klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar !!! çatlatma iğnesi olalı 6 gün oldu ve vajinamda kaşıntı ve göz seyirmesi gibi seyirme oluyor bugüne kadarda sağ kasığımda ağrılar oldu şimdide bu acaba hamişmiyimdir? yarın progesteron ve gebelik testi istedi doktorum tahlil vericem belli olurmu ki?

Moralini bozmak istemem ama bnm klomenle olmadi.igne kullandim asilama oldum ama tutmadi iste.hakkinda hayırlısı olsun

(( ins bi gun olur canm yaa benmde umudum
Yok ama gidip geliyom
İste

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba benim bi rosum var yardımcı olursanız sevinirim. mart ayında aşılama yaptırdım tutmadı reglimden 6 gün sonra bel ağrısı oldu ve kahverengi bi kaç damla akıntı gibi bişi geldi sizce aşılamada kullandığım ilaçlardan dolayımı yoksa kist falanmı olmuştur. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

bunu bende bılmıyorum ama niyet ederken abdesli olmak daha ıyıdır sankı
CANIM,ben de bir yakınım icin yapmıştım 4444 salavati tefriciye duasını.
Yani ona yardımda bulunmak icin bir kısmini ben okumuştum.
Hem de adetliydim,
Sadece okumadan önce namaz abdesti alıp başımı bağlayıp seccademi serip kibleye dönüp okuyordum ve
Ardından duami ediyordum.
Bu arada duası kabul oldu :)

Rabbim korkularını güvene,huzura erdirsin insallah..
Sagolun kuşlar geldim simdi hastaneden artik zaman geçmesini bekliyoruz
E hadi hayırlısı :)
merhaba arkadaşlar kloemn+çatlatma iğnesi ile hamile kalan var mı??? bende bu ayın 15 in de oldum bekliyorum ama aferdesinz alt tarafım çok sabcı yapıyor arada kaıklarım ağryor...
Ben ilk klomen ve catlatma iğnesi denememde gebe kaldım,hamd olsun..
14.günün sonunda kantestinde gebe olduğumu ogrendimm.
Rabbim sizlere de nasip etsin,amin.

Maşallah kilosu yerinde doğmus yavrucugun :)
Benim dr da 3.700un üzeri genelde sezeryan öneriyoruz dedi,
Bakalım bizim fistik ne kadar duracak yerinde teyzesi..
Erken gelirse,normal dogum daha rahat olacak diyo doktor..
Hem korkuyorum,hem mutluyum..
Cok karışık..
Rabbim bebek icin çabalarken, gebelik döneminde ,doğumda ve ardında çektiğimiz zahmetleri gunahlarimiza kefaret eylesin insallah..O'na sigindik...hepimizin yardımcısi olsun..amin.

Herkese mrb diyorum öncelikle benide aranıza alınan :))
Kısaca durumumdan bahsetmek istiyorum Haziran'dan 2 yıllık evli olucam inş. Evlendikten sonra 6 bebek düşünmedik . 6 sonunda neden olmasın dedik erken olmadığını karar verdik çalışmalara başladık 3 ay normal yollarla hamile kalamayınca ???. oluştu (. Bu 3 4 ay boyunca kendimi her ay hamile hissettim ) Önce eşim gitti doktora yaklaşık Haziran aylarına denk geliyordu eşimde varikosel çıktı buna bağlı olarak sperm hareketliğinde düşüklük ,şekil bozukluğu, ciddi derecede morfolojide bozukluk ... Sayımız normaldi ama :) bizim deyişimizde kafası kıyak gençlik baya çokkkk .... Doktor 6 ay sonra tekrar gel spermiogram yapalım dedi bu arada kullanmamız için proxeed plus verdi günde 2 tane kullanıyordu ... Bol fıstık fındık keçiboynuzu pekmeZi arı- bal- polen karışımı kullanmaya başladığı ) neyse sonrasında benim adetlerim düzensiz olmaya başladı 32 33 günde bir oluyordum 40 güne çıktı adet aralıklarım tabii ???? Yine oluştu kadın doğum uzmanında aldık soluğu zaman olarakda gecen senki Ramazan ayına denk geliyordu .... Benimde merer yumurtalıklarımda incili bir kolyem varmışmış PKOS luymuşummmm maalesef öğrendiğimde üzülmüştüm tam olarak ne olduğunu bilmiyordum açıklama yaptıııı. Malum şeyler..... Sonrasında eşimi 6 ayı doldurmasını beklerken bende boş durmadım iç hastalıkları uzmanından çeşitli testler yaptırdım hormonların normal dedi kilon normal ve inüsilin direncin yok dedi ....sonrasında konusunda uzman bir kadın doğum uzmanı aradık tavsiyeler üzerine bi doktora başvurdum Kasım ayından beri 2 ay klomen + çatlatma iğnesi 1 ayda letu diye bir ilaç kullandım ve çatlatma iğnesi oldummm ama gebelik oluşmadı sonrasında rahim filmi çektirdik sonuç. Iyi tüplerim açıkmış ... Bu ayın 21 adet oldum 24 itibari ile iğne kullanmaya başladım bugün kontrole gittim yumurtlarım büyümüş 12 mm olmuş 3 tane yumurtam büyümüş.... Ama boyut yeterli değilmiş 3 iğne daha verdi Perşembe günü tekrar gidicem kontrole yeterli boyuta ulaşırlarsa aşılama önericeö dedi .... Hikayem buuuu . Allahım ne olur isteyen herkese çocuk nasip et aratma yarabbim :)) aminnnn

kızlarrr selammmmmmmmmm

kimsecikler yok yine topikteee.ses verin arada.

elocan naptın merak ettim?transfer oldu mu?

benim bata 3 var.daha doğrusu teste 3 var.ocaktaki aşılamada hangi belirtilerim olduysa aynılarını yaşıyorum.göğüslerim acıyor,sağ kasığım arıyor baya.kabızlık,gaz sancısı hepsi mevcut.hayırlısı diyorum sadece

Bugun doktora gitttim.. Sat 17 mart ve hala yumurtalarim 13 mm. Yavas gelisiyor dedi. Adet duzensizligim var gec adet olurum. Doktor 28 gunde olsaydim bu ay olmadi dicekti ama yine de bi kac defa daha takip edelim dedi.. Ctesi gene gidicemm. Buyumesi icin ne yiyebilirim bana akil veriiinnn kizlar... Yada buyur mu bu saaten sonra 3 gundur keciboynuzu pekmezi iciyorum ama etki etmedi ki hala kucuk yumurtalarim. Bi anda buyur mu ki off bana bi akil verinn. Bu ayi cope mi atayimmm

kuru incir ye bol bol.klomen mi kullanıyorsun iğne mi?benim de iğneyle 19.günde istenilen boyuta geldi merak etme

sess
verdim (anlatcak bisey olmayinca)

Ses bir iki uç :)
Canim perşembe günü iki embriyo transfer oldu yatiyorum hala bugün biraz biraz kalkmaya basladim artik ptesi günü tahlil günüm
Hadi hayirlisi canim senin baya az kalmis inşallah hayirli haberi önce sen sonrada ben veririz ve tabiki Rabbim istiyen herkese versin

Canim ben 6 7 inciri kaynayan 2-3 su bir suda 15 dakika haslayip günde bir kere suyunu iciyodum ictigim ay baya kasik agrim oluyodu

Canim ben 6 7 inciri kaynayan 2-3 su bir suda 15 dakika haslayip günde bir kere suyunu iciyodum ictigim ay baya kasik agrim oluyodu

Canm ben onu aralik ayinda yaptim kisy yapti bende cok asiri buyudu catlayamadi bu defa doktor kontrolindeyim ya rahatca icebilirim heralde

Canm ben onu aralik ayinda yaptim kisy yapti bende cok asiri buyudu catlayamadi bu defa doktor kontrolindeyim ya rahatca icebilirim heralde

Bide bazi hormonları etkiliyomus canim pkolular dikkatli kullanmaliymis çok şükür bende bi yan etki olmadi...bu ay tüp bebek yaptim ignelere basladigim ilk uç gün kullandim devam ettirmedim korktum dengemi bozar diye

Bide bazi hormonları etkiliyomus canim pkolular dikkatli kullanmaliymis çok şükür bende bi yan etki olmadi...bu ay tüp bebek yaptim ignelere basladigim ilk uç gün kullandim devam ettirmedim korktum dengemi bozar diye

Bnde pko yok ama incir kuru kullanmadan once adetlerim duzenliydi kullandiktan sonra hem
Kist oldu hemde adetler sasirdi. İcmesem mi??

elooocann guzel haberlerini bekliorum cnmmm:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…