klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bant harıc dıgerlerını bende kullandım ama bantı bılmıyorum....sen dınlen canım testını yarın tekrarlayan ınsallah kız ıkız olur ınsallah....

Bantta tutunmasini sagliyomus kuzularimizin
Tamam canim cikayim bende artik çokkaldi tlf elimde
Denizde ggelmiş optum şekerimsenide

abovv ne olmus burda ben uyuyodum

seda gelmıs kacırmısım artık kac sene sonra ugrar kim bılır

kaptanda gelmıss

elocan kızzz şişkoo ne öruyonn

Son düzenleme:
abooooooo
saat kaç olmus hele ben yarın işe gıdecem ... pc yokken 9 da yatıyordum
kızlar ben kacıyorum ıyı geceler yarın aksam gorusurz .....

hadı hayırlısı olsun canım. bakalım bu ay bana dr ne dıyecek... bana da baslarsa beraber beklerız artık :)

İnşallah başlarsın sende bu ay dediğin gibi beraber bekleriz

Tatlım bende senin gibi düşünüyordum tüpe başlamadan başka tahlil yada bir işlem yspılıcaksa yapılsın bir daha sorun çıkmasın onlarla uğraşmayım diye düşündüm tüp bebek için muaneye gittiğim zaman hikayemi anlattım birde muane etti o kadar bsşka hiç birşey yspmadı

benımde bırden olmustu hatırlıyorumda... benım bu 3. olacak o yuzden devlet karsılamıyor gecen sefer 4200 hasstahaneye 300 dr a 850 falanda ılaclara verdımdı bakalım bu sefer ne olacak

İnşallah 3 son olur artık

Tatlım progestan kapsül mü

Çok iyi yapmışsın şifa olmuş sana benim hastane 5000 ilaçlar 1000 buldu ama hastane maşşallah beş yıldızlı otel gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…