klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım masallah... ne guzel ya bu anlattıkların bıle kulaga nasıl guzel gelıyor :) yakısır umudumuza:) topiğimizin neşesi....
darısı sizlerin başına canım :KK16:

Amin inşallah arzummm bende sizin iyi olmanıza çok sevindim
valla idare ediyoz işte :KK1: bu arada son yazdığımdan beri umut ağlıyordu. 2 kez uyutma teşebbüsünden sonra 10 dk önce 3. Denemede uyudu sanırım. Tam uyuttum deyip tableti elime aldım ki, çığlıkla kenara atmam bir oldu. Parantez içinde belirteyim ki uyuttum deyip kenara atmıyorum, tek elle de sallıyorum yani :))

Canim banada telefon yasaak...
Arzuyu yaaa gaz spazmindan mahfoldum kabız olucam diye de odum kopuyo komposto iciyorum hergun zorlada olsa çorba iciyorum ama iki gündür bahir saklar insan mahfoldum inan...ne yapsam yaaa
Oyyy pasa buyudude sokakmi istiyor.. Vermissindir doğum kilolarini coktan

arzu gecmısı okuyor sanırsam bu gece bıtırebılırmıkı:126:
gene ağlıyooo

zamana gerı alamayız ama bız herseyı basaa alalım tanısalım :KK1::KK1::KK1:

kız ne yapın okudum hepsı gozun aydın sonunuda ınsallah getırırsın:KK49: :KK51:

Şimdi sana kendimden bahsederdim ama çok uzun hikaye :KK1:

Amin inşallah sende hazır olmayı bekliyormuşsun acaba hsnımefendi ne zaman hazır olmayı düşünüyorsunuz

Elocan sana yazamadım cvp, umut çığlığı basınca ancak ağlıyo yazabildim :KK1: . Bu gece nöbetteyim anlaşılan :KK50: Kabızlığa incir çok iyi geliyor cnm. O gaz sancılarına da çare yok galiba. Benim aşılamadan sonra çok olmuştu . Sen kendine dikkat et , bol bol dinlen cnm. Merak etme doğumdan sonra poponun üstüne oturamıyon zaten. :KK1:

valla idare ediyoz işte :KK1: bu arada son yazdığımdan beri umut ağlıyordu. 2 kez uyutma teşebbüsünden sonra 10 dk önce 3. Denemede uyudu sanırım. Tam uyuttum deyip tableti elime aldım ki, çığlıkla kenara atmam bir oldu. Parantez içinde belirteyim ki uyuttum deyip kenara atmıyorum, tek elle de sallıyorum yani :))

gene ağlıyooo

tahmin ettim umut erenin huyuna alistim artik :KK1:

gene ağlıyooo

Çok fena ooo acaba huysuzluğa buradan kime benzedi bence denize :KK1:

Elocan sana yazamadım cvp, umut çığlığı basınca ancak ağlıyo yazabildim :KK1: . Bu gece nöbetteyim anlaşılan :KK50: Kabızlığa incir çok iyi geliyor cnm. O gaz sancılarına da çare yok galiba. Benim aşılamadan sonra çok olmuştu . Sen kendine dikkat et , bol bol dinlen cnm. Merak etme doğumdan sonra poponun üstüne oturamıyon zaten. :KK1:

Bende toplamadan sonra çok fena kabız oldum gece acillik oldum lavman yapıldı iğrençti şimdi yine öyle oldum doktor şurup verdi şimdiden iç dedi yediğime içtiğime dikkat etmeye çalışıyorum ama çok kötü oldum ilk defa böyle oldu

azcik daha pozitif hikayeler artsin bende psikolojimi topliyim neyse ben kacar iyi geceler

Hayırlı zaman ne zamansa o zaman olur inşallah iyi geceler

Ben geldim çok uzun zaman oldu ama son zamanlarda sizi takip etmeye başlamıştım bugün rabianın beni unutmadığını ve benim içinde dua ettiğini görünce bi tuhaf oldum ve eşimle konuştuk bazı sınırlar içerisinde tekrar yazmama onay verdi .

Öncelikle arzumun zaten umut erenine kavuştuğunu biliyorum inşallah herhangi bir sağlık problemi kalmamıştır.

Güldenizim inşallah yakın zamanda aramıza dönecek

Denizimin tedaviye biraz ara verdiğini biliyorum elifiminde öyle

Elif benimle birlikte tedaviye başladı ve çok şükür hamile olduğunu öğrendim çooook ama çoook sevindim rabbim kucağına sağlıklı bir şekilde almayı nasip etsin

Rabiacım doğumuna çok az kaldı miniğimizin maşşallah kilosu çok iyi rabbim bir avazda rahat bir şekilde doğum yapmanı nasip etsin

Özge hala tedaviye başlamadı diye biliyorum

Hülyacımda minik prensesine kavuştu diye biliyorum çok şükür

Aysuncum tüp bebeğe karar verdi diye biliyorum.

Zeynep ne yaptı bilmiyorum

Ve yeni arkadaşlar sizlerle tanışma imkanımız olmadı ama derdimiz aynı inşallah derdi veren rabbim dermanınıda vericek miniklerimize kavuşacağız

Gelelim bana en son hangi aşamayı yazdım hatırlamıyorum ama 3 tane aşılama yaptırdım malesef tutmadı ve tüp bebeğe geçtik geçen ay başladık tedaviye yumurtalarım toplandı ama transferim yapılmadı ohss den dolayı haftaya regli olmayı bekliyorum rahim kalınlaştırıcı ilaç kullandıktan sonra kısmetse mayıs başı gibi transferim yapılıcak
oyyyy oyyy kimler gelmis canim hosgeldin..evet canim ben dogum yaptim..kizim 41 gùnluk...insallah sende en kisa zamanda hamile kalirsin...

oyyyy oyyy kimler gelmis canim hosgeldin..evet canim ben dogum yaptim..kizim 41 gùnluk...insallah sende en kisa zamanda hamile kalirsin...

O zaman 41 kere maşallah amin inşallah sen nasılsın

tabii kizim azcik deniz teyzesine cekcek tabii :KK1: :KK1: sana cekmedi diye niye kiskaniyosunn aaaaboooovv

İşte kötü huyları sana benzemiş güzel huyları bana benzemiş :KK1::KK1:

gunaydın şekerler alah muhabbetınısı artrsın :)))

Merhaba günaydın

Günaydın kızlar.... Dün gece çok kötüydü. Umut uzun süredir böyle ağlamamıştı.

Günaydın tatlım acaba kulağı felan mı ağrıyor yada başka bir yerinde mi ağrı var

gunaydiinnnn
guldenizden once yaziyim gelmeye karar verirse ben once yazmis oluyimm :KK1:

Kizlar gunaydin.. Topic senlenmis yine. size bir haber vermek istedim. Bilmiyorum belki duymussunuzdur ama guldenizden bahsedilince haberiniz olsun istedim. guldeniz 2 hafta kadar once annesini ve babasini kaybetti :KK43:(
O yuzden gelecegini pek sanmiyorum.

Hepinizi kocaman optum.
Eliff cook mutlu oldum canim..
Darisi hepimizin basina.
Seda arzu hulya elif aysun rabia deniz oyku merve ozlem zeynep ve ismini yazmadigim diger kizlar umarim hepiniz iyisinizdir. Cok optum

Kizlar gunaydin.. Topic senlenmis yine. size bir haber vermek istedim. Bilmiyorum belki duymussunuzdur ama guldenizden bahsedilince haberiniz olsun istedim. guldeniz 2 hafta kadar once annesini ve babasini kaybetti :KK43:(

Hepinizi kocaman optum.
Darisi hepimizin basina.
Seda arzu hulya elif aysun rabia deniz oyku merve ozlem zeynep ve ismini yazmadigim diger kizlar umarim hepiniz iyisinizdir. Cok optum

Tatlım bir çoğomuzun haberi var kafısı birazda olsa dağılır diye gelmesini istiyoruz inşallah yazmaya başlıyacak

Ben iyiyim sen nasılsın tedavi işlerini ne yaptın

Tatlım bir çoğomuzun haberi var kafısı birazda olsa dağılır diye gelmesini istiyoruz inşallah yazmaya başlıyacak

Ben iyiyim sen nasılsın tedavi işlerini ne yaptın

Oyy cok ozledim kiz seni :)) ben de idare ediyorum. En son gittigim dr inofolic verdi. Kafandan at dedi. Bir ay daha klomen denicem. Yazin da asilamaya gecicem kismetse. Senin haberlerini guldenizden aldim ben de. İns bu tedavi son olur. Nerden hangi merkezden alacaksiniz bebisinizi :)

O zaman 41 kere maşallah amin inşallah sen nasılsın

İşte kötü huyları sana benzemiş güzel huyları bana benzemiş :KK1::KK1:

Merhaba günaydın

Günaydın tatlım acaba kulağı felan mı ağrıyor yada başka bir yerinde mi ağrı var
yok tatlım ya, bizimkinin huyu bu. İstediği olmayınca hep huysuz. Akşam üstü neden balkondan eve soktuk diye başladı , başlayış o oldu. Kııız gece oldu gene dışarıya çıkçakmış. Dün gece uykudan gözleri minicik kaldı. Gene de sinirden uyumadı. Yumruklarını sıka sıka ağladı. Mutfağa girince susuyo. Balkona çıkıcak sanıyo :KK1: ama sonra yaygaraya devam

Tatlım bu arada ismi ne
ismini mina koydu cnm... Hülya yazana kadar meraktan çatlarsın diye düşündüm :KK1:

Hepinizi kocaman optum.
Darisi hepimizin basina.
haberimiz var cnm.
İdare ediyoruz işte. Sen nasılsın

X