klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar doktora gittim cetroide iğnemi vurdu tek doz.yumurtaları baskılayıp aynı anda çatlamasını sağlıyormuş bu iğne.yarın son kez ultrason olacak sanırım.bu ay aşılama olmak istemiyorum.haftaiçi iş sebebiyle çok çok zor bizim için.bi de 3 gün raporluydum bu hafta mümkün değil izin.doktorumda yumurta sayısı iyi olursa yaparız dedi bu kadar iğne boşa mı gidecek dedi.offf çok kararsızım.ocakta 5 yumoşla aşılama oldum tutmadı.eşimin değerleri çok çok iyi.hani olacaksa bu şartlarda doğal olsun diyorum ama kafamı karıştırdı doktorum.ctesiye denk gelirse yaptırsam mı acaba:44:

kızlar doktora gittim cetroide iğnemi vurdu tek doz.yumurtaları baskılayıp aynı anda çatlamasını sağlıyormuş bu iğne.yarın son kez ultrason olacak sanırım.bu ay aşılama olmak istemiyorum.haftaiçi iş sebebiyle çok çok zor bizim için.bi de 3 gün raporluydum bu hafta mümkün değil izin.doktorumda yumurta sayısı iyi olursa yaparız dedi bu kadar iğne boşa mı gidecek dedi.offf çok kararsızım.ocakta 5 yumoşla aşılama oldum tutmadı.eşimin değerleri çok çok iyi.hani olacaksa bu şartlarda doğal olsun diyorum ama kafamı karıştırdı doktorum.ctesiye denk gelirse yaptırsam mı acaba:44:

canım bence asılama yaptır sans daha yuksek :26: asılamaya ücret alıyomu ne kadar alıyor:KK31:

birde aysun kullandıgın ılacların aslında tup bebek ılacı oldugunu bılıyosun dımı dr tozunu az tutarak dengelemeye calısıyor ama yaptıgın masraf gercekden cok

Son düzenleme:
3 aydır bebek tedevisi göruyorum ilk gittigimde doktor prolaktin hormanumun yüksek oldugunu söyledi ilaç verdi 2. gittigimde ise yine ilaç verdi 3. de ise klomen verdi ve içtim ama bebiş olmadı bu ayda her yolu deniyorum daha erken biliyorum ama stres beni öldürüyor oldumu olmadımı diye bildiklerinizi yazarsanız sevinirim RABBİM bebek isteyen herkese yardım etsin içinde banada amin

3 aydır bebek tedevisi göruyorum ilk gittigimde doktor prolaktin hormanumun yüksek oldugunu söyledi ilaç verdi 2. gittigimde ise yine ilaç verdi 3. de ise klomen verdi ve içtim ama bebiş olmadı bu ayda her yolu deniyorum daha erken biliyorum ama stres beni öldürüyor oldumu olmadımı diye bildiklerinizi yazarsanız sevinirim RABBİM bebek isteyen herkese yardım etsin içinde banada amin

sadece klomen mı ıctın kont.gıtmedınmı

canım bence asılama yaptır sans daha yuksek :26: asılamaya ücret alıyomu ne kadar alıyor:KK31:

birde aysun kullandıgın ılacların aslında tup bebek ılacı oldugunu bılıyosun dımı dr tozunu az tutarak dengelemeye calısıyor ama yaptıgın masraf gercekden cok

biliyorum canım söyledi zaten doktorum.tüp bebek tedavisi gibi olacak ama tüp bebek olmayacak dedi.aşılamaya 300 alıyordu sanırım.uff bu ay varya yaptığım masrafın haddi hesabı yok.üç beş kuruş araba için kenara attık o da bunlara gidiyor.

ya deniz eşimin değerlerinde sıkıntı olsa hiç düşünmeden aşılama yaptırırım.ama değerler çok iyiyken bir kere de doğal mı denesem diyorum.şu ocaktaki 5 yumoşla negatif sonucu almam sebebiyle kafam çok karışık

biliyorum canım söyledi zaten doktorum.tüp bebek tedavisi gibi olacak ama tüp bebek olmayacak dedi.aşılamaya 300 alıyordu sanırım.uff bu ay varya yaptığım masrafın haddi hesabı yok.üç beş kuruş araba için kenara attık o da bunlara gidiyor.

ya deniz eşimin değerlerinde sıkıntı olsa hiç düşünmeden aşılama yaptırırım.ama değerler çok iyiyken bir kere de doğal mı denesem diyorum.şu ocaktaki 5 yumoşla negatif sonucu almam sebebiyle kafam çok karışık

canım senın dedıgın gıbıde olabılır ama eşinin sonucu ıyı olabılır demek ıstedıgını anlıyorum ama asılamada yumurtayla spremın birlesme sansı daha yuksek tamam ben asılamaya guvenn ınanan bırı degılım ama % delık bakımından daha sanslı bırde 1000 tl masraf yapmıssın 300 tl vermıceksın dıyelım olmıyıncada asılama olsaydı tutarmıydı sorusu olcak aklında...

Aysun cetrotidi bugün uçuncu kez vuruldum ve sanirim tedavinin sonuna kadarda vurulcam inan zor dayaniyorum agrilara yarin gittiğimde soyliycem normalmi bu kadar agri çekmem...dun yumurtalarim 10m daha
Bende denizle ayni dusuncedeyim asilama yaptir...keşke ankarada olsaydin gerçekten gatadaki ekipten çok memnunum ben inş sonucunda boyle güzel olur

elocan ben 1 tane vuruldum.ise de yaramis.ama cok yumosum oldu.150daha vuruldum gonal fden.bugun artik dananin kuyrugu kopacak.2 yumurtam yeterli olgunluga gelmistir herhalde.ama doktorum bu ay gebelik olmazsa dkh mutlaka kullanacagiz bi dahaki ay dedi.uff bu pko ne illet bisi yaaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iki gun daha igne.git gel slklldlm artik.15 civarinda 3 yumos var.12 13 olan geriden gelen var.ctrsi ultrason.asilama ysptirmicam

elocan ben 1 tane vuruldum.ise de yaramis.ama cok yumosum oldu.150daha vuruldum gonal fden.bugun artik dananin kuyrugu kopacak.2 yumurtam yeterli olgunluga gelmistir herhalde.ama doktorum bu ay gebelik olmazsa dkh mutlaka kullanacagiz bi dahaki ay dedi.uff bu pko ne illet bisi yaaa

Benim çok fazla olusmadi yumurtam sanirim iki tane saglikli kaliteli olsun da gerisi bos zaten...inşallah bu ay mmüjdeli haberi veririz ccanim ....seninde biraz vücudunu dinlendirmen lazim çok ilaç yuklendin

zaten kesin ara vericez elocan.yumos cok kist olma durumu yuksek.

Dkh nedir aciklayabilirmsn?bnde geçen ayki negatif igne ve aşilama sonrasi bu ay beklemedeyim sadece cyclo progynova kullanicam. Sanki ignelerin etkiisi dvm ediyor ara ara kasik agrim var doktorda soylemisti.o yüzden bu ay tekrar igne vermedi

dogum kontrol hapi.bende pko oldugu icin yogun ilacla yumurtalar uyarildi cok yumosum oldu.hepsi catlamaz dedi doktorum kist olabilir dedi.

Anladim cnm.gecen ay bnmde cok yumurtam olmustu çoğul gebelikten bahsetti ama hepsi catladi heralde ki kistten bahsetmedi sonrasinda muayene olmustum. Ay cok zor artik her gecen gun daha da zor. Bekle bekle ne zamana kadar. Bu arada Evlilik Takvimimizde yakin 1 ay var arada:nazar:

eve gelince bütün sıkıntılarım gözyaşlarına dönüştü bu akşam.farkında olmadan ne kadar bunalmışım bu süreçte.

maddiyatı bir kenara atıyorum manevi hasarı çok büyük bu durumun.hergün doktora gitmek,bir ödevmiş gibi ilişki yaşamak,ilaçlar,iğneler ve umutsuzluk.çok yıpranmışım bugün farkına vardım.

bu ay bu süreci de atlatıp yaza kadar tedavi düşünmüyorum.biraz araştırıp tüp bebek yaptırmak en doğrusu olacak.şu anki doktorumu seviyorum ama o da tüp bebek tedavilerini ankara ve istanbuldaki bazı hastanelerde yapıyor.mecburen doktor değişikliği yapacağım.

içimi ferahlatmak için abdestimi alıp yasinimi okudum.rabbime dua ettim.tek sığınağım O

eve gelince bütün sıkıntılarım gözyaşlarına dönüştü bu akşam.farkında olmadan ne kadar bunalmışım bu süreçte.

maddiyatı bir kenara atıyorum manevi hasarı çok büyük bu durumun.hergün doktora gitmek,bir ödevmiş gibi ilişki yaşamak,ilaçlar,iğneler ve umutsuzluk.çok yıpranmışım bugün farkına vardım.

bu ay bu süreci de atlatıp yaza kadar tedavi düşünmüyorum.biraz araştırıp tüp bebek yaptırmak en doğrusu olacak.şu anki doktorumu seviyorum ama o da tüp bebek tedavilerini ankara ve istanbuldaki bazı hastanelerde yapıyor.mecburen doktor değişikliği yapacağım.

içimi ferahlatmak için abdestimi alıp yasinimi okudum.rabbime dua ettim.tek sığınağım O

Aysuncum birakma kendini canim ya sabir ya selamet de....inanki benimde bagira bagira ağlamaya o kadar ihtiyacim varki evime eşime kkavuşmak istiyorum evime eli bos değilde yavrumla dönmek istiyorum korkuyorum ya tutmazsa diye....inan para pul çok umrumda ddeğil her aksam vurulduğum iğneler iki günde bir gittiğim ultrasondan yoruldum kendi evinden uzak olmak çok zor burdakiler ne kadar iyi olursa olsun
Ben Ankara gatadan çok memnun kaldim canim ama calisan biri için git gel zor olur...

Olumsuz biseymi dedi doktor evet cok yiprandik bnde ayniyim kendi kendime konusup agliyrm ins bu gunlerimizde gececek

X