klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Elocannnn nerelerdesinn kuzummmm...yazdinda benmii gormedimmm...yoksun ama aklim sendee...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ahhh wawcım hangi birini anlatsam...benim kuzular büyümesi kesenin içinde minicik kaldilar kalplerinde atmadi ptesi kürtaj olucam....
Kayınpederim aniden hastalandı bobreginin biri alincak diğerinin de alınma ihtimali var babama çok duskunumdur ben onun üzüntüsü var ailede
Kendimi inan unuttum esim babasinin hastaligini duyunca geldi cok sukur yanimda oda.. Tekrar deneriz inşallah olur deyip susuyorum kader diyorum kısmet diyorum Rabbimin takdiri ilahisi diyorum güçlü olmaya calisiyorum arada terasa kacip agliyorum boyle boyle atlaticam insallah

merhaba kızlar

ben pek takılmıyorum nete bu ara.

en son endokrine gitmiştim biliyorsunuz.şeker yüklemem vs fena çıkmadı.troidim normalden biraz fazla büyükmüş guatr başlangıcı olabilir her yıl kontrol ettir dedi.insülin direncim çok yüksekmiş.gliforu günde 2 kesinlikle kullanman gerekiyor dedi.şeker hastası olmak istemiyorsan yediklerine ve spor yapmaya özen göstermen gerekiyor dedi.adet düzensizliği olmadığı için yaşamına dikkat edip ideal kilon olan 61-62 kiloya düşersen kendiliğinden gebe kalmaman için hiç bir sebep yok dedi.6 ay kadın doğuma gitme dediheleki tüp bebek için şu şartlarda erken dedi.

ben zaten perşembe günü diyetisyene gittim.diyetisyen kontrolünde 3 ayda 62 kiloya düşmeyi hedefliyorum.73.3 kilo ile serüvenim başladı.bu arada yüzme ve yürüyüş yapmam gerekiyor.şimdi havuz bakıyorum rahat gidebileceğim.eğer istediğim gibi olmazsa spor salonuna gidicem.

yani benim tüp bebek vs işi şimdilik rafa kalktı.doktorumda zaten ara verelim demişti.bu arada hayatını istediğin düzene koyup gel belki de hamile geleceksin dedi.5 günden fazla gecikmem olursa ultrasona gidicem sadece.ilaç vs hiç bir şey olmayacak gebelik için.

ben de haberler böyle.allahım doğru zamanda nasip edecektir inş.çok üzülüyorum biz yanımı eksik hissediyorum ama eğer ki kilo verip kafamı farklı şeylerle meşgul edersem belki de kendiliğinden gelecek bebişim.

elocanım şimdi okudum yazdıklarını.allah sabır versin arkadaşım.geçmiş olsun.

bak bugün bir şey anlattı annem.bir kadının 7 tane çocuğu olmuş 7 side kızmış.en sonunda doktora demişki ben gebelik falan istemiyorum tüplerimi bağlayın.tüpleri bağlanmış.kadın 1 sene sonra yine hamile kalmış.bebeğini doğurmuş ve son bebişi erkek olmuş.yani rabbim nasip ederse her koşulda olacaktır.

sabır,umut ve dua ile...

Canim sende çok yordun ilaçlarla kendini en güzeli ddinlenmen olucak senin içinde sonrasindada inşallah bebeğine kavusacaksin...bende eylül gibi yine baslarim herhalde tedaviye

Sağol arkadasim...hastaneden gelince kayinpederim agladi halam ağlama abi daha yolun basindalar tekrar deniycekler hem 5 çocukları olduğunu düşün ama huzursuz olduklarini düşün çok şükür huzurlari yerinde Allah inşallah dua ile sabir ile onlara da bu duyguyu tatdircak olmazsa da basimizin üstüne isyan etmiycez dedi inan kulagimda surakli bu sözler...elbetteki anne olmayi çok istiyorum o duyguyu yasamak istiyorum ama olmazsa da fazla ustelemiycem Rabbim vericekse her turlu verecek onu bize

Elif cok uzuldum demek hayırlısı boyleymıs babanada cok gecmıs olsun ıns.en kısa zamanda duzelır

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Elif cok uzuldum demek hayırlısı boyleymıs babanada cok gecmıs olsun ıns.en kısa zamanda duzelır

Evet canim hayirlisi boyleymis demekki doğru zamanda inş gelecek bebeklerimiz...
Çok sağol canim...

aynn saol cnm full dewam calısmalara

çok üzüldüm cnm , rabbim dayanma gücü versin. Babana da çok geçmiş olsun.

inş kolayca verirsin kilolarını cnm, herşeyin hayırlısı olsun

Oyyy oyyy...rabbimm yardimcinn olsunn...yuregine serinlik versinn...vakti geldiginde olacakk insallahh...sen direk tup bebek yaptirdin normal bile denrmefinn..rabbim nasip ederse hicbisi mani olamazz...

Rabbim babanada sifa versinn...esinin ailesi neguzel anlayisli..destek olmuslarr allah onlardanda razi olsunn...

Canimmm...herseyin hayirlisi olsun hakkindaa biz elimizden geleni yapiyoruzz..artik allaha kalmiss..insallah o arada hamile kalirsinn...

Allah kolaylık versin canım, Hayırlısı ve afiyetlisi böyleymiş demek ki. Veren de Allah, alan da...
Rabbim babana da şifa versin. Her şeyin başı sağlık...

canim benim cok üzüldüm demekki hayirlisi böylemis....canim babana gecmis olsun allah sifa versin...

Tüm annelerin, anneler günü kutlu olsun kızlar... Bebişi olanların evlatlarına allah sağlıklı uzun ömürler versin. Hamiş olanlara da hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. Evlat hasreti çekenlerinde göbişlerini doldursun inş

Amiiiin 😘

selam kızlar.bugün dr a gittim.kistim küçülmüş şükür ama yumurtalar 1 cm in altındaymış ya.18.günüm bugün

Rabbim babanada sifa versinn...esinin ailesi neguzel anlayisli..destek olmuslarr allah onlardanda razi olsunn...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE]

CANIM NOLDU GİTTİNMİ YUMURTAÖLÇÜMÜNE

Kızlar merhaba en son druma gittiğimde klomenden dolayı kist oluştuğunu söyleyip bana doğum kontrol hapı vermişti..tedavide tekrar başa dönüyoruz demişti ve tüp bebek yolunda iyice düşünelim demişti drum...bu benim kafamı karıştırdığında başka bir dr ali ismet tekirdağın özel muaynanesine gititm..iyi kide gitmişim..dr bütün tahlillerime eşimin tahliline baktı hsg filmime baktı herşeyin yolunda olduğunu söyledi..muayne etti beni evet bir kist var dedi ama bu kist bu ay oluşan bi kist değil dedi..işin ilginç yanı adetimin 6.günüydü cmtsi günü ve bende 23 cm büyüklüğünde bir yumurta oluşmuş...dr çok şaşırdı ilk defa görüyorum dedi..ve ilişki önerdi 5 gün boyunca..eşimin spermiyograsfi testinin yenisini istedi..bana umut verdi..çok mutlu bir şekilde döndüm...

Kizlarr ben geldim dr dann..benim bu ayda iptal asilamam...yaklasik 4 aydir asilama yaptircam her ay iptal..rabbim hayra cikarsin vakti degil demekkii..

Gelelim son duruma..ohss ortadan kalkti yumurtalar kuculmus iyiki ilaci kesmisiz dedi...

13 mm olan catlayabilir dedigi yumos catlamiss..iliskiye devam buyup catlamis olabilir dedi..

Ve 2 yumos daha var suanda 15 mm ve 18 mm de..ama catlama ignesi vermedii..asilamada yapamayiz dedi..

Once catlayan digerlerinin kalitesini dusurmustur dedi..vee simdi igne yapsam oncekinede zarar verir..buayda dogal denicezz dedi..progestan fitil verdi 15 gun..

15 gun sonra hamileysende degilsende gel dedi..

Kafam allak bulak sekilde geri geldimm..hayrolsun ne diyimm..

Anlamadigimm 18 mmlik catlarmi kendiliginden..catlamazsa kist olusurmu..

Birde olduda once catlayan tuttu..sonra 18 lik catlayinca onunda tutma olasiligi varmii ??orda aklima gelmedi..yani cogul gebelik olma ihtimali olurmu??

selam kizlarrr

waw benimde 1yumosum kist kalmisti igne kullandigimda.bu adetimle hepsini atmisim cok sukur.catlamasa bile kuculup erime ihtimali var sonradan.sen iliskiyi birakma

Arzu Waw Hulya Ankara çok sagolun kizlar geçmiş olsun dilekleriniz için....

Dun kurtajımı oldum bu gece hastanedeydim 9-10 gibi tekrar ultrasona giricem parça kalmamissa taburcu olucam inşallah...
Rabbim sabrini veriyo çok şükür ilk anesteziden cikarken agladim okadar tekrar deniycem bitip tukenmiycem inşallah... bu daha ilk denememdi yolun çok basindayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…