klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Simdi daha içim rahat canim...dinlenmeye devam ediyorum bir hafta falan daha yayarim herhalde

Ohhhh mis gibi yat dinlen tabi yazın o kadar yoruldun kış hazırlıklarıyla şimdi sefasını sür

kızlar adet oldum ... cuma dr ıcın randevu aldım bakalım bu ay ne dıyecek...

Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah başlarsın hemen

çalıştım geldım :)

Hoşgeldin tatlım

Ohhhh mis gibi yat dinlen tabi yazın o kadar yoruldun kış hazırlıklarıyla şimdi sefasını sür

Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah başlarsın hemen

Hoşgeldin tatlım

hoşbuldum canım... sanmıyorum bu ayda baslamaz cok fena öksürük var hastalığı bahane edecek bu ayda sanırım :) kac aydır oyalıyor benı... gercı vucudum dınlenıyor hanı amaa ıste ben sabırsızım galıba... neyse bu ayda gecsın ne dıyelım

ben de geldimmmmmmmmmmmmm

elocan hamilesin işte canımcım.at herşeyi kafadan.

sedoşş baya aşamalar olmuş gelmeyeli.valla ben 1.aşılamadan sonra 2. aşılamayı yaptırmadım.bu ay gonalf kullandım ama doğal denedik.aşılama büyük hayal kırıklığı yarattı bende.o yüzden istemedim.

kaptan sende tüpe başlıyorsun değil mi?aynı merkezde mi yaptıracaksın?

deniz sen ne alemdesin?dondurulmuşun var mıydı?

ben de ctesiye randevu aldım.gidip bir baktırayım kist falan kalmasın çünkü baya yüksek kullandım gonalf dozunu.

canim benim 4 donmusum var beklemede

Slm arkadaşlar Cerrahpaşa da HSG çektiren varmı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım benım 3. olacak tabı dr baslamaya karar verırse aylardır oyalıyor bakalım bu ay ne dıyecek....cuma aksam 5 te randevum...

selam kızlarrrr
millet uyuyor demek :) neyse benımde uyku saatım geldı yıne. karnım agrıdı bugun işten sonra gıremedım nete... agrı kesıcı aldım ıkı sefer... ınsallah dr kızmaz. ılac almamı ıstemıyorda....

canım ben iyiyim cok sükür. bıraktıgınız gibiyim :)) seni hep takip ettim burdan. umut eren in yaramazlıkları falan. girip okuyorum her zaman. ama yazmıyorum. çok zaman harcıyorum burada takılınca. ama sizi takipteyim. çok öptüm tatlım. özellikle umut'u :*

Tatlım bu arada ismi ne
canim kizimin ismi mina...

ayy cok üzüldüm allah rahmet eylesin ...mekanlari cennet olur...canim biz iyiyiz sen nasiksin..sizkeri cok özledim..

canim benim gözün aydin...cok sevindim..insallah bebegini sag salim kucagina alirsin...

Bence başlıyacak öyle hissettim geçmiş olsun bu arada

ayy servisdeydim canim bir ara baktim yakalamissin ben artik gunduzleri giremiyorum

elif tekrar gozun aydin iyi bak yigenimee :)

Sen kaçda gidip geliyorsun

Aşılama çok fazla şey değiştirmiyor normal denemeden gerçekten bi farkı yok çok az daha ileri bırakıyolar o kadar bende 3 tane yaptırmayabilirdim tüp bebeği nerde yaptırmayı düşünüyorsun araştırmaya başladın mı

Son düzenleme:

Çok güzel ismi sağolsun arzu sende önce rahatlattın beni

Canimmmm ..
Hosgelldinn...
Cok mutlu oldum inan,tedavin de HAYIRLI olsun..
Insallah dogum aninda hepinizin adina dua edecegim..
Amin arzucum,
Ve insallah sutum Bol gelir..amin..
Ayy yerim Ben o haylazi ya.. :)
Sen hamisken kipir kipirdin,bak öcünü aliyo annesi...
Basi sagolsun..
Haberim yoktu..
Ismen dua edip yasin okuyalim..
Adlarini bilen var mi ?
Bu arada Sen de hosgeldin Canim..
Ve aleykum selam..
Rabbim korkularini huzura erdirsin Taze annecik...
kızlar adet oldum ... cuma dr ıcın randevu aldım bakalım bu ay ne dıyecek...
HAYIRLI haberlerini beklioruz insallah Canim..
Benim de 3-5 gune Cati muaynem var,
Dogum seklime karar vericez..
Biraz stresliyim..
Rabbim sabir ve şükrunu versin Insallah..

seda canim artik saatlerim eskisi gibi degil bir cikiyorum taaa aksam giriyorum eve (servis bahane gezmek sahane misali)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…