klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

pzts bida gidecem bi umut belki büyümüştür

Canimm bugun adetinn kacinci gunuydu?? Ilac yada igne ne kullandinn..??sende takip yaptiriyorsun galibaa...

Bende bugun dr daydimm..adetimin 11. Gunu 10 mm de kalmis bi yumos..asilama yapacaktik ama bu ayda iptal oldu galibaa..

Yarin yine gidicemm son ihtimal bikere daha bakalim buyucekmi dedi..

Umit hic bitmiyorkii..umit hep varr..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bna ılk 12 mm 15 mm de vurdular catlama ıgnesını kac mm olması lazımmıs cnm

canım geçen ay menogon iğne kullandım olmadı.normalde ilaçsızda yavaş yavaş büyürdü.amaçokşaşırdım 13. Gün yumurta olmamasına.acaba çatladımı erkenden.normalde pko luyum geç çatlıyo.seninkide sonradan büyüyebilir canım.benimde hep o günlerde o kadar oluyo.sıkma canını.bu ay ilaç kullanmadım

bildiğim kadarıylla en küçük 18 mm.. en büyük 22...23.. bakalım benimki büyücekmii...drum büyümeyebilir dedi...ama ümidi kesmiyorumm...

hele pazarteside bi bakın bakalım....benim cogu zaman olmuyor yumoşş ilaçsızzz...bu ayda inat ettii...bakalımm hayırlısı yarın sabah yine gidicemm...

Aynen canim benimde ilacsiz olmuyor yumos..hayret bisey ya nereye gidiyor ne oluyor bu yumurtalara eskiden hic boyle bisey yokmus..eskiler olmasin diye care ararmis biz olsun diye..yedigimizden mi ictigimizden mi anlamadim gitti..

Kizlar ben geldim dr dann...yumos 12 mm olmuss..ama dr ilaci kesdii buyumekte olan baska yumoslarda varmiss hepsi ayni anda buyuyebilir dedii...2 gun ilac yok..paArtesi gel dedi...

Bende az dozda olsa vurulayim dddim..olmaz dedi sagda ve solda toplam 15 yumurta varmiss hepside buyuyebilirr o daha zqrarli deyince bende onun sozunu dinledimm..

Elocannnn nerelerdesinn kuzummmm...yazdinda benmii gormedimmm...yoksun ama aklim sendee...

Canimm dun sen deyince hayret etmistim okadar erkenn catlama olurmu diye...bugun drum 12 mm lik yumurtaya catlamak uzere iliskiyi aksatma ne olur ne olmaz belli degil dedi..sen geldin aklimaaa...

Bence canını hiç sıkma büyür iğne kullanıyorsun sanırım 2 gün kullanmıyacaksın ama zaten etkisini gösterir yumurtalarının hepsi birden gelişirse bu sefer çatlatma iğnesi vermezdi tamamen tedavin iptal olurdu en azından böyle aralarından bir iki tane sıyrılır ve büyür 15 tane yumurta saymışsa ohss olmandan korkmuştur

Dr umda aynisini soyledii....

Herseyin hayirlisi nasip neyse o..bilmedenn belkiyorumm..cekemeyecegimi yuklemez biliyorumm..bakalim pazartesi belli olacak insallahh...

Hayırlısıyla büyüyecek inşallah

sendemi yarın gidecen.benim umudum var canım sende yitirme.bizde anne olacaz inşallah.haber et durumunu

15 mi güzelce biriniz büyüse ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…