klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bende seni özledim tatlım güldenizden soruyordum bende ama hatırlayamadım tedavi sürecini hayırlısı olur inşallah kafadan atılamıyor ki ben şişlide bir doktora gittim benim doktorum yönlendirdi o doktorunda ulus da liv hospital ve amerikan hastanesiyle anlaşması vardı benimkini livde yaptı çok güzel bir hastaneydi ama inşallah tutunur

gunaydın şekerler alah muhabbetınısı artrsın :)))
sagol katil sendee
Günaydın kızlar.... Dün gece çok kötüydü. Umut uzun süredir böyle ağlamamıştı.
akli eriyor artik kanmaz yazin balkonda uyursunuz artik

Tatlım bu arada ismi ne
kizz guzelligide sanami cekmis tatligidami sana cekmis ¿¿¿

biliyorum canim ben aramiza katilmasini istiyorum ondan

merhabalar eski arkadaşlarımmm ben hepinizi hatırlıyorummm siz belki hatırlamazsınızzzz

bencede cok benzıyonuz bırınız esmer bırınıx kumral

kız yaz gelıyor tatıle nere gıtcen :26:

Bebekken bende kumraldım tatlım daha belli değil gidebiliriz de gitmeyebilirizde tüpün sonucuna bağlı sen nereyi düşünüyorsun yakın olsun diye akçaya gideriz belki

Merhaba hatırlıyorum bende seni nasılsın

sevindim canmmm iyiym sağol sen nasılsın ne aşamadasınn biraz biliyorum sanırım mayısta tüp olacak senin ben de 2 aşılama oldum birinin de dün negatif olduğunu öğrendim bu ay ara verdim bidaki ay 3. olacakk

Bende iyiyim doğum kontrol hapı kullanıyorum 4 tane kaldı regli olmayı beklicem rahim kalınlığı istenilen ölçüye geldiği zaman transfer yapılıcak . Hayırlısı olsun inşallah 3. De olur ben 3. Tane yaptırdım olmayınca doktorumda artık uğraşma dedi direk tüpe geç ve öyle yaptım

iyi yapmışsın canım ben de 3 olmazsa tüpe geçeceğim peki sorun ne sizde canım benim eşimde sperm hareketli sayısı az

Selamun aleykum kızlar ....
Hastaneden yeni geldim ptesi değerim 85ti bugün 158 olmuş ben daha yuksek bekliyordum testi hemşirenin yanina gittim gözlerim dolu dolu kadim korktu kagida bakti normal dedi iki kati olmuş iste dedi doktora gösterdim ddoktor da normal dedi daha önceden kimyasal gebelik geçirdigimi endiselendigimi söyledim eendişelenme artik hamilesin dedi ohhh be dedim...10 gün sonra gebe polikligine gidicem

Güldeniz söyledi endişelenmene hiç gerek yoktu zaten tam iki katı olanı hiç görmedim 3 aşağı beş yukarı 2 katı oluyor zaten artık içinş ferah tut çok şükür herşey yolunda

Güldeniz söyledi endişelenmene hiç gerek yoktu zaten tam iki katı olanı hiç görmedim 3 aşağı beş yukarı 2 katı oluyor zaten artık içinş ferah tut çok şükür herşey yolunda

Simdi daha içim rahat canim...dinlenmeye devam ediyorum bir hafta falan daha yayarim herhalde

canım hadı gözümüz aydın :) masallah allah tamamına erdırır ınsallah... işde mesajını aldım gulmusum sevıncımı sordu mıllet bırsey demedım ama cok mutlu oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…