klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar ben incir kürüne başladım sabah ve akşam aç karına içiyorum öğlenleride 1 bardak hayıt çayı içsem zararı olur mu acaba

hepsini karıştırmış olmnayayım fsh 20 amh 0.6

6 aydır uğraşıyorum :KK43:(

Kizlar doguma nerdeyse 1 ay kaldi,
Kilosu onden gidiyormus kizimin,
Dr belki normal dogum zorlar dedi
Cati muaynesinde daha net konusacakmis..
Insallah bu tatli telaslari sizler de yasarsiniz..
Allah yar ve yardimciniz olsun..

slm kizlar,

sizlere ümit olsun diye yaziorum...
bende cok sey denedim ilaclardan, ignelerden tuttun asilama bile oldum ama maalesef her seferinde bir hüsran oldu...
tam ümidi kesmiskene melegimiz geldi...hic birsey yapamdan (o kadar tedavi olduktan sonra sasirdik hata doktorda sasirdi)
allahim sizlerede nasip etsin en kisa zamanda...

cok zor gecit bizim icinde bu tedavi ve cok uzun geldi bu bekleyis....

allah yardimciniz olsun...
hep dua edin...allahin bir bildigi vardir. sakin isyan etmeyin....

13.gunden sonra test yapabilirsin.ben de ctesi vuruldum catlatma ignemi.asilama kolay 2 dklik bi islem.catalda yapiliyor.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tesekkür ederim canım bugun kasıların cok agrıyo uyku yapmışmıydı sıze ınsallah tutar Rabbım ısteyen herkese versin

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar bana adetin 5.günü başla diye serophone verdi 5 gün kullan dedi ama iğne felan yok

acaba benmi anlamadım tekrar gidip sorsam mı

bende kullandım canım sonra yumurta takibine gittim dün iğne yazdı canım vurdum yarın aşılamam var:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

Merhaba arkadaşlar bende 5gun klomen kullandım ve dun catlatma iğnesi oldun ılk defa bakalım ınsallah herkes bebişine kavusur tez vakıtte..
Ben 26asındayım 2.5yıllık evlıyım daha yenı bebek ıstıyoruz ama ben PKO luyum malesef adet olamıyorum dolayısıyla yumurtalarım gelısmıyor..bu yuzden klomen kullandım ve catlatma ıgnesı oldum bu akşam ve persembe ctesı akşamı ilişki önerdi.. Ve sonrasında beklıcez dedı.ne kadar beklıyoruz bana yardımcı olurmusunz;(( bırde eşimin spermogram testını ıstedı yaptırdık
Bıraz harereklılık az dedı bu ay iğneyle tutmazsa aşılama yapalım dedı.. Aşılama zor mu yaptıran varmı acaba kızlar

merhaba canım bende dün çatlatma iğnemi yaptım yarın aşılamam var ben serephone kullanmıştım iğneden sonra 15-16 günde kanda varsa çıkıyor canım bu benim 2. aşılamam bakalım kısmet işte aşılama zor değil merak etme çok basit bi işlem

merhaba canım bende dün çatlatma iğnemi yaptım yarın aşılamam var ben serephone kullanmıştım iğneden sonra 15-16 günde kanda varsa çıkıyor canım bu benim 2. aşılamam bakalım kısmet işte aşılama zor değil merak etme çok basit bi işlem

İnşallah senınde olur canım bakalım daha benım ılk olduğundan kafamda her sey soru işareti aşılama ne kadara mal olduu sana bu ay olmazsa onumuzdekı ay banada aşılama dedı cunkü

Kizlar doguma nerdeyse 1 ay kaldi,
Kilosu onden gidiyormus kizimin,
Dr belki normal dogum zorlar dedi
Cati muaynesinde daha net konusacakmis..
Insallah bu tatli telaslari sizler de yasarsiniz..
Allah yar ve yardimciniz olsun..

sağlıkla kavuş bebeğine canımmm amiinn inşallah bizlerde yaşarızz kısa zamanda

slm kizlar,

sizlere ümit olsun diye yaziorum...
bende cok sey denedim ilaclardan, ignelerden tuttun asilama bile oldum ama maalesef her seferinde bir hüsran oldu...
tam ümidi kesmiskene melegimiz geldi...hic birsey yapamdan (o kadar tedavi olduktan sonra sasirdik hata doktorda sasirdi)
allahim sizlerede nasip etsin en kisa zamanda...

cok zor gecit bizim icinde bu tedavi ve cok uzun geldi bu bekleyis....

allah yardimciniz olsun...
hep dua edin...allahin bir bildigi vardir. sakin isyan etmeyin....

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımm darısıda bizlere olsun benim de yarın 2. aşılamam var bu ay ilki kadar takmıyorum olursa olur zaten rabbim verdikten sonra .

İnşallah senınde olur canım bakalım daha benım ılk olduğundan kafamda her sey soru işareti aşılama ne kadara mal olduu sana bu ay olmazsa onumuzdekı ay banada aşılama dedı cunkü

canım ben devlette yaptırdım sadece ilaç ve iğnenin parasını verdim 3. aşılamadan sonra rapor verecek doktorum:emir_bebek: inşallah gerek kalmaz canımm

Merhaba arkadaşlar bende 5gun klomen kullandım ve dun catlatma iğnesi oldun ılk defa bakalım ınsallah herkes bebişine kavusur tez vakıtte..
Ben 26asındayım 2.5yıllık evlıyım daha yenı bebek ıstıyoruz ama ben PKO luyum malesef adet olamıyorum dolayısıyla yumurtalarım gelısmıyor..bu yuzden klomen kullandım ve catlatma ıgnesı oldum bu akşam ve persembe ctesı akşamı ilişki önerdi.. Ve sonrasında beklıcez dedı.ne kadar beklıyoruz bana yardımcı olurmusunz;(( bırde eşimin spermogram testını ıstedı yaptırdık
Bıraz harereklılık az dedı bu ay iğneyle tutmazsa aşılama yapalım dedı.. Aşılama zor mu yaptıran varmı acaba kızlar

Bildiğim kadarıyla zor değl. Ama baya erken demiş aşılama olsun diye. Normal süreçte hapla deneniyor. Vakit kaybı olmasın dersen aşılama yaptır. Hakkında hayırlısı ve afiyetlisi olsun.:KK31:

kızlar ben incir kürüne başladım sabah ve akşam aç karına içiyorum öğlenleride 1 bardak hayıt çayı içsem zararı olur mu acaba

hepsini karıştırmış olmnayayım fsh 20 amh 0.6

6 aydır uğraşıyorum :KK43:(

Canım ben Saraçoğlu'nun sitesindeydi -yanlis hatırlamadıysam- pko'lular için incir kürünü tavsiye etmiyor. O bir hormonu yükseltiyormuş. Ancak 5-6 ay soğan küründen sonra tavsiye ediyor. Ben 3 ay soğan kürü yaptım. Allah'a şükür işe yaradı. Bir araştır istersen.:KK31:

sağlıkla kavuş bebeğine canımmm amiinn inşallah bizlerde yaşarızz kısa zamanda

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımm darısıda bizlere olsun benim de yarın 2. aşılamam var bu ay ilki kadar takmıyorum olursa olur zaten rabbim verdikten sonra .

amin canim insallah, kafana takmamaya calis, yani unut sanki hic hamile kalmak istemiyorsun gibi düsün, yani kafandan at bunlari, insallah olur canim...
bütün isteyen herkese nasip etsin allahim.

amin insallah canim, insallah saglikli, eli aga düzgün bir sekilde alirim bebisimi kucagima, darisida sizlere...
zaten bol bol dua ediyorum sizlerede

amin canim insallah, kafana takmamaya calis, yani unut sanki hic hamile kalmak istemiyorsun gibi düsün, yani kafandan at bunlari, insallah olur canim...
bütün isteyen herkese nasip etsin allahim.

amin insallah canim, insallah saglikli, eli aga düzgün bir sekilde alirim bebisimi kucagima, darisida sizlere...
zaten bol bol dua ediyorum sizlerede

Allah razı olsun tatlımm sağolll:KK16::KK16::KK16::127::127:

Allah razı olsun tatlımm sağolll:KK16::KK16::KK16::127::127:

cümlemizden allah razi olsun tatlim...
hic isyan etme canim...zamani vardir herseyin..allahimda bizi böyle sinadi...
sinavi basariyla gecmek icin dua et bol bol ...olurmu...

bende düsünyordum, benimde olacakmi diye, acaba bende anne olacami, falan filan...
simdide inanamiyorum :)

cümlemizden allah razi olsun tatlim...
hic isyan etme canim...zamani vardir herseyin..allahimda bizi böyle sinadi...
sinavi basariyla gecmek icin dua et bol bol ...olurmu...

bende düsünyordum, benimde olacakmi diye, acaba bende anne olacami, falan filan...
simdide inanamiyorum :)

isyan etmiyorum şükrediyorum halime canımm şükürki bi problemimiz yok diyorumm Rabbim sen ol dersen olur geçiktirme sağlıkla hayırlısı ile ver diyorum inşallah olacakta zor olacak ama sonu güzel olacak inanıyorumm kıymeti daha çok olacak sen kaç yıldır bekliyordun bebişini canımm

kızlaar iki yıldır evliyim daha önce bir düşük yapmışım %90 :KK43: bu gün öğrendim ... bu gün 14. gün akşam 11 de çatlatma iğnesi vuruncam perşembe aşılama yapılacak sizinle olmak istedim dualarınızı esirgemeyin inş.
:emir_bebek:

isyan etmiyorum şükrediyorum halime canımm şükürki bi problemimiz yok diyorumm Rabbim sen ol dersen olur geçiktirme sağlıkla hayırlısı ile ver diyorum inşallah olacakta zor olacak ama sonu güzel olacak inanıyorumm kıymeti daha çok olacak sen kaç yıldır bekliyordun bebişini canımm

canim biz evlendik evleneli deniyorduk...hic korunmadim, agustos ayinda bos gebelik gecirdim...yikildik yani..simdide korkuyorum...
evet isyan degil canim bendede ayniydi, ama cevrem beni cok sinir ediyordu...kiskanmiyordum kesinlikle ama duydukcana bu hamile su hamile diye bende istiyordum...benden sonra evlenenlerin bile bebisleri oldu diyordum...
evet, suan kiymetli bizimkiside canim....aman dikkat et aman söyle diyor annem kardesim...tabi esim dahada cok dikkat ediyor is bile yaptirmiyor.
sorun bende degildi canim...esimdeydi, ama asilama bile sonuc getirmemisti bize, ilaclar igneler, cok para harcadim, asilamadan sonra bir kac ay birsey yapmayalim dedik...artik olursa olur dedik, melegimiz geldi, allahima sükürler olsun....
siz ne zamandir bekliyorsunuz?

Bgn 12.gunum .doktordaydim 2 tane yumos var gecen ayki ignelerin etkisiyle.baska bisey vermedi dr. Bu ay ilacsiz gun asiri iliskiyle devam edelim dedi.bakalim hayirlisi

canim biz evlendik evleneli deniyorduk...hic korunmadim, agustos ayinda bos gebelik gecirdim...yikildik yani..simdide korkuyorum...
evet isyan degil canim bendede ayniydi, ama cevrem beni cok sinir ediyordu...kiskanmiyordum kesinlikle ama duydukcana bu hamile su hamile diye bende istiyordum...benden sonra evlenenlerin bile bebisleri oldu diyordum...
evet, suan kiymetli bizimkiside canim....aman dikkat et aman söyle diyor annem kardesim...tabi esim dahada cok dikkat ediyor is bile yaptirmiyor.
sorun bende degildi canim...esimdeydi, ama asilama bile sonuc getirmemisti bize, ilaclar igneler, cok para harcadim, asilamadan sonra bir kac ay birsey yapmayalim dedik...artik olursa olur dedik, melegimiz geldi, allahima sükürler olsun....
siz ne zamandir bekliyorsunuz?

:-) öyle olur tabi cnm iki yildir bekliyoruz canim nasip iste Rabbim ne zaman yazdiysa ozaman olacak bende senin gibi bi hamile haberi alsam tuttutamiyordum kendimi agliyordum ama söz verdim kendime daha aglamayacagim Rabbimin gücüne gider dedim inaniyorum olacak zamani var demek ki bekliyoruz sen dualarinda unutma canim dikkat et kendine :nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK16::KK16::KK16:

aysun gecen aksam seni gordum ruyamdaa 13-14 yaslarinda bir kizin vardi cok guzeldi sende oyle anne kiz degilde abla kardes gibiydiniz ist.gelmissiniz bir cafede muhabbet ettik sana demedim icimden aysun ikinci bebek icinmi ugrasiyor diyodum hic bahsetmedi kizindan diyodum galibaa coookk gelecegi gordum bu arada masmavi gozlerin vardi kizinininda oyle :KK1:

X