırken ben de ağladım :KK43:

arkadaşlar aranıza yenı katıldım inşallah haziranda tüp bebek tedavisine başalayacam bu süreç beni çok korkutuyor
bir de çalışıyorum sizce çalışırken bu süreç nasıl olur

WAWcım iki ay klomen kullandim ilk ay bir yumurtam gelişti ikinci ay yumurtamsı gelismedi....Rahim filmi çekildim canim tüp bebek oncesi...Eylule kadar falan Dr gitmiycem doğal yolla deniycem biraz kilo verip ondan sonra Dr gitmeyi düşünüyorum evime yakin bi ilde bakalim zaman ne gösterecek

Zaman insallah guzel seylerle karsilastirir..o vakte kadar evladin gelir sana insallahh...

Kizlar bende bu ay serophene e basladim. Gunde 1 taneyle baslatti dr.um. bugun adetin 17. Gunu ama hala 10mm yumurtam. Cok kucuk :KK43:( bi daha ki ay dozu artirsa daha mi cok buyur ki??

arkadaşlar ben bugun tedavıye baslamak için gittim benden histereskopi ve başka tahliller istediler sizlerden de istediler mi
ben zekai tahir de tedaviye başladım

Selam kızlar ne zamandır fırsat bulup yazamadım... Benden son gelişmeleri aktarayım doktor son gidişimde aşılamaya gerek yok çatlama iğnesi şimdilik yeterli dedi. Ayın 25 ine kadar adet olmazsan test yap dedi... Bakalım heyecanla bekliyorum... Belimde adet ağrısı var sürekli yorgun hissediyorum kendimi. 25 inde mutlu bir haber alırım inşallah.... Hepinizi öptüm şimdilik bu kadar gevezelik yeter....

Klomen kullandm3 yum olustu. 27.2525 mm ler. Yumrtlama gnum kasik agrm akıntm var sogan suyu icyorm ayrca. Ovulsyn testm gunlrdr negatf. Dr catlar bugn yrn ddi ama catlamyr

X