klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar bu seferde olmadı sonuc 2 cıktı... dr aradı sonucu ögrenmek ıcın bende sabahtan kan vermeye gıttım ... cok yoruldum gıt gel... sonuc pozıtıf olsaydı ucarak gelecektım...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canim benim hayirlisii icini ferah tutt canim allah gönlününe göre versinn..rabbin büyüktür...

kızlar bu seferde olmadı sonuc 2 cıktı... dr aradı sonucu ögrenmek ıcın bende sabahtan kan vermeye gıttım ... cok yoruldum gıt gel... sonuc pozıtıf olsaydı ucarak gelecektım...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Olucak herşeyin en güZeli olacak, hayırlısı olacak elif'cim üzülmek pes etmek yok...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaslar bu bal tarcin corekotu karisimi tarifi bu mudur?1 yemek kasigi tarcin 1 yemek kasigi corekotu(havanda dovulmus)ve 30 tane kadar karanfil (dovulmus) yeteri kadar balla karistirilyor ve sabah aksam birer tatli kasigi ac karna yeniliyor dogru mu?birde bu karisim adetin birinci gunu baslanip yumurtlama zamaninda birakliyor..yani yaklasik 15 gun kullaniliyor heralde..birde bu yeteti kadar bal derken bu karisimi macun kivama yapabilecek kadar heralde yani cok cok bal degil dimi..nasipse onumuzdeki ay baslayayim diyorum ama insallah baslamaya kalmadan guzel hamilelik haberlerimi paylasirim sizlerle..

Rabbim yureginee serinlikk versinnn..allahdan umidimizi kesmeyelimm...bende bugun kotu haberler aldim..eve geldim ..bi kitap almistimm..ALLAH DE OTESINI BIRAKK..ikumaya baslamamistim rasgele bi sayfa actim bana gelsi diye..okudukca agladimm..

Baska topikede yazdik bursa kisa ozet geceyim...

Cocugu olmayan bi cift hz musaya gidiyor allaha dua etmesini istiyor..

Hz musa cvp olarak..dua ettim ama sizin omur boyu cocugunuz olmayacak diyor..allah boyle buyurdu..

Cift gidiyor 4 yil sonra bi cocukla gelitorlar hz musaya..

Hz musa soruyor bu cocuk kimin..

Bizim diyorlar..

Hz musa donuyor rabbine..ya rabb..hikmetinden sual olunmaz ama sen onlarin omur boyu cocuklari olmayacak demistin..

Canabi hak diyorki...

Ya musa..ben onlara olmayacak dedigim halde onlar benden umidini kesmedi..bana dua etmekten vaz gecmedi...bende onlara o evladi nasip ettim demiss...

Bizlerde insallah umidimizi kesmicezzz...herseyin bi vakti zamani var ogunlerde gelecek insallahh...

Rabbim yuregine serinlik versinn..sabir versin..o vakte kadarr..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar bende dr daydim bugunn...adetin 10.gunuydu. puregon 100 doz kullandim...3..4 yumos var ama 9 mm de kalmis cuma yine gidicem ama pek umutlu konusmadi dr..bu ayda asilama iptal gibii...hayirlisii...ne dedikk..SABIRLA UMITLE BEKLICEZZ...

Canım diyecek kelime bulamıyorum, çok üzgünüm sadece. Ama umudunu yitirme , inş rabbim bebek hasretinize cevap verecek
Kizlar bende dr daydim bugunn...adetin 10.gunuydu. puregon 100 doz kullandim...3..4 yumos var ama 9 mm de kalmis cuma yine gidicem ama pek umutlu konusmadi dr..bu ayda asilama iptal gibii...hayirlisii...ne dedikk..SABIRLA UMITLE BEKLICEZZ...

üzülme cnm ya, inş önümüzdeki ay büyür. Ya da süpriz yaparlar son anda atak yapar senin yumoşlar.

Kızlar selam dra gittim adetin 3.günü ve kist oluşmuş..3kez klomen kullanmıştım..bu ay ara vereceğiz kist için ilaç verdi..1 yıl olmuş tedaviye başlıyalı..ve ben dr değiştirecem ali ismet tekirdağ var eski bakırköy yeni mah.kadın doğumun başhekimi onun muaynaesine gidecem..birde böyle deniyeceğim..

Arkadaslar bu bal tarcin corekotu karisimi tarifi bu mudur?1 yemek kasigi tarcin 1 yemek kasigi corekotu(havanda dovulmus)ve 30 tane kadar karanfil (dovulmus) yeteri kadar balla karistirilyor ve sabah aksam birer tatli kasigi ac karna yeniliyor dogru mu?birde bu karisim adetin birinci gunu baslanip yumurtlama zamaninda birakliyor..yani yaklasik 15 gun kullaniliyor heralde..birde bu yeteti kadar bal derken bu karisimi macun kivama yapabilecek kadar heralde yani cok cok bal degil dimi..nasipse onumuzdeki ay baslayayim diyorum ama insallah baslamaya kalmadan guzel hamilelik haberlerimi paylasirim sizlerle..

Canım ben de yaptım ama ben bala çörekotu ekledim. Aç karna günde bir veya iki tatlı kaşığı yedim. Eşim de yedi. Yani kür gibi uygulamadım.:KK31:

Rabbim yureginee serinlikk versinnn..allahdan umidimizi kesmeyelimm...bende bugun kotu haberler aldim..eve geldim ..bi kitap almistimm..ALLAH DE OTESINI BIRAKK..ikumaya baslamamistim rasgele bi sayfa actim bana gelsi diye..okudukca agladimm..

Baska topikede yazdik bursa kisa ozet geceyim...

Cocugu olmayan bi cift hz musaya gidiyor allaha dua etmesini istiyor..

Hz musa cvp olarak..dua ettim ama sizin omur boyu cocugunuz olmayacak diyor..allah boyle buyurdu..

Cift gidiyor 4 yil sonra bi cocukla gelitorlar hz musaya..

Hz musa soruyor bu cocuk kimin..

Bizim diyorlar..

Hz musa donuyor rabbine..ya rabb..hikmetinden sual olunmaz ama sen onlarin omur boyu cocuklari olmayacak demistin..

Canabi hak diyorki...

Ya musa..ben onlara olmayacak dedigim halde onlar benden umidini kesmedi..bana dua etmekten vaz gecmedi...bende onlara o evladi nasip ettim demiss...

Bizlerde insallah umidimizi kesmicezzz...herseyin bi vakti zamani var ogunlerde gelecek insallahh...

Rabbim yuregine serinlik versinn..sabir versin..o vakte kadarr..

Çook güzelmiş...

kızlarrrr hepınıze cok teekkur ederım ıyıkı varsınız... hakkımda hayırlısı buymus ne yapalım... ılk gun cok uzuldum agladım ama sımdı daha ıyıyım c ok sukur.. ne yapcan elden bırsey gelmeyınce tek dayanagım rabbımın bana bır gun hayırlı bır evlat nasıp edecegıne ınanmak ıste o kadar...
bu arada adet oldum... dun testı yaptırmasaydım zaten bellı olacakmıs bugun... masallah saatınde... deger 2 cıkmıstı ama ıcımde hala bır umutacaba mı dıyordu... adet olunca hersey bıttı ...

kızlarrrr hepınıze cok teekkur ederım ıyıkı varsınız... hakkımda hayırlısı buymus ne yapalım... ılk gun cok uzuldum agladım ama sımdı daha ıyıyım c ok sukur.. ne yapcan elden bırsey gelmeyınce tek dayanagım rabbımın bana bır gun hayırlı bır evlat nasıp edecegıne ınanmak ıste o kadar...
bu arada adet oldum... dun testı yaptırmasaydım zaten bellı olacakmıs bugun... masallah saatınde... deger 2 cıkmıstı ama ıcımde hala bır umutacaba mı dıyordu... adet olunca hersey bıttı ...

Canim Rabbim inşallah tez zamanda ol der...Alanda o veren de o çok şükür inanan insanlariz...içini ferah tut hic beklemedigin anda inşallah bebegin seninle olur...

Bu yumurta olayını ben anladım,bugün bende aşırı ağrı için dr gitmek zorında kaldım.benimde tam tersi 4–5 yumurta olgunlaşmıştı, bugün dr sadece biri çatlamış ve diğerleri dahada büyümüş iyi bişey değil dedi.yani çok yumurta olgunlaşması da iyi bişey değilmiş.

Elifim iyi olmana çok sevindim dün ne yazacağımı bilemedim rabbim ama bize çok güzel sabır vermiş şükretmesini beklemesini biliyoruz önemli olanda bu zaten umutsuzluğa kapılmıyoruz . Birgün bizde bu mutlu haberi paylaşacağız

X