klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

İnşallah canim inşallah heray bebek haberleri aliriz inşallah...benim tlfonumdaki net bitti yeğenin hattini taktim oda çok yavaş iki ay daha boyle dönüşümlü kullanicam...inşallah bebeğim tutunursa 2 3 ay daha kalicam burada

tutunur ınsallah canım cogu gıtmıs cok sukur:) guzel haberlerınızle moralım yerın egeldı ...

Çok sağol canım... Bende haberlerini Guldenizden aliyorum...inşallah önümüzdeki ay kkuşun sana sımsıkı tutunur canım...Baya yumurtan vardı dimi kaç tane donduruldu

Evet tatlım fazla yumurta oldu o yüZden ara verildi 11 tane dondurulmuş var bakalım kısmet olucak mı amin inşallah . Bende güldenizden alıyorum senin haberlerini 😊

Ben seni unuttum yahu kusura bakma nasılsın ara verdin sende yanılmıyorsam ne zaman başlıyacaksın

ben kendımı unutturmam canım :)
ara vermek zorunda kaldım ıste... nasıp bende bılmıyorum.. her ay kontrole gdıyorum ıste doktor ne zaman derse o zaman... bu aykı adetıme 3 yada 4 gun kaldı bakalım bu ay ne dıyecek sanırım yenı testler ısteyecek.... beklemedeyım ıste. işe alısıyorum. netım yoktu geldıgım yerde ... artık vınım var cok ıyı cekmesede:)ınsallah her aksam buralarda olacam artık....

aman aman kımlerı goruyorum
anam allah sana da benimkinden versin inşallah... Kız bi fena ki sorma. Bugün bütün gün ağladı eve girince. Sokak çocuğu olcak galiba kilosu da yerinde maşallah. Kollarım kopuyor taşımaktan. 1000 küsür tl ye aldığımız bebek arabası da evde kuzu gibi yatıyooo. Bizimki içine oturmuyor. Şimdi zoruna uyuttum, ama hala sallıyom
inş gaz problemin olmaz

Ayyy cnm benim ya, zaten çok nadir fırsat buluyorum kk girmek için. Bugün seni görünce çok sevindim. İnş tüp tedavisi ile bebişine kavuşursun
Evet canim çok şükür Rabbim dualarimizi kabul etti...İnşallah tez zamanda Rabbim hepsine bebeklerini verir
Kıııızz küsmüsün bana, hiç bişey yazmamışın, tek ben kalmışım

Arzum ben sana cevap yazmayi unutmusum
Çok sağol canim arkadasim umut erene inşallah arkadaş geliyor :)
tam sana bunu yazmıştım valla... Tabi yazdığım sırada benimki feryat figan başladı. Yarım saattir dolaştırıyom evde. Sırtım belim koptu. Dışarı çıkacakmış paşam :)) anneme sattım şimdi. Biraz da o dolaştırsın o gelene kadar tekrar biraz yazayım bari

canım umut eren nasıl ... kocaman olmustur masallah:)
Oldu cnm, valla hepimizi asker ediyor. Dün gece 12:30 kalktı. 2 ye kadar oyun oynadı. Oyunu da hoplatma . Yakında haltere başlarım artık, yaptığım kaslarla :))

canım masallah... ne guzel ya bu anlattıkların bıle kulaga nasıl guzel gelıyor :) yakısır umudumuza:) topiğimizin neşesi....

Olsun bu wının bu kadar çekmesine de şükür .inşallah artık son olur herhangi bir şey diyemiyor di mi psikoloji mi önemli diyor donmuş embriyon var mı toplama işlemi çok zormuş bende başladım tüpe

Amin inşallah arzummm bende sizin iyi olmanıza çok sevindim

Canim banada telefon yasaak...
Arzuyu yaaa gaz spazmindan mahfoldum kabız olucam diye de odum kopuyo komposto iciyorum hergun zorlada olsa çorba iciyorum ama iki gündür bahir saklar insan mahfoldum inan...ne yapsam yaaa
Oyyy pasa buyudude sokakmi istiyor.. Vermissindir doğum kilolarini coktan

Olsun bu wının bu kadar çekmesine de şükür .inşallah artık son olur herhangi bir şey diyemiyor di mi psikoloji mi önemli diyor donmuş embriyon var mı toplama işlemi çok zormuş bende başladım tüpe

canım benım ıkı tüpde de dondurulacak kadar ıyı kalıtede yumurta olmadıgını soyledıler... malesef yok. bence toplama ıslemı en kolayı cunku uyuyorsun :) uyandıgında her sey bıtmıs oluyor merak etme... ılkınde benı uyutmamıslardı yumurta toplama ıslemı oncesı. ama ıkıncısını ozelde yaptırdım cok rahattım. hıc bırsey yoktu agrı falan... en guzelı de bu ıste....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…