klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar doguma nerdeyse 1 ay kaldi,
Kilosu onden gidiyormus kizimin,
Dr belki normal dogum zorlar dedi
Cati muaynesinde daha net konusacakmis..
Insallah bu tatli telaslari sizler de yasarsiniz..
Allah yar ve yardimciniz olsun..
Allah kurtarsın cnm, inş sorunsuz bebişini kucağına alırsın.
ben de uzun süredir giremiyorum. Önce oğluşum sonra da annem hasta oldu. Hatta acilden geldik gene bu gece ( rabbim kimseye hastalık ve dert vermesin inş

duami eksik etmiyorum canim....
canim ben tam 4444 dua salati tefriciye basladim bebisim geldi, sende basla cok destegi var.
evet ben aglamiyordum ama icten ice agliyordum, asilamadan sonra yikildim resmen...cok ümit etmistim...cok seviniyordum insallah olur diyordum...cokda inaniyordum, ama olmadi.....
sonrasinda bayram gibi geldi bize...
evet aglama canim...dua et bol bol...
zamani var daha demek ki, bebeklerimiz cok sansli cünkü kiymeti daha fazla olacak insallah :)

Rabbim cumlemize yardim etsin,
Benim de 14. Ayimda gebeligim tutmustu.1 yili gecince insan streslenmeye basliyor.
Elimden geldigince dua ediyorum sizlere de..
Ay deniz, ne guzel bir ruya :)
Masallah diyelim ve de insallah :)
Amin arzucum,
35. Haftada 3 kg kizim,
Dr 4 kg u bulacak sanirim diyor,
Erken dogum olmazsa normal dogum zor olqbilir diyor,
Umuteren kac kg dogmustu cnm ?
Bu arada cok gecmis olsun..

canım ben devlette yaptırdım sadece ilaç ve iğnenin parasını verdim 3. aşılamadan sonra rapor verecek doktorum inşallah gerek kalmaz canımm

İnşallah canım sağolasın.bakalım bekleyıp görcez hayırlsı olur ınsallah

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dua ya nasıl basladınız niyetmı ettınız ayrıntılı yazarmısınız:26:

artık ruyalarımda bugunlerı astım taa 14 sene sonrasına vardım:44:

dua ya nasıl basladınız niyetmı ettınız ayrıntılı yazarmısınız:26:

evet, niyet ettim canim, yani allahim bunu bunun icin okuyorum dedim, bebisim en kisa zamanda saglikli olsun dedim...ve duaya basladim canim...istedigin zaman okuya bilirsin, ve heryerde okuya bilirsin, abdest gerekmiyormus, ben arastirdim.

evet, niyet ettim canim, yani allahim bunu bunun icin okuyorum dedim, bebisim en kisa zamanda saglikli olsun dedim...ve duaya basladim canim...istedigin zaman okuya bilirsin, ve heryerde okuya bilirsin, abdest gerekmiyormus, ben arastirdim.

adetliyken baslanabılıyormu bası acık okunabılıyor sanırım bende baslıyım

kızlar ne okunuyor bende okuyayım ya pat diye atladım merhabalar nasipse ikinci kez tüp bebek hazırlıklarına başladım inşallah hayırlı olur

kızlar ne okunuyor bende okuyayım ya pat diye atladım merhabalar nasipse ikinci kez tüp bebek hazırlıklarına başladım inşallah hayırlı olur

yukarıda arkadasın yazdıgı dua ya baslıcam da onu konusuyoduk

ben senı nerden tanıyorum konustuk baska topıklerde galıba:26:

yukarıda arkadasın yazdıgı dua ya baslıcam da onu konusuyoduk

ben senı nerden tanıyorum konustuk baska topıklerde galıba:26:

illaki konuşmuşuzdur tatlım :))) 4444 tefriciye adetliyken ve abdestsiz okunabilirmiki bunu nasıl bilmem ya :26:

yok cnm takılıyorum sana üzülme şu testin sonucu bi çıksın bakalım yakma işini konuşcaz artık ama devlet has.oldugu için geç çıkıyo bence sonuçlar. eltimde 2 sefer yaktırmış yara hiç acımıyo 10 dak. bitiyo ayağa kalkıp geze geze eve geldim dedi bakalım ya ama korku var yani:18:

Sağol canim geldim simdi yemek yedim uzandim simdi kanama oldu biraz ama olur dedi doktorun hayirlisi artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…