klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Klomen kullanmıştım reglimin 5.gününde başlayıp..2 tane 20cm büyüklüğünde yumoş oluşmuştu...gün aşırı ilişki ve beklemedeyim..son 2 gün bat 6 nisan...ümidim pek yok ama hayırlısı...

AMIN Canim,
Insallah her isteyen kadin bu duygulari yasar..
5 cmlik acilma cok iyiymis..sancin baslar baslamaz gitmedin sanirim,biraz Evde cektin sancini..
Kanaman ya da suyun geldi mi sanciyla birlikte?

yarin bat ve bugun akinti rengim koyulasmaya basladi.bu ay da olmadi.nasip diyorum sadece ama cok uzuluyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rabbim yardimcin olsun Canim..

iyi akşamlarrr

doktoruma whatsuptan yazmıştım test negatif.bir süre ara vermek istiyorum herşeye diye.akşam aradı benireglin başladı mı dedi yok dedim ama başlamak üzere.olmazsan ptesi idrar testi yap dedi.tamam dedim gelmem gerekiyor mu dedim.onun için ptesi tekrar arıcam dediultrasona çağıracak mutlaka.gidip konuşurum belki iyi gelir.

akıntım koyu sarı artık.hatta eve gelince wcde afedersiniz peçeteye upuzun kahverengi sümüksü akıntı geldi.yolda benimkiler.hayırlısı

Maşallah doktorunla whatsapptan gorusuyosun hee...
Ekime kadar dinlencen sanirim hayirlisi olsun canim inş bebegin tedavisiz kendiliğinden olur

Maşallah doktorunla whatsapptan gorusuyosun hee...
Ekime kadar dinlencen sanirim hayirlisi olsun canim inş bebegin tedavisiz kendiliğinden olur

işte doktorumu bu yüzden seviyorum.istediğimde ulaşıyorum.whatsdan yazıyorum müsait olduğunda arıyor

şimdilik planım ekim hayırlısı olsun

Canım bende de işe yaramadı hap. 1 yılda klomenle sadece iki kez birer yumurta büyüyebildi. Ben soğan kürü yaptım. Kesinlikle tavsiye ederim. Soğan kürü yaptığım ay büyüdü çünkü büyüyenlerden biri. Soğan kürüyle rabbim nasip etti diyebilirim. 3-4 ay sürebilir ama olsun. Ben düzenli üç ay kullandım. Allah'a şükür şimdi hamileyim. Darısı siz arkadaşlarımın başına. Allah yardımcınız olsun. Tez zamanda güzel haberi alın inşallah.

canim hayirlisii insallah en kisa zamanda hamile kalirsin...

AMIN Canim,
Insallah her isteyen kadin bu duygulari yasar..
5 cmlik acilma cok iyiymis..sancin baslar baslamaz gitmedin sanirim,biraz Evde cektin sancini..
Kanaman ya da suyun geldi mi sanciyla birlikte?

Rabbim yardimcin olsun Canim..
canim ben sanciyi evde cektim..ama ne akintim ne kanamam ne suyum vardi..ona ragmen 5 cm acilma olmustu..insallah seninde rahat bi dogum olur...

ankaaaa ben de sogan kuru yapicam bu ay.ilik mi icmek gerekli?

ankaaaa ben de sogan kuru yapicam bu ay.ilik mi icmek gerekli?

Canım adetinin 10. günü başlıyorsun. İlk ay 15 gün sabah ve akşam taze hazırlanmış soğan suyunu aç karna içiyorsun. Sonraki aylar 10 gün devam ediyorsun. Ilık değil ama içilebilecek sıcaklığa gelince içiyorsun. Zaten ılıyınca soğan tadı hoş olmuyor. İnş. sende de işe yarar. Ben bir de soğanı ne olur ne olmaz diye memleketten getirtmiştim. İmkanın olursa sen de köy soğanıyla yap. Sonra da rahat ol. Bebek olsun diye değil de adetin kendi başına düzenli olsun diye yap. Ben öyle düşündüm. Çünkü kürden sonra aşılama planlıyordum.
İnş. birkaç ay içinde senden de güzel haberleri alacağız. :)

canim hayirlisii insallah en kisa zamanda hamile kalirsin...

canim ben sanciyi evde cektim..ama ne akintim ne kanamam ne suyum vardi..ona ragmen 5 cm acilma olmustu..insallah seninde rahat bi dogum olur...

Drum sancıların 5 dk da bire inmeden hastaneye gelmek zorunda diilsin gibi birsey dedi
Yani sancı araları 15-20dk iken hastaneye gitmenin pek bi anlamı yokmuş sanirim..
Kizim 3.300gr cikti.
Böyle kilosu devam ederse ve başı aşağı inmezse normal dogum diye ısrar etmenin anlamı yok dedi,
Yani bu anlama gelen bsi dedi
Bebeğim başı aşağı dönmus ama inmemiş daha aşağıya,
Ben oyle anladım..
Bakalım cati muayenesinde ne.çıkacak 10 gün sonra?
Drum cati muaynesine kadar dogurmazsin daha dedi,
Hayırlısı Allahtan..
Senin Cati muaynen nasil gecmisti cnm?
Cok soru sordum,hakkını helal et..

umarım herkes iyidir.

elifff iyi haberlerini bekliyorum. ben seni bikaç hafta önce hamiş gördüm rüyamdaaa :)) çok umutluyum senden. rabbim hayırlısını versin inşş

kızlar selam 5 nisan itibariyle regl oldum yeni bat 5 mayıs..druma gittim kist oluşmamış..tekrar klomen verdi..bu ay çatlama iğnesi yapacaz dedi..
bakalım hayırlısı..

umarım herkes iyidir.

elifff iyi haberlerini bekliyorum. ben seni bikaç hafta önce hamiş gördüm rüyamdaaa :)) çok umutluyum senden. rabbim hayırlısını versin inşş

Canim ruyan gerçek oldu çok şükür hamileyim degerim 85 cikti çarşamba tekrarliycaz inşallah iki katina cikar ozamana stresim bitmedi yani :)
Rabbim herkese en yakin zamanda bu duyguyu tattirsin insallah

kızlar merhaba ben 20 aylık evliyim 16 aydır korunmuyorum ve hala çocuğumuz olmadı.eşimin sperm testi yapıldı herşey normal çıktı.benim prolaktinim yüksek çıktı ilaçla düşürdük devlet hastanesine gidiyordum ama herşeyde beni özele yönlendiriyor bende özel hastanede iyi bir doktor araştırıyorum.devlet hastanesindeki doktor rahim filmi çektirmemi söyledi korkumdan erteleyip duruyorum.her ay adet oldummu bunalıma giriyorum artık ve insanların sorusu bebek yokmu daha inanın bu sorular sizi daha çok yıpratıyor bana aşamaları anlatırmısınız rahim filminden sonra tedavi için neler yapılıyor.inşallah rahim filmimde temiz çıkar.Allahım kucağımızı boş bırakmasın hepimize hayırlı evlatlar versin.kimseye derdimizi anlatamıyoruz yaşamayan anlamıyor burda birbirimize destek olalım benim buna çok ihtiyacım var her ay eşime yine adet oldum demekten utanıyorum artık

Aynen cnm bnmde1.5 yil oldu hala yok.her ay dediğin gibi adet gununde evde yas ilan ediyrm eşim bnm gibi takmiyor ama elimde degil.rahim filmi anestezili oldu.bisey duymadim yani.oncesinde klomenle yumurta buyumemisti. O yuzden igne tedavisine gecildi bnde. Asilâma oldum o da tutmadi mayista 2.asilama olacak bekliyrm

Canim ruyan gerçek oldu çok şükür hamileyim degerim 85 cikti çarşamba tekrarliycaz inşallah iki katina cikar ozamana stresim bitmedi yani :)
Rabbim herkese en yakin zamanda bu duyguyu tattirsin insallah

Elocan, çok sevindim. Allah tamamına erdirsin. İnş. güzel bir hamilelik geçirir, hayırlı ve afiyetli bir bebeğin olur. Nasıl mutu oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…