klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Rabbim cumlemize yardim etsin,
Benim de 14. Ayimda gebeligim tutmustu.1 yili gecince insan streslenmeye basliyor.
Elimden geldigince dua ediyorum sizlere de..

Ay deniz, ne guzel bir ruya :)
Masallah diyelim ve de insallah :)

Amin arzucum,
35. Haftada 3 kg kizim,
Dr 4 kg u bulacak sanirim diyor,
Erken dogum olmazsa normal dogum zor olqbilir diyor,
Umuteren kac kg dogmustu cnm ?
Bu arada cok gecmis olsun..

Sagolun kuşlar geldim simdi hastaneden artik zaman geçmesini bekliyoruz

sagol tesekkur ederım :KK34:

rica ederim canim

kızlar ne okunuyor bende okuyayım ya :KK1::KK1: pat diye atladım merhabalar nasipse ikinci kez tüp bebek hazırlıklarına başladım inşallah hayırlı olur :KK49:

illaki konuşmuşuzdur tatlım :))) 4444 tefriciye adetliyken ve abdestsiz okunabilirmiki bunu nasıl bilmem ya :26:

evet canim 4444 tefriciye....yani mecbur degilsin abdestli olmaya...abdestsizde okuya bilirsin ben sormustum.

Sağol canim geldim simdi yemek yedim uzandim simdi kanama oldu biraz ama olur dedi doktorun hayirlisi artik

hadi hayirlisi canim...

merhaba arkadaşlar kloemn+çatlatma iğnesi ile hamile kalan var mı??? bende bu ayın 15 in de oldum bekliyorum ama aferdesinz alt tarafım çok sabcı yapıyor arada kaıklarım ağryor...

aysun gecen aksam seni gordum ruyamdaa 13-14 yaslarinda bir kizin vardi cok guzeldi sende oyle anne kiz degilde abla kardes gibiydiniz ist.gelmissiniz bir cafede muhabbet ettik sana demedim icimden aysun ikinci bebek icinmi ugrasiyor diyodum hic bahsetmedi kizindan diyodum galibaa coookk gelecegi gordum bu arada masmavi gozlerin vardi kizinininda oyle :KK1:

hayır olsun inşallah denizzzzzzzz.belki malum olmuştur:KK1:gözlerim mavi değil ama:KK52:

valla gün falan saymıyorum bu ay.ctesi vuruldum işte iğneyi.4 gün üst üste ilişki oldu.rabbim nasip ettiyse olur.çok dua ediyorum çok istiyorum.allah bilir

hayır olsun inşallah denizzzzzzzz.belki malum olmuştur:KK1:gözlerim mavi değil ama:KK52:

valla gün falan saymıyorum bu ay.ctesi vuruldum işte iğneyi.4 gün üst üste ilişki oldu.rabbim nasip ettiyse olur.çok dua ediyorum çok istiyorum.allah bilir

insallah olur canım mutlu haberını beklıcem

Rabbim cumlemize yardim etsin,
Benim de 14. Ayimda gebeligim tutmustu.1 yili gecince insan streslenmeye basliyor.
Elimden geldigince dua ediyorum sizlere de..

Ay deniz, ne guzel bir ruya :)
Masallah diyelim ve de insallah :)

Amin arzucum,
35. Haftada 3 kg kizim,
Dr 4 kg u bulacak sanirim diyor,
Erken dogum olmazsa normal dogum zor olqbilir diyor,
Umuteren kac kg dogmustu cnm ?
Bu arada cok gecmis olsun..
Cnm umut eren 3450 gr doğmuştu erken olmuştu 2 hafta. 36 haftalık 3250 gr çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam, rabbim hayırlısını versin inş. Sağlıcakla kurtulmayı nasip etsin. Dr lar genelde 3,500 gr üstüne sezeryan öneriyor.

Off nolucak nasil olucak bilmiyrm asilama olmadi tup bebek mi olur ne zaman olur dusunmekten alamiyrm kendimi biliyrm yalniz degilim bnm gibi bicok insan var burada ama istiyrm artik 1.5 yil oldu.Bebeğim gel artik lutfen seni bekliyorum

Selaam
Kizlar bu ay klomen kullandm ama adetimn 12. Gunu dr gttim 2 yunurta var 13 ve 12 mm:KK43: gelismemis dedi dr sizce gelisir mi?? Sali gunu tekrar cagirdi. Catlatma ignesi yapacakmi bilmem ama yavas calisio yumurtalarin dedi:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selaam
Kizlar bu ay klomen kullandm ama adetimn 12. Gunu dr gttim 2 yunurta var 13 ve 12 mm:KK43: gelismemis dedi dr sizce gelisir mi?? Sali gunu tekrar cagirdi. Catlatma ignesi yapacakmi bilmem ama yavas calisio yumurtalarin dedi:KK43:

Klomen bana da yeter li gelmedi 3 ay kullandim sonra ignelere gectim bnmde gelismemisti klomenle hayirlisi canim.sali gunu tekrar bakilir karar verilir her bunye farkli belki senin gelisir

seLam kızLar
aranıza yeni katıldım pko yüzünden 1.5 senedir hamile kalamıyorum
2-3 aydır biraz dinlenmek için ara vermiştim bu ay klomene başlıcam
ALLAH ım isteyen herkese nasip etsin ...

insallah olur canım mutlu haberını beklıcem

inş bebeğinin olacağının haberini alırsın en kısa sürede bende 23 martta aşılama yaptım 25 martta çalışmalara başladım. 27 martta da doktorum ultraonla baktı güzelce çatlamış yumurtan herşey iyi dedi rahim duvarım 5mm di inceydi oda 2 mm artmış 7 mm olmuş .umarım bir an önce olumlu sonuçlar alırız.

Klomen bana da yeter li gelmedi 3 ay kullandim sonra ignelere gectim bnmde gelismemisti klomenle hayirlisi canim.sali gunu tekrar bakilir karar verilir her bunye farkli belki senin gelisir

Kacinci gunde ne kadar gelisti senin canm? Bana doktor erken bakmis olabilirz die sali yine cagirdii bakalim

Kacinci gunde ne kadar gelisti senin canm? Bana doktor erken bakmis olabilirz die sali yine cagirdii bakalim

Bnmde 12.gunde 12 mm de kaldi tekrar bakmisti ama yeterli buyumemis demisti.ama igneyle cok guzel buyudu 8.9.gunde 18mm flndi en buyugu ama onunda sonucu guzel olmadi

Bnmde 12.gunde 12 mm de kaldi tekrar bakmisti ama yeterli buyumemis demisti.ama igneyle cok guzel buyudu 8.9.gunde 18mm flndi en buyugu ama onunda sonucu guzel olmadi

Aaa benle ayni olmus.. Ne oldu ki sonucu canm ya :KK43:

X